Autor Wątek: Resovia - Bydgoszcz 3:0  (Przeczytany 16655 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 27, 2017, 20:13:10 pm »
.Mam nadzieję, że te słowo trenera rozwiały wątpliwości kaela i troczę potwierdziły moje przypuszczenia. Uważam, że lepiej dla niego, że zagrał właśnie z Bydgoszczą, a nie męczył się na dłuższym dystansie z Jastrzębiem. Nie pomógłby za wiele, a mógłby jeszcze bardziej się zablokować. On bardzo chce pomóc drużynie, ale coś jest nie tak.

Niestety ta wypowiedz tylko zwiększyła wątpliwości. Skoro Kowal chciał podbudować Schopsa to właśnie powinien dawać mu grać w pierwszym składzie bez względu na przeciwnika. "Jochen, ufam ci, drużyna na ciebie liczy, z Berlinem zagrałeś słabiej, każdemu się zdarza, na JW wychodzisz w pierwszym". To by podbudowało zawodnika. Natomiast wyjście z żółtodziobem bo wyszły mu 4 sety na pewno pozytywne nie było. Czy Heniek pomógł by z JW? Na pewno by nie zaszkodził, a może miał by teraz 3 statuetki mvp (4? chyba coś jeszcze dostal w tym sezonie?).
W końcu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 27, 2017, 23:00:57 pm »
Możemy tylko dywagować, ja nie jestem specjalistą w dziedzinie psychologii sportu, Ty kael jak widzę również nie jesteś, bo świadczą i tym Twoje wątpliwości. Czy stwierdzenie " drużyna na ciebie liczy", czyli nałożenie presji na zawodnika, który mentalnie nie jest gotowy, aby wziąć na siebie ciężar odpowiedzialności to dobra droga, moim zdaniem raczej nie, ale to moje zdanie. Myślę, że zdjęcie z niego odpowiedzialności, rozmowa szczera i wspólne dojście do jakiegoś wniosku, to właściwszy sposób. Jochen jest zawodnikiem nie młodym, po poważnej kontuzji, on też powinien mieć tu coś do powiedzenia, może właśnie tak było, że po rozmowie trener-zawodnik zapadła taka a nie inna decyzja, co do zestawienia składu w poszczególnych meczach. Tak, to trener odpowiada za to, kto ma grać, a kto nie, mądry trener, bierze pod uwagę różne warianty.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2017, 23:04:30 pm wysłana przez Majer »

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 28, 2017, 07:32:46 am »
Taka o to ciekawostka z przed dwóch lat:

Asseco Resovia 3 - 0 Czarni Radom
"Profesor" Schops udzielił kolejnemu przeciwnikowi lekcji gry w siatkówkę.
Ciekawostka: MVP naszego meczu Jochen Schops 19 pkt 16/21 w ataku 76 %, 2 asy, 1 blok
a w meczu Skry z Zaksą MVP Mariusz Wlazły 8 pkt 6/17 w ataku 35% w ataku, 1 as, 1 blok ...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 01, 2017, 09:11:50 am »
Why, to może zapytaj forumowicza, którego tak bronisz, co napisał mi na pw. Potwierdził tym wpisem co naprawdę sobą prezentuje i w jakiej lidze "gra". Powiem Ci tylko, że B klasa, przy jego poziomie to jest ekstraklasa. Tyle i tylko tyle...
Nie wiem o kim piszesz, dostępu do cudzych PW też nie mam, więc nie rozumiem tego przytyku. Po prostu uznałem Twój wpis za obraźliwy.
Jeśli mnie ktoś atakuje/denerwuje na PW, to tą samą droga mu odpowiadam, albo ignoruję, a nie uzewnętrzniam na forum publicznym, które nie zna całości konwersacji - możliwe, że ten ktoś faktycznie zszedł do niskiego poziomu, a może odwrotnie, a może prawda jest gdzieś po środku...
Nie mieszajmy kuchni śródziemnomorskiej z azjatycką :D

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 01, 2017, 12:29:55 pm »
Może faktycznie nie ma co dywagować nt. tego czy Kowal zrobił dobrze, czy nie. To już było, a sytuacji z Jochenem nie znamy od szatni. Wiem tylko jedno. Najlepsi trenerzy są psychologami. Potrafią podejść zawodnika, a w siatkówce, gdzie ogromną rolę odgrywa głowa i pewność siebie to jest podstawa. Trener musi być psychologiem.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 01, 2017, 21:06:38 pm »
Why miałem Cię za bardziej rozgarniętego, domyślam się jednak że udajesz iż nie wiesz o kogo chodzi, nie ma sensu rozpisywać się więcej, bo ten ktoś nie zasługuje nawet na pół słowa o nim.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 01, 2017, 22:00:08 pm »
Why miałem Cię za bardziej rozgarniętego, domyślam się jednak że udajesz iż nie wiesz o kogo chodzi, nie ma sensu rozpisywać się więcej, bo ten ktoś nie zasługuje nawet na pół słowa o nim.
sporo pogardy w tym

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 02, 2017, 12:38:41 pm »
sporo pogardy w tym
wychodzi na to, że na forum Majer ma jej pod dostatkiem i każdemu od serca da... Co ciekawe, na żywo gość jest o wiele sympatyczniejszy ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 02, 2017, 21:35:09 pm »
Na żywo, forumowicz którego przywoływałem czasem też wydawał się sympatyczniejszy (może poza sytuacją w Bełchatowie, ale do niej nie wracam), zaś na forum, a może bardziej na pw. to kawał....., nie będę kończył, bo musiałbym użyć ostrego słowo, niestety tylko na takie zasługuje. Może sytuacje, osoby, a właściwie wpisy powodują, że z pogodnego, spokojnego dr Jekylla przeobrażam się w mr Hyde. 😉

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Resovia - Bydgoszcz 3:0
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 03, 2017, 08:39:19 am »
Na żywo, forumowicz którego przywoływałem czasem też wydawał się sympatyczniejszy (może poza sytuacją w Bełchatowie, ale do niej nie wracam), ...
To teraz już chyba wiem, o kim piszesz, a wracasz do tej sytuacji już drugi raz w ciągu trzech dni. Nie wiem, co się tam wtedy wydarzyło, ale siadło Ci na wątrobie i zejść nie che ;)