Autor Wątek: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00  (Przeczytany 8701 razy)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:40:28 am »
(...)

Polduś, żebyś Ty po meczach tak śpiewał jak piszesz tu i teraz na forum, to bym jeszcze zrozumiał.
A tak nie rozumiem, zresztą nie tylko mnie wprawiasz w osłupienie.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:41:31 am »
A może po prostu większość kibiców zamiast tylko narzekać, biadolić czy kpić na trybunach z tego co im się nie podoba i "co ich boli" szczerze piszą tutaj, nie zmieniając poglądów i nie udając kogoś innego niż w rzeczywistości są...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 25, 2017, 10:51:35 am »
Polduś, żebyś Ty po meczach tak śpiewał jak piszesz tu i teraz na forum, to bym jeszcze zrozumiał.
A tak nie rozumiem, zresztą nie tylko mnie wprawiasz w osłupienie.

A co tu rozumieć Marcinku? Jak chłopaki mecz wtopią to co w tym złego, że po tym meczu sobie pokrytykuję i popsioczę? Jak widzę, że coś było źle to o tym mówię. Nie widzę za to powodu, żeby z góry zakładać, że...jutro będzie jeszcze gorzej. Tym bardziej, że siatkówka to tylko...zabawa/odskocznia. Wolę się tym nacieszyć niż wprowadzać się przez to w kiepski humor.
A poza tym nic tak w życiu nie podbudowuje, jak nadzieja  :)

Leon nie należę do malkontentów i nigdzie nie pisałem że otwarty trening przez Górskiego to zły pomysł, a to że ja odebrałem to w taki, a nie inny sposób nie zmienia faktu że się z tego cieszę i jak tylko będę mógł to przyjadę na trening wspierać Resovię.

...zatem...nie widzę powodów, dla których miałbyś to, co napisałem, brać do siebie  :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 11:00:05 am wysłana przez leon »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 25, 2017, 11:05:45 am »
Co do otwartego treningu, mam swoje zdanie. Pora treningu dla mnie też jest dyskusyjna. Jeżeli zaprasza się Kibiców i zależy żeby przyszli to robi się trening w porze  im to umożliwiającej. Czy 16.00 to pora idealna dla ludzi pracujących? A potem będzie gadka że nas Kibice olali.......
 Jeżeli chce się robić trening w porze meczu na 24h przed jego rozpoczęciem, to nie robi się otwartego treningu. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłby czwartek godz.18.00 . Dzień przed meczem powinna być pełna koncentracja zawodników. Nie zaś pykanie zwane grą,  selfi, autografy etc. Ale to moje czepialstwo, malkontenctwo....

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 25, 2017, 15:23:46 pm »
Co do otwartego treningu, mam swoje zdanie. Pora treningu dla mnie też jest dyskusyjna. Jeżeli zaprasza się Kibiców i zależy żeby przyszli to robi się trening w porze  im to umożliwiającej. Czy 16.00 to pora idealna dla ludzi pracujących? A potem będzie gadka że nas Kibice olali.......
 Jeżeli chce się robić trening w porze meczu na 24h przed jego rozpoczęciem, to nie robi się otwartego treningu. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłby czwartek godz.18.00 . Dzień przed meczem powinna być pełna koncentracja zawodników. Nie zaś pykanie zwane grą,  selfi, autografy etc. Ale to moje czepialstwo, malkontenctwo....
Mi nie pasuje ta pora, ale rozumiem iż Asseco Resovia porusza się w pewnych ramach czasowych, w których może pewne rzeczy robić. Ktoś napisał wyjaśnienie dlaczego tak a nie inaczej. Są logiczne. Więc 16.

Jest takie powiedzenie, "Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał."
I tak samo z tym.  Pół roku trenują że sobą w ciszy i spokoju. Co mieli się nauczyć i wyćwiczyć to już zrobili. W jeden dzień nic nie poprawią, niczego nowego się nie nauczą.

Wyciszali się przed meczem z Gdańskiem, wyciszali się przed Lube. I co to dało? Teraz coś innego będzie. Mam wrażenie, iż przez zamknięcie treningu odwykli od przebywania z kibicami i zainteresowania jakie im towarzyszy. Trening będzie preludium przed sobotnim meczem. Jak kibice ich sparaliżują na treningu to co dopiero na meczu ze Skrą? Tam będzie komplet i będzie presja.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 25, 2017, 16:31:35 pm »
Wyraziłem swoją opinię i zdania nie zmienię. Oby, w sobotę w Rzeszowie nastała kraina szczęśliwości. A to by znaczyło, że się myliłem......
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 16:33:18 pm wysłana przez Slawko »

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 25, 2017, 18:59:25 pm »
A skąd przekonanie, że znów treningi są otwarte? Zaproszenie jest na jeden otwarty trening... inne dalej mogą być za zamkniętymi drzwiami.

Przegrywamy więc oczywiste że są jakieś wewnętrzne spiny między graczami. Do tego dochodzi trener, który nie ma określonych zasad przy prowadzeniu drużyny. Przykład z ostatnich dni w meczu z Lube pierwszym rezerwowym wśród przyjmujących był Jeaschke, a ostani na placu gry zameldował się Perrin. A w meczu z Lotosem jak gdyby nigdy nic role się odwracają i Perrin jako pierwszy zmienia chyba Ivovicia.

Jak tutaj jest mieć pewność siebie skoro nagle z 1 przyjmującego stajesz się ostatnim. Trzeba się zgodzić z trenerem Suchem, że po prostu jest problem bogactwa z którym nie radzi sobie trener.

Myślę, że otwarty trening to element motywujący graczy, pokazanie że pomimo niesnasek w drużynie muszą się spiąć bo mają dla kogo walczyć. Mam nadzieję, że wygrają w sobotę, a jeśli (odpukać) przegrają prezentując fatalny styl i brak woli walki to nie chce myśleć jaka będzie reakcja kibiców.
Otwarty trening to fajny pomysł, ale czy pojawi się sporo osób? Dobrze że są ferie to może frekwencja będzie dobra, bo na pracujące osoby raczej nie ma co liczyć że się wyrobią.

Trochę obawiam się tego, że po takim otwartym treningu i kolejnej ewentualnej porażce frustracja niektórych osób może jeszcze wzrosnąć.
Ale nie ma co snuć czarnych wizji.


« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2017, 19:15:20 pm wysłana przez jupi_1991 »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 25, 2017, 19:25:15 pm »
Cytuj
Mam nadzieję, że wygrają w sobotę, a jeśli (odpukać) przegrają prezentując fatalny styl i brak woli walki to nie chce myśleć jaka będzie reakcja kibiców.
W sportowej rywalizacji nie ma nic pewnego; przeciwnik też nie jest ułomkiem. W ostatnich przegranych meczach nie widziałem braku woli walki. Wola była, a wyniku już nie. Mam nadzieję, że woli nie braknie, a styl poprawią, ale gwarancji wyniku nie ma.
Otwarty trening dla kibiców z prośbą o liczny udział i wsparcie; jak najbardziej. Niestety, obowiązki w pracy i kawał drogi do przejechania, eliminują mnie z tej przyjemności.
Proszę o podzielenie się uwagami osoby, które będą na treningu.
W sobotę przyjadę i będę kibicował ile sił starczy.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 27, 2017, 16:02:09 pm »
I jak trening? Jak ktoś jest niech napisze tym co nie mogą być.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wspieramy Resovię przed meczem ze Skrą. Piątek 27.01.2017 godz. 16.00
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 27, 2017, 18:44:48 pm »
Bez rewelacji. Zarówno Fabian i Lukas niedokładnie wystawiają, słabe przyjęcie... Na zagrywce dużo błedow.