Autor Wątek: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00  (Przeczytany 23070 razy)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 04, 2016, 11:02:52 am »
Dentystę odwiedzam regularnie.Okulistę i kardiologa jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zaliczyć - tylko te kolejki.Czy doczekam ? ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 04, 2016, 13:18:01 pm »
Można po tym meczu po raz kolejny napisać/powiedzieć, że...liga jest wyrównana i jeszcze wiele niespodzianek przed nami.
Można też oszukiwać rzeczywistość na parę innych sposobów, począwszy od przeciążenia treningowego poprzez granie środa/sobota, a skończywszy na...braku wsparcia od kibiców. Można...tylko obraz jest taki, jaki kilkanaście dni temu, w przypływie szczerości, objawił nam nasz trener. Ten obraz to chaos, niemoc, bezradność i brak pomysłu, co z aktualną...dyspozycją całego zespołu (żaden zawodnik nie stanowi tu odstępstwa od normy) zrobić, żeby było choć trochę lepiej.
Sytuacja jest o tyle beznadziejna, że nawet chęć podjęcia próby przez obecny zarząd...poszukania osoby, która byłaby w stanie zdiagnozować i poukładać ten cały...nieład wydaje się niemożliwa do momentu, kiedy nie przyjdzie odpowiedni sygnał ze szczebla najwyższego. Ale nawet takiej próby się nie spodziewam. Nikt się nie wychyli, bo i po co ryzykować?
A że ten sygnał nie przyjdzie do końca przynajmniej tego sezonu to oczywistym staje się fakt, że będziemy...regularnie odwiedzać do maja stomatologa...
Niektórzy twierdzą, że cierpliwość to jedna z cnót...tylko jakoś tak szkoda mi upływającego czasu.   
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2016, 13:19:32 pm wysłana przez leon »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 04, 2016, 13:48:01 pm »
Nie byłem wczoraj na meczu. Nie wiem jak grali, bo z transmisji radiowej można tylko mieć tyle, ile sprawozdawca jest w stanie przenieść na słuchacza. Generalnie to sprawozdawca mówił i nie wierzył w to co widzi. Różowo zapewne nie było.

Nie za bardzo wiem, co się wydarzyło i zapewne sztab i zawodnicy Resovii też nie bardzo wiedzą. Jakby wiedzieli to by zareagowali. Więc wszystkie wywiady po meczu można bez czytania wrzucić do kosza. Nic odkrywczego tam nie będzie. Można co prawda podzielić się kilkoma obserwacjami, ociarającymi się o banały. 1.Problem jest w drużynie. Trener ma wolną rękę, treningi są jak chciał zamknięte i skład ma taki jaki chciał.
2. Nie ma chyba ciężkiego treningu siłowego. Poprzedni mecz był w środę, czwartek wolny a piątek to dzień przed meczem. Nie było kiedy dorzucić drużynie na siłowni.
3. Wszyscy zdrowi i skład jest optymalny.
4. Trener ma pełne zaufanie zarządu i ma wolną rękę we wszystkich decyzjach.

Dlaczego stracili punkt ? Jak mawia bohater mojego syna, Elmo "to bardzo dobre pytanie". Może ktoś wytłumaczy kibicom, jak dzieciom co się stało. Bo fachowo nie da  się.

I jak zwykle, ta utrata punktów nie ma większych konsekwencji. W czwórce będziemy. Dwa lata temu po meczu w Łodzi też mieliśmy podłe nastroje. Skończyło się tytułem Mistrza.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2016, 13:55:23 pm wysłana przez A :) »

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 04, 2016, 14:13:57 pm »
Mnie tylko zastanawia jak można było przegrać pierwszego seta gdy ma się w ataku 64%(55% Bielska), lepsze przyjęcie, równą liczbę błędów i jeden blok więcej. Duża sztuka.

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 04, 2016, 14:24:35 pm »

2. Nie ma chyba ciężkiego treningu siłowego. Poprzedni mecz był w środę, czwartek wolny a piątek to dzień przed meczem. Nie było kiedy dorzucić drużynie na siłowni.


Tutaj się odniosę, bo w piątek widziałem w sklepie po siłowni Marko, Lucasa i Gavina. Czy był ktoś oprócz nich nie wiem :) Na zmęczonych nie wyglądali. Na przybitych też nie. Gavin żegnając się z Marko rzucił łamanym polskim: Cześć Marko, do jutra.
Drobiazg, ale miły, a w moim odczuciu pokazuje, że problemem jest drużyna jako całość, a nie poszczególne klocki.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 04, 2016, 14:32:56 pm »
http://www.siatkarskaligatv.pl/video/id/5920.html

...Pan Marcin jest zadowolony z wyniku. Cóż Panie Marcinie...ja jestem daleki od...zadowolenia. Współczuję dobrego samopoczucia.
Natomiast, jako że mam monitor bezpośrednio nad klawiaturą, muszę przyznać, iż dawno nic nie zalało mi tej klawiatury taką masą korporacyjnej papki. Napisać, że ta wypowiedź to obraza inteligencji słuchaczy to jakby nic nie napisać...
Cóż, idą święta. Trzeba mocno pracować nad empatią.
Jeszcze raz współczuję...

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 04, 2016, 14:42:56 pm »
Wczoraj po zakończeniu trzeciego seta ubrałem sweter. Był to mój wyraz dezaprobaty  dla tej marności, którą zostaliśmy uraczeni.  Poza tym biało-czerwony pasiak zasługuje na szacunek.....
Chłopaki sorki, ale nie miałem ochoty na dyskusję w naszym "pomeczowym studiu".
Zastanawiam się co się stało, że po czwartej kolejce, z drużyny, która grała najładniejszą siatkówkę w lidze, Resovia przeistoczyła się w średniaka poziomem ocierającego się o pierwszoligowe zespoły (bynajmniej nie z czuba tabeli). Jest mi cholernie przykro, że fala hejtu, pomyj wylewa się na mój ukochany zespół. Wiem bowiem, że Ci chłopcy chcą grać lepiej i mają ku temu ogromne możliwości. Zatem, dlaczego rok rocznie,  taka sytuacja się powtarza. Coraz bardziej po ilości pustych krzeseł widać, że kibice mają tej sytuacji dosyć. Można to tłumaczyć Andrzejkami, słabym przeciwnikiem, ale problemu trzeba by było poszukać gdzie indziej. Jest nim.... gra . Czy nasz sztab tego nie widzi. Marko Ivović, który zamiast siłą napędową jest hamulcowym tej drużyny, nie powinien wychodzić na boisko . Przy wyblokach,  powinien stać  zawodnik na 9-10 metrze, który by takie piłki  czyścił/bronił.  Więcej rozegrania a nie tylko wystaw. Co się stało z naszymi pipami, którymi raziliśmy naszych przeciwników. Gdzie zagrywka z meczu z Czarnymi, w którym przy 13 asach mieliśmy tylko 9 błędów?!
Oczywiście Zarząd ma zaufanie do Trenera. Dobrze by było jednak, aby decydenci zauważyli, że kibice owe zaufanie dawno stracili. No chyba, że decydentów będzie sataysfakcjonowało wypełnienie hali w liczbie około 1000 osób. A to w perspektywie rozbudowy hali radosnym prognostykiem nie jest......

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 04, 2016, 15:06:27 pm »
...a szkoda Sławek, że wczoraj z nami nie poszedłeś na "studio pomeczowe". Trafiliśmy na ROSiRze na mecz naszej młodzieży z Avią Świdnik. Skończyło się przegranym tie breakiem, ale była walka, kibicowanie i klimat naszej starej..."podtęchniętej" hali.
Może warto sobie zrobić przerwę od...zawodowo - korporacyjno - marketingowej...sielanki?     

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 04, 2016, 15:50:08 pm »
Na temat naszej gry napisano już chyba wszystko, choć nie ma właściwie o czym pisać...

Możecie mnie nazwać jak chcecie, ale chciałbym Wam tylko przypomnieć dwie rzeczy:
1. Jeszcze nic w tym sezonie nie przegraliśmy.
2. Przez debilny regulamin tegorocznych tzw. playoffów (tzw. bo z prawdziwymi playoffami nie mają one nic wspólnego) prawdziwe granie w lidze zacznie się za cztery miesiące i potrwa około dwa tygodnie... A jakoś tak... jestem pewny, że mimo tej nędzy, którą teraz prezentujemy, w półfinałach zagramy (podobną pewność mam jeśli chodzi o ZAKSę i Skrę)

I zapewniam Was, że jak na te dwa tygodnie trafimy z formą to niewielu z Was będzie pamiętało jak graliśmy w listopadzie czy grudniu, a ci bardziej pamiętliwi...zapomną. A tym wszystkim, którzy zamierzają zaprzeczyć zadaję proste pytania:
Co pamiętacie z sezonów 2011/2012 i 2012/2013? Bo ja z tego pierwszego detronizację po wielu latach Skry, a z drugiego wygrany finałowy piąty mecz w Kędzierzynie Koźlu. A wiecie ile punktów/porażek mieliśmy i jak graliśmy po dwunastu rundach w tych sezonach? Sprawdźcie. Niektórzy pewnie się zdziwią.

Żeby było jasne. Mnie też często mdli jak patrzę na naszą grę od dłuższego czasu i wolałbym, żeby Resovia grała jeśli nie porywającą, to przynajmniej w miarę solidną siatkówkę, ale... ja postanowiłem się uzbroić w cierpliwość i... czekam...
Niech no tylko jeden z drugim odpali. A szczególnie ten jeden...
A sezon podsumuję w kwietniu.


« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2016, 16:41:30 pm wysłana przez wog »

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Resovia - BBTS Bielsko Biała. Sobota 03.12.2017 godzina 17.00
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 04, 2016, 15:50:21 pm »
Mnie tylko zastanawia jak można było przegrać pierwszego seta gdy ma się w ataku 64%(55% Bielska), lepsze przyjęcie, równą liczbę błędów i jeden blok więcej. Duża sztuka.

I jeszcze do tego dodać należy trzy błędy przekroczenia linii serwisu u chłopaków z Bielska...