Autor Wątek: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 12471 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:08:26 pm »
Winters jakaś kontuzja, lód na lewej łydce.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:08:56 pm »
TRAGEDIA
Nie zgadzam się. Punkt jest, a mogą być i dwa w wyjazdowym meczu. Poza tym poziom siatkówki tak sie na świecie wyrównał, że w Europie i kraju jest już po prostu mało drużyn, z którymi możemy wygrać......

Gege

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:09:22 pm »
Lube i Berlin Wpier...ą nam 3:0 i skonczy nam sie sen o F4 LM. NIe z tym Trenerem. Za wysokie progi Endriu!!!!

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:12:07 pm »
Andrzej Kowal: "Obaw czy niepokoju nie ma"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:14:43 pm »
Mi tam do śmiechu nie jest.

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:15:43 pm »
Przez chwilę przy 2-0 pomyślałem że może się coś zmienia. Pokazujemy wyższość nad słabym rywalem, gramy spokojnie, wszystko jest pod kontrolą. Jak widać myliłem się...

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:16:16 pm »
Andrzej Kowal: "Obaw czy niepokoju nie ma"  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nic dziwnego, skoro ma pełne poparcie Górala :o

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:17:45 pm »
Dwa punkty graniczą chyba z cudem

Gege

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:19:35 pm »
Chyba nikomu do śmiechu nie jest!!! Nawet nie wiecie jak mnie ta nasza niemoc frustruje!!!!  :(

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 08, 2016, 20:19:59 pm »
Bez względu na wynik końcowy oczekuje zwrotu pieniędzy dla Kibiców którzy pojechali do Czech. Oczywiście zwróci ASSECO :)