Autor Wątek: Resovia-Jastrzębie 2017  (Przeczytany 24057 razy)

Miguell

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 18, 2017, 22:19:21 pm »
Mam pytanie - czy w drużynie jest jakieś spięcie na linii A.Kowal - D.Wojtaszek >? Bo dziś zresztą nie pierwszy raz zauważyłem. A szczególnie bodajże w 2 czy 3 secie gdy libero schodził coś do niego mówił a ten go nie posłuchał i szedł w stronę ławki co moim spostrzeżeniem trochę Andrzeja zdenerwowało

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 18, 2017, 22:20:36 pm »
Podam tylko jedną statystyke. Środek dostał 10 piłek , skrzydła ....prawie 80....

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 18, 2017, 22:20:51 pm »
Pierwszy set. 17-15 dla nas. Sytuacyjną piłkę ma Perrin, który przebija ją na drugą stronę zachowawczym plasikiem. Mógł zaryzykować, ale to efekt zachowawczej, asekuranckiej, po prostu tchórzliwej filozofii "Geniusza Podkarpacia" - "byle nie zepsuć". Tracimy sześć punktów z rzędu i po secie. Set trzeci. 24-23. Gramy nieźle, ale "Geniusz " bierze swoje "zwyczajowe czasy" przy tym wyniku, po czym przegrywamy set. Sytuacja taka miała już zresztą miejsce wiele razy. Mając przy siatce rozgrywającego, słabiutkiego w ataku Możdżonka i Perrina, nie trudno zgadnąć, co zagramy, ale czas przyda się, żeby trener JW im to przypomniał. My i tak niczego byśmy specjalnego nie przygotowali, bo nie przypominam sobie, żeby "Geniusz" coś w takiej sytuacji wymyślił. Set czwarty. Jak słabo, by Rześki nie grał wpuszczenie nienadającego się do gry Jochena musiało się źle skończyć. Niestety "Geniusz" tego nie wiedział. Zrobiło się z dwóch punktów w plecy pięć i było po secie i meczu.  Rzeski nie będzie miał dnia konia w każdym meczu, ale... może to i dobrze...

Siareczka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 18, 2017, 22:25:41 pm »
Dawno tu nie pisałem, ale takie po dzisiejszym meczu przelała się czara goryczy.
Co w tym sezonie pokazuje ta grupa inwalidów z trenerem nieudacznikiem to jest zbrodnia.
Drzyzga dno - tylko lewym gra a jak zmieni to i tak czapa (mając Toniuttiego czy Kampe to więcej byśmy ugrali nawet bez formy)
Co do atakujących to póki Schmitt nie wróci to gramy w 5 na boisku, bo Jochen i Rześki to tragedia i zero mocy.
O przyjmujących łącznie z libero to szkoda gadać bo przyjęcia tylko na 3 metr i dalej.
Kowal amator zamiast w końcówkach na blok ( najbardziej 4 set) trzyma Fabiana zamiast Dryje lub Lemańskiego, nie spróbuje Rossarda na atak co ma siłę przynajmniej - no amatorszczyzna do kwadratu.

Puchar poszedł, LM po wyjściu z grupy czapa a i w lidze to do ZAKSy nie ma z czym stawać. Sezon TRAGEDIA.

Kiedy się w końcu nauczą ci "wielcy" działacze i prezesina co pojęcia nie ma o siatkówce, że pora skończyć z inwalidami, bo co roku bierzemy kogoś bo ciężkiej i długiej kontuzji i czekamy, a nic z tego nie ma (Jochen, Verees, Lyneel, Akhrem i jeszcze kogoś dorzućcie), no i Kowal OUT.

Hasło: Wszyscy jesteśmy Resovią dotyczy tylko kibiców, bo drużyna tak naprawdę to ma w dupie (nie ma agresji, walki, ambicji).

Pozdrawiam Resoviaków

Jendrol

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 18, 2017, 22:36:44 pm »
Mieliście pretensję, że używam tylko słowa "DNO".
Czy jeszcze kogoś to drażni?
PS.
Jedno jest pozytywne z mojej paplaniny:
II-gi trener przestał nosić LAPTOPIKA!!!

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 18, 2017, 22:39:21 pm »
Mieliście pretensję, że używam tylko słowa "DNO".
Czy jeszcze kogoś to drażni?
PS.
Jedno jest pozytywne z mojej paplaniny:
II-gi trener przestał nosić LAPTOPIKA!!!
Będzie teraz podczas meczów rozwiązywał krzyżówki, a pierwszy grał w sudoku:-)

Jendrol

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 18, 2017, 22:46:54 pm »
Jednak SPONROROWANA klaka działa!!!
A ja myślałem że to BLEF!!!

No to grajmy.
MISZCZ MISZCZ RESOVIA?!?!
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2017, 22:59:59 pm wysłana przez repres1 »

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 18, 2017, 22:52:06 pm »
I znowu w lesie i znowu gra jak we mgle, nie mogę uwierzyć, że dalej jesteśmy na drugim miejscu. Początek pierwszego seta wyglądał ładnie pipe ładnie chodził a potem nagle jak by Fabian zapomniał o tym. Czemu Andrzej nie dał Rossarda na atak tylko męczył się z Tomasem.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 18, 2017, 22:52:21 pm »
Mam nadzieję że trener Reprezentacji dla dobra nas wszystkich wybierze jakiegoś młodego Rozgrywającego niż wystawiacza z Resovi który nie potrafi nawet wyciągnąć wniosków w poprzedniego meczu.


arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 18, 2017, 22:56:17 pm »
Mi się dzisiaj spodobała wspólna radość siatkarzy Jastrzębskiego Węgla z kibicami, coś takiego rzadko kiedy się widuje, niestety...