Autor Wątek: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00  (Przeczytany 8699 razy)

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 24, 2017, 22:52:41 pm »
Niestety popieram Maćko. Czysty marketing i tle w temacie. Dalej mamy korpo czy to się komuś podoba czy nie.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 24, 2017, 22:53:43 pm »
;) Chodzi mi o to że słowa Górskiego do mnie nie przemawiają jako czysta intencja w celu nie wiem, zawodnicy będą się lepiej przykładać do treningu jak kibice przyjdą, po co ??  Odbieram to tak że po fali krytyki jaka się przelała na forum w mediach, stwierdzili że otwórzmy im (kibicom) treningi może się uspokoją i bedzie ok. We wcześniejszych latach taka akcja wychodziła od kibiców i była naturalna spontaniczna.
Też mnie takie myśli po głowie przebiegły, że to taka korporacyjna zagrywka tonącego który każdego pomysłu się chwyta byle do jutra, byle trochę uspokoić kibica i jego nastroje.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 25, 2017, 06:36:25 am »
Czy doszukiwanie się we wszystkim drugiego dna to nasza cecha narodowa?Otworzyli treningi i to się liczy,a kto,co i tak się nie dowiemy.Pierwszy krok został wykonany.Myślę,że z pożytkiem dla nas kibiców i klubu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 25, 2017, 06:59:14 am »
;) Chodzi mi o to że słowa Górskiego do mnie nie przemawiają jako czysta intencja w celu nie wiem, zawodnicy będą się lepiej przykładać do treningu jak kibice przyjdą, po co ??  Odbieram to tak że po fali krytyki jaka się przelała na forum w mediach, stwierdzili że otwórzmy im (kibicom) treningi może się uspokoją i bedzie ok. We wcześniejszych latach taka akcja wychodziła od kibiców i była naturalna spontaniczna.
Tylko prezes mógł otworzyć trening .

Doszliśmy do takiego momentu, iż drużynie potrzeba luzu. Potrenowali i są gdzie są. Jak ostatni trening przed tym ważnym meczem odpuszczą to nic im się nie stanie. Kibice wprowadzają na treningu elementy luzu. Nikt nikogo nie będzie strofował, nie padną żadne męskie słowa.

Chodzi też o to, aby odzyskać radość z siatkówki. Aby zawodnicy mogli się popisywać przed kibicami. I każdy będzie miał szansę się pokazać. A trybuny będą reagować. Jak? Od nas to zależy. Można podkręcić atmosferę na treningu nagradzając ładne zagrania brawami lub złe w inny sposób.

Niestety mnie nie będzie :(
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 07:02:53 am wysłana przez A :) »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 25, 2017, 08:12:42 am »
Otworzyli treningi

Coś mi umknęło? Bojak na razie to 1 trening został chyba otwarty.
Godzina do tego wyborna.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 25, 2017, 09:24:45 am »
Coś mi umknęło? Bojak na razie to 1 trening został chyba otwarty.
Godzina do tego wyborna.

A jaka ma być godzina kiedy trenuje jeszcze Developres i Skra? Powinni trenować w godzinie meczu, czyli o 14 ale ze względu na kibiców przesunęli. Skra musi trenować wieczorem bo tego dnia przyjedzie do Rzeszowa więc trudno kazać im z marszu iść na halę albo trenować 20-22 kiedy mecz w sobotę tak wcześnie.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 25, 2017, 09:29:43 am »
Skra musi trenować wieczorem bo tego dnia przyjedzie do Rzeszowa więc trudno kazać im z marszu iść na halę albo trenować 20-22 kiedy mecz w sobotę tak wcześnie.

A niby czemu nie mogliby trenować 20-22? Interes Skry ważniejszy? Bez przesady z tą gościnnością (o ile o gościnność tu idzie).

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 25, 2017, 09:43:31 am »
Tu nie chodzi o gościnność, ale o normalną umowę. My też jeździmy na mecze dzień wcześniej i mamy zapewnioną możliwość treningu.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 25, 2017, 09:55:20 am »
Co by się nie zdarzyło to i tak będzie źle.
Propozycja otwartego treningu wychodzi od drużyny...źle, bo nie wyszła spontanicznie od kibiców.
Otwarty trening...też źle, bo też mi łaskę zrobili.
O 16-tej...też źle, bo przecież o 19-tej byłoby dużo lepiej.
Zaprosił na trening Górski...też źle, bo najpierw poinformował o tym Marcin Lew, a potem się okazało, że...też źle, bo zaprosił Górski, a nie Kowal.
A no i w ogóle każda propozycja wychodząca od klubu, drużyny jest podejrzanie...nieszczera. Czyli też źle.
Rozglądam się wokół siebie i widzę wszystko złe. Co za ponury świat.

A może warto założyć sobie przed tym treningiem szczere intencje i klubu, i drużyny.
A może warto choć odrobinę postarać się w trakcie tego treningu stworzyć taką atmosferę, żeby nikt już nie miał wątpliwości, że każdy następny trening powinien być otwarty.
Może wreszcie warto pomyśleć, że jutro będzie lepszy dzień od tego, który był wczoraj.
Czym ryzykuję tak myśląc? Co tracę?

Byłoby bardzo fajnie, gdyby ci wszyscy malkontenci zostali "wyciszeni" przez jakiś fajny gest ze strony drużyny/zawodnika/zawodników...o trenerze nie wspomnę  ??? okazany w trakcie tego treningu.
No chyba, że to też okazałoby się złe, fałszywe, improwizowane, korporacyjne, sztuczne, opłacone z kieszeni Górala, wymyślone przez piarowców, ustawione na słupki w statystyce marketingowej...etc.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:15:51 am »
Leon nie należę do malkontentów i nigdzie nie pisałem że otwarty trening przez Górskiego to zły pomysł, a to że ja odebrałem to w taki, a nie inny sposób nie zmienia faktu że się z tego cieszę i jak tylko będę mógł to przyjadę na trening wspierać Resovię.