Autor Wątek: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova  (Przeczytany 35396 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 15, 2017, 12:08:22 pm »
Nie do pomyślenia... Jeszcze 2 lata temu ciężko było coś zarezerwować ze słabszymi drużynami. Przyjeżdża Lube, a na stronie zielone sektory. Szook  :o

Szok to będzie jak rezerwacja na Skrę będzie trwała dłużej niż godzinę

Lewy21

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 15, 2017, 19:27:08 pm »
Nie martw się na 3 dni przed zakończeniem 1 etapu wolnych miejsc tysiące... Ale to dobrze bo atmosfera na Berlinie była świetna, wietrzenie trybun mile widziane ponownie ;)

Dlaczego tak mile jest przez Ciebie widziane wietrzenie trybun ???

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 15, 2017, 20:31:47 pm »
Dlaczego tak mile jest przez Ciebie widziane wietrzenie trybun ???

Bo na Berlinie była fajna atmosfera, bardziej spontaniczna. I nie wydaje mi się, że to tylko zasługa zaciętego meczu. Są kibice wśród karnetowiczów żywiołowi ale jest też sporo widzów którzy przez cały mecz nawet już nie klaszczą. Mam nadzieję, że na tym meczu będą kibice, którym zależeć będzie na stworzeniu fajnej atmosfery. To ważny mecz, trybuny też muszą grać.

Nikt nie wspomniał na forum o spontanicznym zrywie kibiców w meczu z Lotosem. To było fajne. Oby więcej takiego dopingu.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 15, 2017, 21:03:38 pm »
Zryw był fajny i został skutecznie zagłuszony przez spikera , nie pierwszy raz zresztą. Osłabia mnie ten gość i coraz bardziej irytuje .
Nawet mu się nie chce dupy na hymnie ruszyć.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 16, 2017, 09:40:37 am »
Nie dość, że atmosfera na Lotosie była nieruchawa i jak się nagle jakoś hala uruchomiła to pan spiker musiał odegrać główną rolę i wygłosić swoją kwestię .....
echhhhhhhhhhhhh

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 16, 2017, 10:17:17 am »
Poza deklaracjami Pana Spikera nie za wiele się zmieniło. Znowu zdarzały się wcinki w przyśpiewkę...kto wygra mecz.
Do tego te komentarze dotyczące akcji, zagrywki, etc...bywają przydługawe.
Zdaje się, że Pędzel był w kontakcie z naszym konferansjerem...może znowu trzeba podjąć dyskusję? Nie sądzę, żeby te ewidentne gafy były celowe. Po prostu trzeba spikera uczulić na...podzielność uwagi. Trzeba słuchać też hali, a nie tylko patrzeć co się dzieje na boisku. 

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 16, 2017, 14:41:24 pm »
FF w tym roku w Rzymie, fajnie by było pojechać w Pasiaku  :)
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Lewy21

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 16, 2017, 15:03:56 pm »
Są kibice wśród karnetowiczów żywiołowi ale jest też sporo widzów którzy przez cały mecz nawet już nie klaszczą.

Może warto zdiagnozować przyczynę takiego stanu rzeczy, bo skoro przychodzą na mecze to im pewnie zależy na drużynie, a że już nie angażują się w doping tak jak chociażby dwa lata temu, to jest pewnie tego jakaś przyczyna ??

Lewy21

  • Gość
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 16, 2017, 15:16:27 pm »
Natomiast co do atmosfery na trybunach to mam prośbę do członków SSPS-u, rozważcie proszę zmianę rodzaju dopingu przy zagrywce naszych siatkarzy. Już od dłuższego czasu rzuca się w oczy dysonans jaki powstaje po dobrej, widowiskowej akcji naszego zespołu, gdzie cała hala jest pobudzona mocno dopinguje do momentu, aż nasz zawodnik idzie na zagrywkę. Wtedy nagle nastaje zmiana tempa dopingu/uderzeń w bemben i wszystko jakby gaśnie :-(

P.s. tylko czasem nie odbierajcie tego jako ataku, to jest tylko spostrzeżenie kilku kibiców siedzących po przekątnej do KK.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Cucine Lube Civitanova
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 16, 2017, 15:50:19 pm »
FF w tym roku w Rzymie, fajnie by było pojechać w Pasiaku  :)

Nigdy nie byłem w Rzymie, choć wiele przymiarek do takiego wyjazdu już robiłem.
Cóż Panowie, uprzejmie proszę o awans do FF LM, żebym miał przymus wyjazdu do Wiecznego Miasta  :)