Autor Wątek: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, 1.04.2017 (sobota), godz. 20:00  (Przeczytany 15183 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Od jakiegoś czasu po przegranych meczach jest więcej pisane niż po wygranych. Są kibice, którzy tylko czekają (to jest nie tylko moje zdanie) na porażki, aby "pojechać" po trenerze czy zawodnikach, nie wnosząc nic konstruktywnego do dyskusji. Ci sami forumowicze nie piszą prawie wcale po zwycięstwach, czy to nie dziwne ?. Uważają się za kibiców Resovii, że leży im na sercu dobro drużyny i dlatego trzeba wyp....... trenera. Przecież po wygranym meczu też można coś napisać, chociażby że zmiany były w odpowiednim momencie, a tak przecież było. Ja nie podskakuje z radości, bo jest wiele do poprawy, ale widać światełko.... itd. No więc jak to jest, jest o czym pisać czy nie, czekacie  tylko na porażki czy napiszecie coś dobrego o trenerze. Myślicie, że skoro tylko poluje się na trenera to nie wypada pisać coś pozytywnego, ja wam powiem , wypada, to nic złego, w końcu każdy może się mylić w ocenie. Inna rzecz jak jest tak jak pisałem wyżej, że tylko czeka się na porażki, aby...... . Ale przyjdzie taki moment, że i do was uśmiechnie się szczęście, bo Kowal przestanie być trenerem. Tylko czy następcy was zadowolą, abyście nie musieli tęsknić za Andrzejem, On nie wróci. Poldek ja nie stawiam Andrzejowi ołtarzyka, opisuję fakty, a jakie są, to widać (różnica na ławce trenerskiej kolosalna, na rozegraniu duża) wygrała Resovia, na złość malkontentom.
P.S. proszę admina o przeniesienie mojego wpisu do właściwego tematu, sorry za kłopot ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2017, 11:04:10 am wysłana przez pedzelito »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: ZAKSA - RESOVIA
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 27, 2017, 18:28:02 pm »
Mam pytanie o godzinę meczu z ZAKSĄ. Nie tak dawno, kilka godzin temu, zgodnie pisano, że o 14.45, teraz przeczytałem na stronie Resovii, że o 20.00. To jak w końcu jest? Na stronie Plus Ligi dalej o 14.45 i transmisja TV.
Cytuj
TV  01.04.2017, 14:45
Asseco Resovia Rzeszów
0:0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Zresztą może się mylę, przecież to 1 kwietnia; Prima Aprilis!

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2017, 18:43:51 pm wysłana przez jupi_1991 »

Lewy21

  • Gość
Odp: ZAKSA - RESOVIA
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 27, 2017, 18:48:02 pm »
Majer, a co mają pisać jeżeli większość nie widziała meczu? Chcesz, żeby piać z zachwytu bo Reska pokonała MKS Będzin ?
Walnąłeś tym postem jak łysy, grzywą o kant kuli. 

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: ZAKSA - RESOVIA
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 27, 2017, 18:49:28 pm »
jupi_1991
Cytuj
Mecz o 20:00
Dzięki. Myślę że to już ostateczna ostateczność, chociaż godzina 20.00 to stanowczo za późno dla mnie.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: ZAKSA - RESOVIA
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 27, 2017, 19:50:08 pm »
kurde szkoda,że znowu zmienili godzinę meczu, jakby było o 14.45 to poszlibyśmy całą rodziną a tak to pewnie pójdzie tylko jedna osoba, ja albo żona...

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 376
Odp: ZAKSA - RESOVIA
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 27, 2017, 20:36:14 pm »
jupi_1991Dzięki. Myślę że to już ostateczna ostateczność, chociaż godzina 20.00 to stanowczo za późno dla mnie.

a ja myślę że jakiś wpływ na tą godzinę miała piłka kopana w Rzeszowie  ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: ZAKSA - RESOVIA
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 27, 2017, 21:37:23 pm »
Ja się akurat cieszę, jeśli faktycznie mecz będzie wieczorem, bo nie będę musiał wybierać między derbami a zaksą. Ostatnio trochę się wnerwiłem, bo zrobili mecz o 15 i spóźniłem się na Kielce. Teraz coś do lewego21. Przeczytaj, albo może zwróć uwagę, kiedy pisałem posta i w jakim kontekście, potem pomyśl (trudne?), albo zastanów się, co napisałeś.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: ZAKSA - RESOVIA
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 28, 2017, 08:53:33 am »
Mecz w półfinale  ze Skrą będzie w Atlas Arenie.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: ZAKSA - RESOVIA
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 28, 2017, 09:44:06 am »
Warto zmienić tytuł wątku na Resovia - Zaksa