Autor Wątek: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45  (Przeczytany 19424 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 04, 2017, 18:22:27 pm »
Wronka;
Cytuj
Żałosne to mało powiedziane. Ale trener znakomicie przygotował drużynę. Jego profesjonalizm jest boski. Jeden Bóg wie co zagramy... Ludzie... To jest cholerny trzepak. Dobór zawodników z kapelusza. Azs gra piach a i tak leje boskich jak chce. Zepsutych zagrywek od groma, asy dwa. Podejrzewam, że ktoś nam podmienił zespół i gra koło emerytów z Kielnarowej...
Masz rację, trener znakomicie przygotował drużynę. Widać to było po przerwie, kiedy AZS przegrywał i niewiele miał do powiedzenia. Ważne jest nie jak się zaczyna, ale jak się kończy.
Według mnie przed Lemańskim jeszcze bardzo, bardzo dużo pracy i chyba powinien być wypożyczony i doskonalić się jeszcze. Jego zagrywka (jeżeli jest w boisko) nie robi żadnej szkody dla przeciwnika. Nie mówiąc już o tych zepsutych zagrywkach. Brawo Dryja!!! Ogromna szkoda Nowakowskiego, który dochodził do dobrej formy.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 04, 2017, 18:42:27 pm »
Wchodzi Dryja, mocno trafia i robi nam mecz (moim zdaniem mvp).

Ja bym też dał MVP Dryi za całokształt w tym meczu.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 04, 2017, 18:50:52 pm »
Ktoś kto pisze że każdy set w naszym wykonaniu był dobry to gratuluje poczucia humoru. Widać niewiele niektórym do szczęścia potrzeba. Fajnie tacy mają.Szczerze zazdroszczę 😁

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 04, 2017, 19:05:12 pm »
Jest chyba z 14 innych.
Tak? To podaj mi nazwę przynajmniej jednej z nich i weź pod uwagę koszt budowy drużyny i potencjał ludzki. Nie wspominam o innych aspektach.
Nie chcesz chyba porównywać drużyny zbudowanej za 1 mln do tej zbudowanej za 10 mln i organizacyjnie na innym poziomie ( tzn. gorszym ).
W Resovii zmarnowano już bardzo dużo, a na koniec marnuje się sympatię kibiców. Bez kibiców ta drużyna jest warta ZERO.
Ktoś tutaj kompletnie nie panuje nad sytuacją i nikt za nic nie odpowiada.
Niektórzy po zwycięstwie są prawie w euforii. No tak AZS to jak czołówka ligi włoskiej więc...
Zdejmijcie różowe okulary i przestańcie się okłamywać. Czym szybciej tym mniejszy zawód będzie na końcu.

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 04, 2017, 19:21:02 pm »
Żaden set nie byl zły?  Żaden to nie był dobry! To niesamowite jak niektórzy próbują na siłę bronić czegoś, czego obronić się nie da...męczymy się z Olsztynem,ale wygramy z Modeną?  Wiem,zaraz usłyszę że każdy mecz jest inny itp itd....I ogólnie że jest super, a trener wspanialy. Gratuluję poczucia humoru,ale coraz mniej osób te bzdury kupuje. Co widać juz trochę po frekwencji na hali.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 04, 2017, 19:26:59 pm »
Trafiony zatopiony kolego bos. Krótko, zwięźle i na temat. Gdyby w naszej drużynie grał Lemański, Śliwka, Kędzierski, Depowski wsparci 2,3 zawodnikami starszymi to bym słowa nie napisał, ale druzyna z takim potencjałem i budżetem non stop się kompromituje. Tak jak już pisałem niektórym do szczęścia widać dużo nie potrzeba. Można się podniecać zwycięstwami z Łuczniczką i może w środę Częstochową. Brawo wy😁

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 04, 2017, 19:52:26 pm »
Trafiony zatopiony kolego bos. Krótko, zwięźle i na temat. Gdyby w naszej drużynie grał Lemański, Śliwka, Kędzierski, Depowski wsparci 2,3 zawodnikami starszymi to bym słowa nie napisał, ale druzyna z takim potencjałem i budżetem non stop się kompromituje. Tak jak już pisałem niektórym do szczęścia widać dużo nie potrzeba. Można się podniecać zwycięstwami z Łuczniczką i może w środę Częstochową. Brawo wy😁

No nic, poczekam, aż w drużynie będzie grał "Lemański, Śliwka, Kędzierski, Depowski wsparci 2,3 zawodnikami starszymi" (może już w przyszłym sezonie?) i zobaczymy,czy dotrzymasz słowa... :)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 04, 2017, 20:02:31 pm »
Po tym meczu chciałbym wyróżnić dwie osoby:
1. Dawid Dryja. Według mnie dzisiaj zdecydowanie nasz najlepszy zawodnik. Świetny dziś we wszystkich elementach: zagrywka, blok, atak. Brawo.
2. Drugą osobą, która ja dzisiaj chciałbym wyróżnić jest... trener Kowal. Za zmiany, których dokonał - trafione w 100%.

Cóż... Pewnie już do końca tego sezonu będziemy się przed każdym... setem zastanawiać "co teraz zagramy?", ale... jak ma to się kończyć tak jak dzisiaj happy endem i poparte to będzie pełnym zaangażowaniem... ja w to wchodzę.

----------------------------------------------
Przeglądając pobieżnie komentarze, nie tylko po dzisiejszym meczu (a właściwie... w trakcie i po dwóch pierwszych setach, bo później jakby... ciszej się zrobiło), ale i w tematach innych meczów, przypomniał mi się pewien skecz Abelarda Gizy:

https://m.youtube.com/watch?v=I0Q3-2MKnXo

Fajnie ze są takie miejsca jak to , gdzie niektórzy...
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2017, 20:12:29 pm wysłana przez wog »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 04, 2017, 20:06:00 pm »
W którym elemencie, poza zagrywką, zagraliśmy źle w I i II secie? My zagrywaliśmy źle, a Olsztyn zagrywał dobrze. To wszystko.
Z "różowymi okularami" nie ma to nic wspólnego.
Później złamaliśmy ich i ani przez moment nasze zwycięstwo nie było zagrożone. W żadnym z setów.
Jesteśmy na drugim miejscu w tabeli i prawdopodobnie na tym drugim miejscu zakończymy sezon zasadniczy.
Przed nami mecze z AZS Cz., w Bielsku, z Kielcami i wyjazdowy z Będzinem. Na koniec Zaksa. Sport to niespodzianki, ale my chyba już limit niespodzianek wyczerpaliśmy.
Olsztyn gra jeszcze u siebie ze Skrą (ktoś straci punkty). Jastrzębie gra w Lubinie i w Katowicach.
Zaksa raczej punktów nie straci.
Z Modeną nie rozegraliśmy jeszcze ani jednej piłki, więc nie przesadzałbym z tym, że "nie mamy szans". Bo Modena szału nie gra, a jej strata do Lube jest dużo większa niż nasza do Zaksy.
Kolego Piokol, bądź uprzejmy oglądać mecze, jeśli masz zamiar je recenzować. Nasz mecz z Olsztynem stał na bardzo wysokim poziomie. Moja dość oszczędna ocena wynika stąd, że kilka elementów jeszcze nie funkcjonowało. Głównie mam na myśli współpracę Drzyzgi ze środkowymi oraz niepewność zagrywki. Co do reszty trudno mieć wielkie zastrzeżenia.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 04, 2017, 20:12:36 pm »
Tak? To podaj mi nazwę przynajmniej jednej z nich i weź pod uwagę koszt budowy drużyny i potencjał ludzki.

Skra Bełchatów, Lepszy zespół na większości pozycji i zdecydowanie najwięcej warty.