Autor Wątek: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 12468 razy)

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2101
Cześć!

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia" organizuje w dniu 8.12.2016 (czwartek) wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia. Mecz jest o godz. 18:00.
Wyjazd organizujemy bez noclegu ale z długim czasem wolnym.
Z Rzeszowa wyjedziemy tak, aby rano w czwartek być w Libercu.
Od godziny przyjazdu do 60 minut przed meczem będzie czas wolny (około 10 godzin).
Koszt wyjazdu to 160 zł.

Zainteresowanych wyjazdem proszę o maila na adres: ssps@resovia.rzeszow.pl

Pozdrawiam,
Pedzelito

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2016, 21:49:00 pm »
Patrząc na dzisiejszy mecz Berlina z Lube, spotkanie z Pepikami przybiera na znaczeniu, trzeba będzie bardzo się postarać i bardzo poprawić swoją gre żeby awansować do następnej rundy.
W końcu.

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 07, 2016, 10:02:56 am »
patrząc na wczorajszy mecz Berlina i Lube i na nasze możliwości z ostatnich meczów musimy liczyć wyłącznie na cud...
nie da się wygrać z tymi zespołami grając dalej jak w galarecie ze stwardnieniem w kręgosłupach i kolanach.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 07, 2016, 11:08:31 am »
Ja myślę, że tu już nawet cud nie pomoże...
Czas najwyższy spojrzeć prawdzie w oczy i napisać otwarcie:
SPIEPRZYLIŚMY TĘ LIGĘ MISTRZÓW!!!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 07, 2016, 11:25:15 am »
Marudy jesteście. Liga Mistrzów i mecze z Nowosybirskiem zbudowała drużynę 2 lata temu. Trzeba spiąć pośladki i grać. Czesi nie położą się na boisku i nie będą obserwować naszych z boku.
Jedno jest pewne. Po wczorajszych wynikach, żadnego zespołu w Lidze Mistrzów nie można lekceważyć. Takie artykuły jak pana Bińczyka o Rumunach, iż zastanawiał się co oni robią w Lidze Mistrzów i Skra miała ich pyknąć do 0 szkodzą. Jak się skończył, każdy widział.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2016, 11:29:23 am wysłana przez A :) »

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 07, 2016, 14:37:19 pm »
Ja myślę, że tu już nawet cud nie pomoże...
Czas najwyższy spojrzeć prawdzie w oczy i napisać otwarcie:
SPIEPRZYLIŚMY TĘ LIGĘ MISTRZÓW!!!
[/
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 07, 2016, 14:59:11 pm »
Ja myślę, że tu już nawet cud nie pomoże...
Czas najwyższy spojrzeć prawdzie w oczy i napisać otwarcie:
SPIEPRZYLIŚMY TĘ LIGĘ MISTRZÓW!!!

Dziwisz się? Skoro straciliśmy dwóch największych wojowników którzy jak na razie robią ogromną różnicę w LM w innych barwach ;D :o :-X


Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 08, 2016, 15:22:23 pm »
Gramy na lodowisku  8) Wzięli łyżwy?

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 08, 2016, 16:35:05 pm »
Takich emocji przed meczem z czeskim zespołem nie było od czasów potyczek ze Zbrojowką Brno :)

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 08, 2016, 19:32:01 pm »
Dzielnie walczymy o tajbreka  ::)