Autor Wątek: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00  (Przeczytany 15184 razy)

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 01, 2017, 22:55:35 pm »
Przekazał statuetkę chłopcu, który mu ją wręczył zostałem ubiegnięty
Sorry  :D
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 01, 2017, 23:26:44 pm »

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 01, 2017, 23:29:19 pm »
Mecz wygrany - forma na play-offy rośnie, trener w skowronkach - cuda cuda. Akcja wsparcia wojskowych rezerwistów godna pochwały - sam 20 lat w rezerwie czekam ;-)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 02, 2017, 00:07:39 am »
Wydaje mi się, iż jest jeszcze rezerwa
Zarówno w zespole jak i na trybunach. Parę akcji to były wisienki na torcie. Zwłaszcza akcja Fabiana i krótka kończąca pierwszego seta.

Dużo taktyki było. Odpusciliśmy Konarskiego by mu sprzedać piękny blok, jak wszystko szło do niego w drugim secie. Później Konarski się nakręcił i nas pogonił na zagrywce i nawet ściągnął Marko z boiska. Wiecie czy poważana kontuzja?

My Zaksie ściągnęlismy Buszka.

PS. Bicie rekordu średnio wyszło. 123 to dobry wynik, ale stać nas na więcej.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 02, 2017, 00:12:11 am »
Marko chyba wybił palca. Ale zagrał później całego 3 seta więc raczej nic poważnego.



gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 02, 2017, 01:03:05 am »
Co tu napisać po takim meczu ? Mam tylko jedno skojarzenie... Post represa po finale PP w Rzeszowie... On wtedy widział MP i nie była to Skra, ja dzisiaj widziałem MP i nie była to Zaksa... Mam gdzieś co jutro zrobi Skra, podłoży się czy nie, jeśli utrzymamy dyspozycję z dzisiaj, to nie ma żadnego znaczenia z kim zagramy w półfinale. Ani Skra, ani JW nam nie podskoczy. I stwawiam kosz jabłek przeciwko koszowi gruszek, że do wyłonienia finalisty, a później Mistrza, nie będzie potrzebny żaden złoty set... Jeden warunek, utrzymać taką grę... Czy może ktoś wie jak Marko spędzał ostatnie noce ? Ja mam wrażenie, że był na Podpromiu sam na sam z maszyną do zagrywek... Nie widziałem Ivovica ani w tym sezonie, ani 2 lata temu, tak przyjmującego jak dzisiaj. Fakt, że zagrywka Zaksy nie była powalająca, ale nie była powalająca u wielu drużyn, kiedy Marko wysyłał piłkę w trybuny, albo pod nogi w parkiet. Dzisiaj zdecydowana większość odbiorów trafiała w punkt na palce Fabiana... Hmm, Fabian... Powiem szczerze, że jestem głupi po tym meczu... Czytając różne plotki na forach, łącznie z naszym, o tym, że Drzyzga już w Skrze czułem ulgę. Nareszcie. Widząc dzisiaj, jak dokładne piłki dostawali Ivovic, Perrin czy Jochen, z których, aż przyjemnie się kończyło.. to ja takiego Fabiana nie chcę nikomu oddawać. Pytanie tylko, czy on tak gra dopiero wtedy, kiedy decydują się losy kontraktów czy to drużyna, a w tym i on, dopiero teraz złapali dyspozycję ?


fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 02, 2017, 10:17:31 am »
Po wczorajszym niezłym meczu ( gdzie wszystkim się chciało) zastanawiam się na kogo trafimy?Czy Skra się podłoży i np.wyjdzie rezerwami ?JW jakoś nam nie leży,ale jak chce się zostać Mistrzem to trzeba z każdym umieć wygrać.Jochen po raz kolejny pokazał ,że jest facetem z klasą.Gest oddania statuetki  -szacun.
Co do bicia rekordu to spiker bez pojęcia -pora nie odpowiednia i myślę że "Sovia" niezbyt trafionym słowem."Resovia" jest trzy sylabowym  słowem i chyba łatwiej byłoby je wywrzeszczeć :).

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 02, 2017, 11:05:51 am »
Właśnie leci powtórka na PSN

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 02, 2017, 11:12:59 am »
Po takim meczu niewiele można napisać, ale ja trochę ponawijam ;). Przede wszystkim brawo dla całej drużyny, obserwowałem Kowala, On spokojnie obserwował mecz, jakby to co ustalili na odprawie było realizowane w 100%. Udzielił wielkiemu De Giorgiemu lekcji taktyki. Zagrywka w Deroo, albo w Buszka gdy ten był w ataku, a gdy był w 2 linii, to skrót, aby Rafała wyłączyć z pajpa, miód malina. Ja również w tym meczu widziałem Mistrza Polski i nie mam tu na myśli aktualnie jeszcze panującego. Jochen wyraźnie się wzruszył, gest przekazania statuetki chłopcu (synkowi zmarłego na misji żołnierza) to klasa, ale ja byłem tego pewien gdy tylko Niemiec otrzymał nagrodę MVP. Teraz coś do ogródka prezydenta. Pędzel wielkie dzięki, niech Ferenc wie, że Resovia to też drużyna z Rzeszowa," Derby są Nasze.." trochę dało prztyczka w nos Ratuszowi, zresztą było śpiewane na Malcie do schodzących piłkarzy drużyny z ulicy Hetmańskiej, " do ratusza" a następnie do Naszych to samo, bo to im należy się dotacja, bo w końcu to Resovia w dwumeczu była lepsza. Ja to tak przynajmniej odebrałem. Jeszcze do meczu z Zaksą, Kowal upokorzył, tak upokorzył wielkiego Maga, który ma być "zbawicielem" reprezentacji. Momentami De Giorgi był bezradny, jakby nie wiedział co się dzieje, jakby kotłowały w jego głowie myśli " przecież to nie tak miało być, to my mieliśmy wziąć srogi rewanż na Resovii..., mamo ja już nie wiem co mam robić :D :-[ :-\ :'( .

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 02, 2017, 11:28:55 am »
Czy może ktoś wie jak Marko spędzał ostatnie noce ? Ja mam wrażenie, że był na Podpromiu sam na sam z maszyną do zagrywek... Nie widziałem Ivovica ani w tym sezonie, ani 2 lata temu, tak przyjmującego jak dzisiaj. Fakt, że zagrywka Zaksy nie była powalająca, ale nie była powalająca u wielu drużyn, kiedy Marko wysyłał piłkę w trybuny, albo pod nogi w parkiet.

W nocy to nie wiem, ale po każdym treningu zostaje żeby ćwiczyć przyjęcie.