Autor Wątek: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)  (Przeczytany 19227 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #30 dnia: Października 27, 2016, 21:53:14 pm »
Pablo, a z czego te błędy się brały?  Cuprum kopało na zagrywce, znakomicie broniło. Owszem popełniliśmy dużo błędów ale byliśmy przyciśnięci do ściany.....
O Gavinie w kontekście gry Tibo na przyjęciu pisałem  :(. Gdzieś Ty wyczytał/wyrozumował, żem Henia do lumpeksu wysłał.  ::) ::) ::) :-\ :-\ :-\
Hola, hola. Prrrrrr. Po kolei. Z 25 błedów własnych aż 15 to zepsuta zagrywka. Sławko, gdzie Ty tutaj widzisz "zasługę" Cuprum :o? Idziemy dalej. Kolejne 6 błędów to "zdupczone" ataki. Zadaję to samo pytanie: gdzie Ty tutaj widzisz "zaslugę" Cuprum?
_________________________________________________________________________________
A propos Gavina i Henia. A czyje to słowa? Bo na pewno nie moje :P 8)

"Pozwólmy naszej armacie z Kanady w spokoju wrócić , aby mógł skutecznie odpalić ląd."
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #31 dnia: Października 27, 2016, 22:10:00 pm »
A Tibo na przyjęcie?! Tak, ale jeszcze nie teraz. Pozwólmy naszej armacie z Kanady w spokoju wrócić , aby mógł skutecznie odpalić ląd. A wtedy Tibo  wróci na przyjęcie. Nie czas na nerwowe ruchy...

To się nazywa sztuka manipulacji. Tu wyciąć, zdanie, tam skomentować to wycięte."
A błędy w ataku, też można popełnić, gdy masz ustawiony potrójny, a nawet podwójny równy blok..... A 5 błędów w zagrywce, to wynik "katastrofalnej" zagrywki  Cuprum......
 A czy nie o to chodzi w siatkówce oczywiście między innymi, aby popełnić jak najmniej błędów.....
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2016, 22:13:19 pm wysłana przez Slawko »

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #32 dnia: Października 27, 2016, 22:20:42 pm »
Wogu, ani ja nie czuję presji, ani też niczego nie muszę udowadniać.
Natomiast, czy tego chcesz, czy nie, presję na drużynie wywierają kibice, a zespół, żeby dobrze funkcjonował, musi sobie udowadniać...budować swoją wartość. Chyba nie powiesz mi, że przegrywanie, czy słaba dyspozycja pomoże na dłuższą metę utrzymać tę...sielankę?
Zakładam, że Panowie w zawodowym klubie pod nazwą Asseco Resovia zgromadzili się po to, żeby wygrywać, a nie tylko po to, żeby stworzyć dobrą atmosferę. Nie usprawiedliwiajmy porażki utartym hasłem...nic się nie stało i jest fajno.
Oczywistym jest, że towarzysząca temu wszystkiemu ta...dobra atmosfera...może być tylko pierwiastkiem dodatnim. I też się cieszę, że mamy do czynienia z taką grupą ludzi, którzy potrafią ze sobą współpracować nie tylko w hali...
W niedzielę trzeba  się zwyczajnie odegrać. Udowodnić sobie, że wczorajszy mecz był małym wypadkiem przy pracy. Poza dobrą atmosferą życzyłbym sobie drużyny...z pazurem...wściekłej po przegranej, żądnej rewanżu i odreagowania.

P.S. Chyba nie jestem jeszcze na tyle...starym kibicem, żeby było mi obojętne, po której stronie siatki spadnie piłka. Zdecydowanie wolę, gdy spada po stronie...przeciwnej od mojej  ;)
---------------------------------------------
Sławko, jednego seta oddaliśmy wczoraj własnymi błędami. Zepsuliśmy 15 zagrywek, a pozostałe wykonywaliśmy kombinując i wstrzymując rękę. Nie ma czego usprawiedliwiać dobrą grą Cuprum. Skupmy się na sobie, bo stać nas na dużo, dużo więcej...
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2016, 22:44:56 pm wysłana przez leon »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #33 dnia: Października 28, 2016, 10:37:27 am »
Co ma dać taka zamiana? Co pozytywnego? Bo negatywów będzie sporo(słabsze przyjęcie, słabszy serwis, słabszy blok)


Nie wykluczam slabszego przyjecia, ale tez, nie uwazam Tibo za ulomka w tym elemencie, wszak to jego nominalna pozycja. Wydaje mi sie, ze serwis bedzie lepszy, bo i Heniu i Francuz potrafia zagrywac i mocno i precyzyjnie. A blok? Zawsze te kilka centrymetrow wiecej od Henia, moga skutecznie utrudnic gre lewego skrzydla Czarnych.
Biore pod uwage to, ze moja propozycja moze sie okazac zupelnie od czapy, jesli Heniu nie jest gotow na gre od pierwszego gwizdka sedziego i w dluzszym wymiarze czasowym. Jednak, jesli jest inaczej, to im szybciej Tibo wroci do przyjecia, tym lepiej i dla niego samego jak i dla klubu.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #34 dnia: Października 28, 2016, 12:08:06 pm »
Natomiast, czy tego chcesz, czy nie, presję na drużynie wywierają kibice...

Właśnie o TYM pisałem.
A Ciebie pytam czy to już jest ten czas (po czterech meczach wygranych za 3, w tym na wyjeździe ze Skrą i po jednej porażce u bardzo solidnego rywala) żeby wywierać na drużynie jakąś presję?

Z TĄ  drużyną (pisałem o tym wcześniej) ja bym wolał, żebyśmy razem budowali tę "fajną atmosferę" i wspólnie wygrywali, czasem (oby jak najmniej) przegrywali niż wywierali na nią presję (choć jak zapewne wiesz hasła "nic się nie stało....." nie znoszę).
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2016, 12:16:08 pm wysłana przez wog »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #35 dnia: Października 28, 2016, 14:19:22 pm »
Z presją jest różnie, czasem motywuje, czasem wręcz przeciwnie.
Różnie też ludzie na niby ten sam poziom presji reagują.
Ja bym sobie temat presjonowania, represjonowania (nie mylić z Represem) zostawił i skupił na motywowaniu, wspieraniu i dopingowaniu naszej drużyny.
Mówiąc wprost, kupił mnie jeden gest po meczu z Lotosem - szczera radość Fabiana i gratulacje, jakie składał Gordonowi.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 04, 2017, 14:07:18 pm »
Meczyk jutro a tu cisza, jak makiem zasiał. Znaczy szykują gardła. Ja szykuję kask  8), ponieważ gardło wysiadło...

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 04, 2017, 17:33:15 pm »
A o czym tu pisać? Szykuje się ciężki mecz. Oby zwycięski za 3 punkty. Mamy szansę uciec Skrze w tabeli, po ich nieoczekiwanej (a może oczekiwanej) porażce z Politechniką.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 04, 2017, 17:40:20 pm »
No, jest o czym pisać, bo w tabeli robi się ciekawie. Jastrzębie przeskoczyło Skrę (nas też, ale mamy w zapasie jutrzejszy mecz). ZAKSA - zadyszka w pierwszym secie... W tej sytuacji 3 punkty byłyby nieocenione.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Cuprum Lubin - Asseco Resovia, 26.10.2016r. (środa)
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 04, 2017, 17:45:30 pm »
Uważam, że najpierw musimy zacząć poprawnie i powtarzalnie grać, a później można patrzeć w tabelę.
Oczywiście trzymam jutro kciuki za Resoviaków