Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.  (Przeczytany 13576 razy)

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 28, 2017, 17:45:50 pm »
A Gavin jak naładowany pistolet ;-)
Strach się bać ...

piksiiii

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 28, 2017, 17:49:12 pm »
Nie był to rewelacyjny mecz w naszym wykonaniu, ale... nie chciałem żeby sie kończył. To była Resovia a nie korpo zlepek. Tylko brakuje interakcji z publicznością nadal...
A Gejwin jak Groz (illa)er . Skra nie lubi strzelb
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2017, 17:51:54 pm wysłana przez piksiiii »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 28, 2017, 18:00:58 pm »
Mecz grany na emocjach, po wygranym secie, puściły nerwy u chłopaków. Dużo błędów w obu ekipach. Ale dziś był charakter i walka, grając na przewagi mimo błędów nie było strachu tylko męska, twarda siatkówka. Gavin.. walka wypisana na twarzy :)

Co do postępu, to chyba technicznie wszystko w lesie dalej..  psychologicznie widać postęp. Jeśli chcemy cos ugrać u Włochów, chyba trzeba postawić wszystko na zagrywke i trenować ja przez te parę dni. Ale to osobista opinia  ;)

Ogólnie, brawo!

Jendrol

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 28, 2017, 18:01:18 pm »
No niestety myślałem, że w przyszłym sezonie zaoszczędzę 6-ść stówek, KOWAL - KING. Muszę odszczekać!!!

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 28, 2017, 18:23:54 pm »
Mecz bez środkowych z naszej strony... może Kusiora jako rezerwę taktyczną ściągnąć z Sanoka?  ;D

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 28, 2017, 18:33:58 pm »
Mecz bez środkowych z naszej strony... może Kusiora jako rezerwę taktyczną ściągnąć z Sanoka?  ;D
A Możdzonek to dziś "nic"według Ciebie ?

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 28, 2017, 18:34:12 pm »
Piotrek Nowakowski.... Brak słów, wygraliśmy mecz bez jednego środkowego

Co to miało być w przerwie po drugim secie? Czy kogoś w tym klubie już do końca poje****? Jak można robić jakieś wręczenie biletów kiedy zawodnicy mają 3 minuty żeby się rozgrzać. Zresztą Gavin pokazał co o tym myśli rzucając tym
"bieletem" w ławkę.
Niby klub nazywa się profesjonalnym a tu zachował się jakby to byli modele z agencji reklamowej mający między setami zareklamować Ryanaira... Słabe to było bardzo
Brawo dla chłopaków za walkę i za dwukrotne odrobienie trzy punktowej straty w końcówkach setów.
Dalej to nie wygląda super ale jest poprawa i mam nadzieję że w tym kierunku to pójdzie

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 28, 2017, 18:58:12 pm »
Fajnie, że jest zwycięstwo, bo nie trzeba przeglądać wiele stron. Piszę przeglądać, bo przyznam się że ich nie czytam, patrzę na nick i jadę dalej, bo wiem co ten ktoś napiszę. Po pierwszym secie Mediolan coś napisał, potem już nie miał co pisać, bo sety były wygrane. Była krytyka, ale na forum jest demokracja, krytyka jest potrzebna, ale nie ma wylewania pomyj na trenera i nikt go nie wyp..... . Brawo za walkę, Pit jest cieniem tego zawodnika sprzed operacji, dla mnie MVP to Rossard, ale nie będę wybrzydzał. Mam nadzieję że ten mecz to taka trampolina na reszte sezonu.

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 28, 2017, 19:03:58 pm »
Co to miało być w przerwie po drugim secie? Czy kogoś w tym klubie już do końca poje****? Jak można robić jakieś wręczenie biletów kiedy zawodnicy mają 3 minuty żeby się rozgrzać. Zresztą Gavin pokazał co o tym myśli rzucając tym
"bieletem" w ławkę.
Niby klub nazywa się profesjonalnym a tu zachował się jakby to byli modele z agencji reklamowej mający między setami zareklamować Ryanaira... Słabe to było bardzo

Nic dodać, nic ująć - dramat organizacyjny, w razie utraty jakichkolwiek punktów, to zostałoby wypunktowane dosłownie wszędzie.

Do tego prośba, która po raz kolejny się tutaj pojawi...

Szanowny Panie Spikerze,

Wiadomym jest, że dźwięk/muzyka w naszej hali stoi na złym poziomie i jest słabo słyszalna.
Jeżeli doping idzie, to nie powinno się wtrącać swoimi paroma słowami.
Zamiast pomagać, to przeszkadza w płynnym dopingowaniu i interakcji Klubu Kibica z resztą hali.
Kibice doskonale wiedzą co robić, więc wszelakie pobudzanie, przypominanie na Podpromiu nie jest potrzebne...

Im mniej Pan mówi podczas meczu, tym lepiej dla dopingu i atmosfery meczowej.

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 28, 2017, 19:12:28 pm »
Co to miało być w przerwie po drugim secie? Czy kogoś w tym klubie już do końca poje****? Jak można robić jakieś wręczenie biletów kiedy zawodnicy mają 3 minuty żeby się rozgrzać. Zresztą Gavin pokazał co o tym myśli rzucając tym
"bieletem" w ławkę.
Niby klub nazywa się profesjonalnym a tu zachował się jakby to byli modele z agencji reklamowej mający między setami zareklamować Ryanaira... Słabe to było bardzo
Obok profesjonalizmu to nawet nie stało. Słabe i żenujące, miny na twarzach zawodników były bardzo wymowne. Można było zrobić to przed - albo jeszcze lepiej - po meczu, a jak już się uparli, to symboliczny bilet mógł odebrać tylko kapitan, zamiast wręczać to wszystkim.

A i podpisuję się pod apelem do pana spikera.

Zauważyłem na powtórce, że Jochen śpiewa hymn ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2017, 19:45:40 pm wysłana przez Gregor »