Autor Wątek: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)  (Przeczytany 11843 razy)

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 22, 2017, 23:31:35 pm »
Mnie osobiście zwycięstwo cieszy. Oczywiście wolę wygrana po ładnej grze niz po męczarniach jakościowych, ale wygrana Resovii jest dla mnie najważniejsza. Bardzo ładnie grał  Jochen i Mateusz. Mam nadzieje, że pograja tak jeszcze w tym sezonie. Oby.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 22, 2017, 23:34:43 pm »
Maślak do końca sezonu w szóste,  brawo.
Wraca Pit , brawo Jochen i Możdżon.
Perrin falował.
Ciężko się oglądało ten mecz Marco mocno pod kreską Rossard podobno z urazem pleców.
Nie wiem czy jesteśmy w stanie zagrać dobry mecz który będziemy kontrolować. Zawsze ktoś ma słabszy dzień.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 22, 2017, 23:49:03 pm »
Schoeps MVP a na mecz z Jastrzębiem był za słaby. Lepszy był Jaeschke który grał drugi raz w życiu jako atakujący. STS jak już nas sponsoruje powinien wypuścić następujące zakłady : Który z danych zawodników Resovii  zagra w najbliższym meczu! Myślę że byłyby kłopoty aby ktoś trafił.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 22, 2017, 23:54:22 pm »
Czy Igła powiedział, że Schmitta czeka 6 tyg przerwy?!

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3085
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 22, 2017, 23:56:15 pm »
Czy Igła powiedział, że Schmitta czeka 6 tyg przerwy?!
Dokładnie "do 6 tygodni przerwy".

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 23, 2017, 00:05:03 am »
Narodził nam się drugi Misiewicz - Andrzej Kowal! JESTEŚ WIELKI!   

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 23, 2017, 00:29:59 am »
(...)Kolego wog, czy wtedy, gdy forumowicze, mieniący się kibicami, gwizdali na zawodników, czy trenera, chcieli wyp..  trenera, czy wyzywali zawodników, zarzucali trenerowi brak honoru, itd., też Ci rynce opadały?, bo jakoś przeoczyłem Twoją krytykę(...)

(...) więc nie zaprzątam sobie głowy wpisami, tylko przechodzę do meritum. (...)

Szanowny Majerze, jakbyś czytał nie tylko swoje własne wpisy (choć czasem mam nieodparte wrażenie, że Ty nawet swoich własnych wpisów po napisaniu nie czytasz), ale również i inne, w tym moje (nie zmuszam, nawet nie namawiam), to byś poznał moją opinię na temat tego jak ja widzę rolę trenera i tego z czego trener w zdecydowanej większości przypadków powinien być rozliczany. Pisałem o tym kilkukrotnie.
Na marginesie: myślę, że mylisz pojęcia "za co trener jest ODPOWIEDZIALNY" a "z czego jest ROZLICZANY". W skrócie: trener jest jak najbardziej odpowiedzialny za:
- przygotowanie drużyny (choć np. w Resovii trener ma cały sztab asystentów odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne, "rozpracowanie rywala" itd.) ale główny trener to wszystko koordynuje i za to odpowiada.
- wybór zawodników do gry (bo niby kto inny? sami mają się wybrać?)
- parę innych jeszcze spraw.
A po jakimś czasie (zwykle na koniec sezonu) ROZLICZANY jest z wyniku.
Widzisz różnicę?

Jakbyś czytał moje wpisy, to wiedziałbyś też, że jestem jak najbardziej za tym, żebyśmy tu polemizowali/oceniali/rozmawiali/... na tematy związane z naszą drużyną, w tym o zawodnikach i trenerze, ale zawsze apeluję by robić to w sposób kulturalny. O tym też pisałem. A to, że nie odnoszę się do niektórych idiotycznych wpisów... Jeśli nie są one wulgarne tylko idiotyczne to... w zdecydowanej większości przypadków je ignoruję. Zwykle tak robię, choć nie zawsze... A jeśli są wulgarne, zgłaszam moderatorom. I Ciebie też do tego zachęcam.
----------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnie dzisiejszego meczu.

Obraz gry - bez zmian.
Fajnie, że tajbreka rozpoczęliśmy naszym aktualnie najmocniejszym składem. Może w sobotę zaczniemy mecz najmocniejszym składem...

PS. Jeżeli ktoś "ma nadzieję", że Resovia spadnie na koniec sezonu zasadniczego poza pierwszą czwórkę to zachęcam do popatrzenia w tabelę, później w terminarz do końca sezonu pierwszej piątki, później znowu w tabelę, i jeszcze raz w terminarz... Wiem, że nasza gra... nie chcę mi się już nawet na ten temat pisać... ale nawet biorąc pod uwagę naszą dyspozycję od dłuższego czasu... "nie ma takiej możliwości" żebyśmy spadli poniżej czwartego miejsca po RZ. Nie ma. Także jak kogoś kręci czekanie na to to... zachęcam do zmiany nastawienia bo się "srogo zawiedziecie". Nawet w takiej formie w jakiej jesteśmy od dłuższego czasu...
Inną sprawą jest, co my dalej w takiej formie ugramy?
A to już inna sprawa. Bo choć niewiele wskazuje na to, że nagle zaczniemy grać porywającą siatkówkę, to... przypominam, że przez durny system tegorocznych rozgrywek wystarczy, awansując do czwórki, następnie wygrać dwa razy po półtora meczu i można zostać Mistrzem Polski. Niemożliwe? Możliwe...
A, że prawie wszyscy "są zmęczeni" grą Resovii... Prawda. Tyle tylko, że oczekiwanie na porażki niewiele pomoże bo sezon i tak zostanie rozliczony w maju...
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2017, 01:29:44 am wysłana przez wog »

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 23, 2017, 08:25:39 am »
Dokładnie "do 6 tygodni przerwy".
Czy nie chodziło tu o atakującego GKS vanWalle? M. Lew posze, że Gavin ma być gotowy do gry za kilka dni

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 23, 2017, 09:49:27 am »
Czy nie chodziło tu o atakującego GKS vanWalle? M. Lew posze, że Gavin ma być gotowy do gry za kilka dni

W wypowiedzi Ignaczaka na pewno chodziło o Gavina.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 23, 2017, 11:43:05 am »
Nie rozumiem skąd moje nerwy w trakcie oglądania, tego pożal się Boże widowiska.

Wygraliśmy nieważny mecz. Mecz nie z leszczami, bo przecież Falaschi to v-ce MP. A do tego jak sobie przypomnę, że przecież trener nie odpowiada za formę zawodników/drużyny to już naprawdę nie wiem czemu się podniecałem wczoraj i rzucałem mięsem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kilka pozytywów mimo wszystko widziałem. Mówię o wrażeniach optycznych, bo statystycznie to wicie rozumicie.
  • Blok znacznie lepiej niż ostatnio. Dokładając Falaschiego, mam nadzieję, że trend się utrzyma.
  • Masłowski - nic dodać nic ująć
  • Pit - jakiś taki żwawszy, bardziej ogarnięty
  • Jochen naprawdę fajnie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O Polsacie.
Skrędrowski przyjaciel tatusia Fabię mnie jednak rozwalił. Fabię rzuca farfocla, a Skrędrowski: "Rossard poszedł za szybko!"
Igła też już powoli zaczyna. Fabię daje Heńkowi piłkę na wysokości głowy. Heniu nie kończy. Igła mówi, że wina Heńka.
[/list]