Autor Wątek: Resovia - AZS Olsztyn 26.11.2016 g. 20.00  (Przeczytany 12809 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia - AZS Olsztyn 26.11.2016 g. 20.00
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 28, 2016, 21:13:28 pm »
...pudło Paweł. To nie Kowal robił...zakupy  :P  ;)
Poldek, przecież wiem że to nie Trener robił te zakupy. Przecież jaja sobie robiłem. Oczywistą oczywistością jest że był to ............ Kurek ;D. Dostał przepustkę z bełchatowskiego sanatorium, a ponieważ terapia nie przynosi spodziewanych i tak szybkich efektów to przyjechał żeby z Majerem wódki się napić ;D. W końcu ma depresję, jest wypalony zawodowo a w takiej sytuacji (czyt: desperacji) to człowiek chwyta się różnych zajęć ;D. Nawet tak desperackich jak wódka z Majerem ;D ;D 8) ;) 
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - AZS Olsztyn 26.11.2016 g. 20.00
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 29, 2016, 09:16:28 am »
...nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam. Majer znowu się na meczach zaczął pokazywać  :)
Byle tylko nie chcieli tej flaszki zrobić na tej samej stacji benzynowej, na której spotkali się po raz pierwszy, bo skandal mamy...zapewniony  ::)  ;)  ;D

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Resovia - AZS Olsztyn 26.11.2016 g. 20.00
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 29, 2016, 10:14:01 am »
Skoro ten drażliwy nieco temat pojawił się już na forum, to i ja napiszę dwa słowa, bo widzę, że nie tylko ja widzę, że "temat jest".
Niektórzy z Was zauważyli, że nasi zawodnicy w tym sezonie na boisku, ale także poza nim zachowują się zupełnie inaczej niż choćby sezon temu (ci sami zawodnicy, ale nowi także). Są jacyś tacy weselsi, bardziej pobudzeni, jak to Pablo słusznie ujął "chce im się chcieć"... A do tego widać (i słychać), że w tej drużynie "jest chemia", zawodnicy "dobrze czują się" we własnym towarzystwie.
Nie ukrywam, że bardzo mnie to zaciekawiło, szczególnie ta odmiana zawodników, którzy jeszcze w tamtym sezonie... byli inni.
I tu chciałbym Wam napisać o pewnym wydarzeniu, które miało miejsce przed jednym z meczów Resovii w tym sezonie. Otóż przed meczem spotkałem kogoś "wysoko postawionego" w klubie (ponieważ rozmowa miała charakter prywatny personaliów nie zdradzę, choć bardzo korci) i zapytałem wprost: "Skąd ta odmiana?"
Nie uwierzycie jaka padła odpowiedź... Otóż ta "bardzo wysoko postawiona" osoba odpowiedziała zupełnie wprost i bez żadnego zażenowania: "To duża zasługa...WÓDKI!!!". Struchlałem. Myśląc, że się przesłyszałem zdołałem wykrztusić z siebie tylko "słucham?". A ów "wysoko postawiona" w klubie osoba odpowiedziała raz jeszcze: "Taka prawda, bardzo duża w tym zasługa WÓDKI". Tym razem to już na pewno się nie przesłyszałem... Stanąłem jak wryty... Ponieważ zaniemówiłem to ów "wysoko postawiona" osoba z klubu... z uśmiechem na twarzy odeszła. Napiszę coś jeszcze. Wiem, że narażam się nawet na proces (choć personalów nie zdradziłem) ale jestem pewny, że ta "wysoko postawiona" osoba z klubu choć było jakieś pół godziny do rozpoczęcia meczu i była w pracy... też miała kontakt z WÓDKĄ.

Jakżeż mnie korci, żeby Wam napisać o jaką to "wysoko postawioną" osobę z klubu chodzi...

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia - AZS Olsztyn 26.11.2016 g. 20.00
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 29, 2016, 10:44:33 am »
Przecież to jasne, że wszyscy w klubie mają kontakt z WÓDKĄ - dr. Kamilem Wódką psychologiem klubowym  8)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - AZS Olsztyn 26.11.2016 g. 20.00
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 29, 2016, 15:42:27 pm »
Przecież to jasne, że wszyscy w klubie mają kontakt z WÓDKĄ - dr. Kamilem Wódką psychologiem klubowym  8)
Krzysiu!! Nie umiesz się bawić ;P

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia - AZS Olsztyn 26.11.2016 g. 20.00
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 29, 2016, 16:09:42 pm »
 :-\ :'( :-X

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - AZS Olsztyn 26.11.2016 g. 20.00
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 30, 2016, 12:21:36 pm »
Skoro już Pablo wywołał moją skromną osobę do tablicy, to muszę zareagować. Wolałbym sam w ciemnej piwnicy bez lustra wypić ten bardzo rozluźniający trunek, aniżeli miałbym się pokalać wypiciem owego trunku z...... ::)