Autor Wątek: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016  (Przeczytany 7316 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 22, 2016, 22:35:32 pm »
Dzisiaj będzie bardzo krótko:
Chyba jeszcze bardziej niż bardzo ważne zwycięstwo cieszą mnie dwie rzeczy:

1/ Jochen Schoeps IS BACK!!!  :)

2/ "Mały" idzie (skutecznie) za piłką w bandy niczym "dzik w żołędzie" i ....... zaczęło się. Bardzo długo trzeba było na to czekać, ale warto. WRÓCIŁO STARE DOBRE PODPROMIE I ATMOSFERA TWIERRDZY. Chwilo trwaj wiecznie, bo bardzo za tobą tęskniłem!!!
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 22, 2016, 23:23:09 pm »
Dodam że Mały dziś zwrócił się z radością po akcji w stronę trybun , była to krótka chwila ale jest światełko .
Czekam na Perrina,  ten to jest walczak i zawsze zaczepki pod siatką szuka 😁

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 22, 2016, 23:24:51 pm »
Nieładnie jest powtarzać po poprzednikach, ale po dzisiejszym meczu warto to wszystko zebrać razem. Brawa:
  • Dla Andrzeja, za bardzo dobrze prowadzony mecz, sprawność w posługiwaniu się nowymi zdobyczami techniki (konieczność zgłaszania czasów/czelendży/zmian na tablecie) i wyczucie videoweryfikacji :)
  • Dla Jochena - oj bardzo nam takiego Henia brakowało...
  • Dla Wojtaszka - chłopak żyje meczem i te obrony :)
  • Dla wszystkich naszych przyjmujących bez wyjątku - jak jeden się zacinał, wchodził drugi i poprawiał obraz gry.
  • Dla zaczynającej funkcjonować współpracy blok-obrona - kilka piłek wyłapanych po wybloku na 11-12metrze zrobiło różnicę.
  • Dla kibiców, dzisiaj Podpromie znów ożyło i wspierało drużynę

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 23, 2016, 08:21:34 am »
Brawo Drużyna: Brawo chłopaki, brawo ten Pan Trener. Ten Andrzej, znów mnie zadziwił. Po raz kolejny z drużyny wycisnął maxa, a wcale nie jesteśmy w jakiejś extra rewelacyjnej formie. Tak środkowi, jak i przyjmujący mieli swoje słabsze chwile. A treneiro, dał im "drugą szansę" tak Możdżonowi, jak i Gordonowi, a Ci wykorzystali. No i ta zmiana Henia za Gavina. Nie rozumiałem tej zmiany. Ale Jochen pomógł mi ją pojąć Drugi mecz z rzędu, druga zmiana, która wydaje się być z gatunku szalonych, a a staje się strzałem w "10". Jeszcze raz brawa dla Andrzeja Kowala
Chwała chłopakom za wielkie serducho do walk.  Pokazali chaRRakter. O to chodzi. Walka, zaangażowaniem można pokonać, (prawie) każdego.
  A co do Podpromia to faktycznie: Chwilo trwaj wiecznie. Obawiam się jednak, że gdy wrócą karnetowcy, zacznie się marudzenie, buczenie i gwizdanie. Przydałoby się zrobić wietrzenie Podpromia. Niestety mogłoby to tylko nastąpić po odejściu naszego Dobrodzieja....A tego naszej Resovii nie życzę.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 23, 2016, 10:05:03 am »
Dodam że Mały dziś zwrócił się z radością po akcji w stronę trybun , była to krótka chwila ale jest światełko .
Czekam na Perrina,  ten to jest walczak i zawsze zaczepki pod siatką szuka 😁

Nie tylko Mały zwracał się w stronę trybun nawet Thibo w stronę sektorów D w pewnym momencie, nie mówiąc już o Marko który zawsze ma ręce w górze i klaszcze  ;D

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 23, 2016, 10:06:05 am »
Brawo dla wszystkich chłopaków i brawa dla widowni za doping - wiadomo, że jedno jest wypadkową drugiego i mam nadzieję, że kolejne meczę będą w wykonaniu kibiców i zawodników tak piękne jak dzisiejszy mecz. Początek pierwszego seta był bardzo nerwowy, dawno nie widziałem tak spiętych chłopaków - natomiast garstka kibiców z Berlina przebijała się dość śmiało ponad całe Podpromie - kilka akcji, widać było serce w grze, kilka asów, bloków i ruszyło .. Podpromie jako maszyna z którego jest znana. Czapki z głów przed drużyną z Berlina - grali bardzo dobrą, twardą siatkówkę opartą na solidnym mocnym serwisie. U nas wartość dodaną stanowił Heniu Schops - oby tak dalej - i znów powraca tęsknota za kolejnym meczem, która po listopadowych wyczynach z deczko stępiła się ;) BRAWO
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2016, 10:40:58 am wysłana przez Tim »

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 23, 2016, 12:00:24 pm »

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 23, 2016, 12:25:26 pm »
Nie wiem czy Panu spikerowi ktos zwracal uwage ale wydaje mi sie ze troche sie uspokoil z komentowaniem ;)  :P

Lewy21

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów Asseco Resovia Rzeszów - Berlin Recycling Volleys 22 grudnia 2016
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 23, 2016, 16:46:52 pm »
Wielkie brawa dla chłopaków za determinację, serducho i walkę. Co do trenera to brawo, ale dla Pana Roberto Serniotti-ego, który z (z całym szacunkiem) mocno średnich zawodników stworzył zespół walczący z dużo mocniejszymi kadrowo zespołami jak równy z równym, bez kompleksów, z zębem, aż miło się na nich patrzy.