Autor Wątek: Puchar Polski 2017  (Przeczytany 18983 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 15, 2017, 10:31:08 am »
No cóż. Przyszedł czas na OSTATNI wpis i na definitywne rozbrat z forum.

Pablo, choć Ci się nie dziwię, że jesteś teraz rozgoryczony (jeśli nie jesteś rozgoryczony to nie polemizujmy na ten temat, a pozostańmy przy "...nie dziwię...), ale mam nadzieję, że mimo tego, że na ile Cię znam to jesteś osobą konsekwentną i rzadko zmieniasz zdanie, to w tym akurat przypadku nie będziesz tak konsekwentny i nie będzie to Twój ostatni wpis.

Nie wiem do końca jakie są powody Twojej decyzji, ale... chyba się domyślam. Prawdopodobnie, podkreślam prawdopodobnie ma to związek z tym co nastąpiło po Twoim wpisie o tzw. "psim obowiązku".
Powiem szczerze, że z niemałym zdziwieniemm czytam niektóre posty, które tak ten "psi obowiązek" potępiają, sugerując, o zgrozo, że traktujesz zawodników jak psa... Ja to tylko skwituję tak... Polecam słownik PWN związków frazeologicznych...
Pablo, pisałeś już o tym. Ja Ci tylko potwierdzę. W klubie też to wiedzą, że mieli psi obowiązek wygrać z Lotosem i awansować do F4PP i choć nie znoszę tej metody (powoływania się na źródła bez ich podania), ale... ja jestem pewny, że oni tak samo myślą. I nie dlatego, że sami siebie traktują jak psy tylko mieli powinność do wykonania, której nie wykonali.

Dość już wieszania psów na drużynie, bo wiem, że ta porażka w Pucharze Polski nie spłynęła po nich jak woda po kaczce, zatem nie chcąc dzielić skóry na niedźwiedziu, mam nadzieję, że teraz nasza drużyna będzie harowała jak wół, wykonując mrówczą pracę na treningach i w meczach by się odkuć w LM i MP, a naszym psim obowiązkiem jest nie stawać okoniem, nie siedzieć na trybunach jak mysz pod miotłą i patrzeć się jak cielę w malowane wrota i mimo tego, że wielu z nas słoń nadepnął na ucho, z całych sił ich dopingować by im w tym pomóc...
(zanim padną kolejne oskarżenia, że traktuję drużynę lub kibiców jak kaczkę, mrówkę albo cielę, raz jeszcze polecam słownik PWN...)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 15, 2017, 21:08:50 pm »
Wygrała Zaksa. Pewnie nasi nie oglądali meczu. Żal było patrzeć, bo mieli byśmy szansę na triumf.  Ale czy by się udało nigdy się nie dowiemy. Wyłożyliśmy się na Gdańsku.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Puchar Polski 2017
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 15, 2017, 21:16:30 pm »
Z Pietraczukiem i Hebdą na przyjęciu :P
W końcu.