Autor Wątek: Resovia-Jastrzębie 2017  (Przeczytany 24062 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia-Jastrzębie 2017
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 24, 2017, 20:10:49 pm »
Cytat z Kowala nic nie mówi o wytrenowaniu zespołu, jedynie o odpowiedzialności za wynik (ja pisałem o zadaniu, wynik do zrealizowania postawiony przez zarząd, to inaczej zadanie do wykonania, czyż nie). Nie traktuję Kowala jak selekcjonera, nie wiem z których słów mogłeś to wywnioskować. Pisałem, że zawodnicy i rodzaj treningu, to środki do zrealizowania celu, do wykonania zadania, czyli krótko mówiąc do osiągnięcia wyniku, czy to co powiedział trener. Jemu też zarzucicie, że robi z Was idiotów, a zapomniałem, oczywiście że zarzucicie, już nieraz to czyniliście. Wogu nawet nie zabiegam o to aby być Twoim kolegą, kolegów wybieram sobie sam. Myślałem, że pisząc kolego, miałeś na myśli formę grzecznościową, ale dalej wyjaśniasz, że chodziło Ci o atak personalny . Uważasz, że powinienem konsultować z kimś swoje wypowiedzi, a ja mam wrażenie, że to raczej Ty masz z tym problem . Piszesz, " uważam polemikę/dyskusję z argumentami ad personam najgorszą z możliwych...", a właśnie cały Twój wpis jest najlepszym przykładem argumentów ad personam . Mam wrażenie, że Ty nie znasz pojęcia " ad personam". Za wpis o napoleonie i geniuszu przepraszam, ale była to moja reakcja formę wypowiedzi innego forumowicza. Uczynił to zresztą nie poraz pierwszy, nawet na tym forum " nie moja liga" brzmi jak wypowiedź bufona, zachowaniem w Bełchatowie tylko potwierdził moje zdanie o nim, zresztą podobne zdanie o nim mieli kibice Skry siedzący ze mną przy stoliku. Dlatego nie dziwi mnie sposób jego pisania w reakcji na moje posty.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2017, 21:19:31 pm wysłana przez Majer »