Autor Wątek: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18  (Przeczytany 9522 razy)

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« dnia: Grudnia 14, 2016, 16:23:12 pm »
Cześć!

Nie wiem co się dzieje, ale coś jest nie tak z Kibicami. Do meczu 1:38 a tu wątku nie ma.
Bilety na Berlin tez słabo sprzedawane.
Nikt już nie liczy na Resovie? Na dobrą grę chłopaków i zwycięstwo?

Niestety jestem chory i na meczu z Będzinem nie będę - karnet dostał Kolega, ale wierze, ze wygramy i małymi kroczkami zaczniemy budować pewność siebie w grze.

Pozdrawiam i liczę na liczne komentarze po meczu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 14, 2016, 17:43:40 pm »
Dziś powinno być tak jak się od Resovii wymaga. Resovia powinna mieć już za sobą okres ciężkiego treningu na siłowni i teraz powinien rozpocząć się budowanie szczytu formy na Kędzierzyn i Berlin. Nie chcę, aby to źle zabrzmiało ale Będzin to sparing przed Zaksą. Oczywiście, Będzin się nie położy. Ale chcąc wygrać w Kędzierzynie to Będzin powinno się odprawić po godzinie.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 14, 2016, 19:35:01 pm »
Wygraliśmy 3 do 0. Ja nie byłem na meczu, słuchając relacji w Radiu Centrum to mecz pod kontrolą. A jak to wyglądało w hali?

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 14, 2016, 20:16:37 pm »
Tak to powinno wyglądać od początku sezonu.
Najlepszym zagraniem meczu to rozegranie krótkiej przez Marcina Możdżonka do Bartka Lemańskiego :D

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 14, 2016, 20:17:19 pm »
A jak to wyglądało w hali?

W dwóch słowach? "Tak samo."  ;)

mlodymajor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 176
  • A3
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 14, 2016, 20:48:44 pm »
Mecz od początku do końca pod kontrolą Resovii. Przy kilkupunktowym prowadzeniu w każdym z setów Fabian starał się urozmaicać grę pajpami, w większości za nisko rozgrywanymi. Sam zanotował nawet dwa ataki i to skuteczne. Mnóstwo błędów, łącznie 35 zepsutych zagrywek (20 Resovii i 15 Będzina). W zasadzie Będzin nie nawiązał walki w żadnym elemencie, przyjmował fatalnie to i gra się nie kleiła mu za bardzo. Atak trzymał głównie atakujący Araujo, ale i jemu zdarzały się pomyłki. U nas mniej więcej wszyscy równo zagrali, pojawiły się obrony głównie za sprawą Wojtaszka. Choć jak na mój gust trochę za łatwo nam wpadają w boisko sytuacyjne piłki. Mimo podwójnego czy nawet potrójnego stabilnego bloku piłka przechodzi bez kontaktu i wpada w boisko bez reakcji obrońców. 3 punkty dopisane, ale raczej ten mecz nie może być wyznacznikiem naszej formy.

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 14, 2016, 22:47:51 pm »


 :o :o :o

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 14, 2016, 23:19:30 pm »
Wynik jaki jest każdy widzi, ale dzisiaj coś innego.
Wymagamy od zawodników gry na mega poziomie, samych 3:0 najlepiej, a dzisiaj widownia pokazała jak sama angażuje się w mecz. SSPS pyta "Kto wygra mecz?!" a w hali cisza. Okej. Jak chcemy oceniać innych, sami się ogarnijmy -  nie kibicujemy to nie krytykujmy.

Dziękuję. To tylko opinia kolesia. PozdRRo!

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 15, 2016, 00:18:20 am »
Wymagamy od zawodników gry na mega poziomie, samych 3:0 najlepiej, a dzisiaj widownia pokazała jak sama angażuje się w mecz. SSPS pyta "Kto wygra mecz?!" a w hali cisza. Okej. Jak chcemy oceniać innych, sami się ogarnijmy -  nie kibicujemy to nie krytykujmy.

W tej sytuacji z tego co pamiętam, to spiker odegrał kluczową rolę, bo zaczął gadać bodajże o akcji jednego ze sponsorów.
Zresztą już nie po raz pierwszy wtrąca swoich kilka słów, kiedy to Klub Kibica chce zachęcić resztę hali do dopingu - ja rozumiem, taka jego rola, ale bez przesady.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - MKS Będzin - Środa 14-12-2016 godz.18
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 15, 2016, 08:08:34 am »
W tej sytuacji z tego co pamiętam, to spiker odegrał kluczową rolę, bo zaczął gadać bodajże o akcji jednego ze sponsorów.
Zresztą już nie po raz pierwszy wtrąca swoich kilka słów, kiedy to Klub Kibica chce zachęcić resztę hali do dopingu - ja rozumiem, taka jego rola, ale bez przesady.
Dokładnie, była nawijka o czterech tysiącach punktów, do tego speaker miał bardzo mocno podkręcony mikrofon, jak na mecz z pełnymi trybunami co najmniej...
Ja w ogóle nie dosłyszałem "Kto wygra mecz", a siedzę vis a vis SSPSu