Autor Wątek: Resovia - Bydgoszcz 3:0  (Przeczytany 16616 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 26, 2017, 13:37:51 pm »
Thomas lepiej zaprezentował się w meczu z Berlinem, więc logiczne że Kowal zaczął z nim mecz z JW. Jednak to nie był dzień Thomasa, więc dziwne, że Jochen nie dostał szansy w tamtym meczu.

Nie to nie jest logiczne że na ważny ligowy mecz nie wychodzi się z nominalnym atakującym, tylko z chłopakiem któremu przypadkiem wyszedł świetny mecz na nowej pozycji. To pokazuje tylko tyle że trener nie wie kto jest w jakiej dyspozycji...
W końcu.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 26, 2017, 14:09:20 pm »
Nie to nie jest logiczne że na ważny ligowy mecz nie wychodzi się z nominalnym atakującym, tylko z chłopakiem któremu przypadkiem wyszedł świetny mecz na nowej pozycji. To pokazuje tylko tyle że trener nie wie kto jest w jakiej dyspozycji...

Możemy sobie tak gdybać na mecz z Berlinem wyszedł Jochen i co? Przez jego słabą grę przegraliśmy 1 seta. Tutaj nie było problemem to kto grał tylko brak zmiany w odpowiednim momencie, tak samo jak z JW.

Wiadomo, że powinna być jakaś hierarchia wśród zawodników aby mieli pewność siebie, ale mając grającego w kratkę Jochena to trudno jest od tak wyjść z Jochenem, pomimo świetnego meczu Thomasa w Berlinie.

Mam nadzieję, że problem ten jest za Nami bo Jochen z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.

Choć zgadzam się że Kowal czesto kieruje się chyba swoimi sympatiami ustalając skład wyjściowy. Dobrym przykładem jest na siłę przełamywanie Ivovica oraz stawiając cały czas na Wojtaszka pomimo słabszej jego dyspozycji.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 26, 2017, 14:53:01 pm »
Ta sytuacja, o której pisze jupi1991, to chyba było wtedy jak Masłowski poszedł do kiwki za blok, nie zauważyłem aby zderzył się z kimkolwiek, chyba na kolanach podjechał trochę na wykładzinie i coś mogło lekko się uszkodzić, mam nadzieję że nie naderwał jakiegoś włókienka, bo jest potrzebny drużynie. Tak Timur, masz rację za tydzień będziemy wiedzieć więcej, powiem że nawet będziemy już na 90% znali pierwszą czwórkę rundy zasadniczej, pary jeszcze mogą się przetasować, ale półfinaliści będą znani. Kael, a może właśnie trener widział, że Jochen jeszcze nie jest gotowy psychicznie. Ja jednak postawiłbym na Rossarda, już o tym kiedyś pisałem, tym bardziej że Francuz już grał na ataku. Tomas ma lepsze przyjęcie, więc powinien zagrać na przyjęciu. Sia ofensywna ta sama, a przyjęcie lepsze.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 26, 2017, 15:46:14 pm »
Kael, a może właśnie trener widział, że Jochen jeszcze nie jest gotowy psychicznie.

W środe w Berlinie był gotowy, w sobote w Rzeszowie nie, po czym w środe w Katowicach znów był gotowy? No nie, raczej nie.
W końcu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 26, 2017, 17:51:07 pm »
Uważam, że w dalszym ciągu Jochen nie odblokował się, widać to na rozgrzewce, nawet nie próbuje " puścić ręki" , Tomas aż kipi energią, widocznie na treningu jest podobnie i dlatego Kowal ma problem, bo nie jest psychologiem. W Berlinie postawił na Jochena, bo fizycznie dobrze wyglądał, parę ataków nie skończył, zablokował się że nie może pomóc drużynie, wchodzi Jaeschki, gra dobrze ale przegrywamy. Ta sytuacja wywołuje jeszcze większą frustrację Niemca i na pomoc przychodzi Kowal, który daje Jochenowi się przełamać, ufa swojemu atakującemu, a ten odwzajemnia się trenerowi dobrą grą. Chciałbym aby tak było naprawdę, a może tak właśnie było, no bo skąd taka nagła odmiana Jochena ?. Kael przykro mi, ale nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, więc nie rozwieję Twoich wątpliwości, musisz spytać tego, kto na tym forum jest najmądrzejszy, który wszystko wie najlepiej, ja to nie ta liga, wielu rzeczy nie wiem, ale on..... wie wszystko.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 26, 2017, 19:24:19 pm »
... Kael przykro mi, ale nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie, więc nie rozwieję Twoich wątpliwości, musisz spytać tego, kto na tym forum jest najmądrzejszy, który wszystko wie najlepiej, ja to nie ta liga, wielu rzeczy nie wiem, ale on..... wie wszystko.
Sam się prosisz ;)
To może Majer zapytasz się tego, z kim masz tak dobry kontakt, a który naprawdę wie wszystko, tylko na tym forum się nie pojawia ;P

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 26, 2017, 19:24:45 pm »
Jeszcze co do meczu to ciekawa sytuacja miała miejsce w 2 secie. Prawie wszyscy zawodnicy z kwadratu siedzieli na tej sofie dla rezerwowych. W pewnym momencie zauważył to Kowal i pogonił wszystkich do kwadratu dla rezerwowych. Najlepsza w tym wszystkim była reakcja Naszych zawodników, czyli uśmieszki,żarciki i lekki chichot z Kowala.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 26, 2017, 21:55:41 pm »
Why, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć to pytam, nie wysługuję się kimś innym, chcesz uzyskać jakąś wiedzę postępuj tak jak ja, to bardzo proste i w ogóle nie boli.😊

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 26, 2017, 23:00:23 pm »
Why, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć to pytam, nie wysługuję się kimś innym, chcesz uzyskać jakąś wiedzę postępuj tak jak ja, to bardzo proste i w ogóle nie boli.😊
OK, łopatologicznie:
Nie zwróciłeś uwagi na emotikony. Jak chcę coś wiedzieć, to idę i się pytam. Moja propozycja do Ciebie była odpowiedzią na Twoje niezbyt sympatyczne przytyki do kogoś na tym forum, co niby zna odpowiedź na wszystkie pytania... tylko tyle i aż tyle, przestaje mi się coraz bardziej podobać poziom dyskusji na tym forum :(

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 27, 2017, 19:14:48 pm »
Why, to może zapytaj forumowicza, którego tak bronisz, co napisał mi na pw. Potwierdził tym wpisem co naprawdę sobą prezentuje i w jakiej lidze "gra". Powiem Ci tylko, że B klasa, przy jego poziomie to jest ekstraklasa. Tyle i tylko tyle. Faktycznie nie zwróciłem uwagi na emotikon, dlatego myślałem, że Ty tak poważnie. A tak przy okazji to fragment wypowiedzi Kowala po wczorajszym meczu, cyt
 " Jochen Schoeps mentalnie potrzebuje się wzmocnić i takie mecze jak ten dzisiejszy są dla nigo bardzo ważne..".Mam nadzieję, że te słowo trenera rozwiały wątpliwości kaela i troczę potwierdziły moje przypuszczenia. Uważam, że lepiej dla niego, że zagrał właśnie z Bydgoszczą, a nie męczył się na dłuższym dystansie z Jastrzębiem. Nie pomógłby za wiele, a mógłby jeszcze bardziej się zablokować. On bardzo chce pomóc drużynie, ale coś jest nie tak. Z Bydgoszczą grał na dłuższym dystansie, upewnił się że z barkiem jest wszystko ok, kończył dużo ataków, zagrywka mu siedziała, więc jest na dobrej drodze do poprawy swojej formy, może jeszcze nie takiej, jak sprzed kontuzji, ale jest poprawa i to znaczna.