Autor Wątek: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45  (Przeczytany 19418 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 05, 2017, 12:55:52 pm »
[...] Coś się zmieniło [...]
Tak, bardzo in plus są ataki Marko, wreszcie atakował z siłą i dynamiką.
Dryja też bardzo "soczyście" atakował  ;)

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 05, 2017, 13:31:17 pm »
Cały mecz był bardzo dobrym widowiskiem i naprawdę widać że zaczyna tworzyć się drużyna. Natomiast wszystkich malkontentów którzy widzą tylko dno proszę aby przerzucili się na piłkę kopaną bo z tym jest dobrze w Rzeszowie.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 05, 2017, 13:59:19 pm »
repres1;
Cytuj
Bardzo szanuję nasze zwycięstwo. Cieszę się, że każdy z trójki przyjmujących dołożył coś do tej wygranej. Każdy był drużynie potrzebny. I mam nadzieję, że każdy z nich to zrozumiał.
Tak rodzi się drużyna, każdy jest potrzebny. Teraz mamy odpowiedź po co nam taka wyrównana 14, 15-tka. Otóż gdy jeden ma chwile słabości, zastępuje Go kolega i wnosi nową jakość gry. Tak było kiedy Rossarda zastąpił Ivović, a potem Perrin zastąpił Rossard. Te zmiany były niezwykle udane i poprawiły jakość gry i przyczyniły się do wygranej.
Tego nie widać tak było w dotychczasowej rundzie zasadniczej, widać dopiero teraz i w końcowej fazie gier o MP oraz powinno to przynieść dobre wyniki w play off LM.
Nie wiadomo kto wyjdzie w pierwszym składzie? Nie szkodzi, niech martwią się tym przeciwnicy.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 05, 2017, 14:08:13 pm »
Pierwszy set to tragiczna gra głównie naszego rozgrywającego. Nawet jak miał dobre przyjęcie to cały czas lewe prawe. Drugi set przegraliśmy przez błędy w zagrywce (aż 9 zepsutych, generalnie oddane 12 pkt po błędach). Od trzeciego seta graliśmy dużo bardziej urozmaicona grę oraz spokojniejsza. Lepszy rozkład ataku oraz mało błędów i było widać różnicę.

Można powiedzieć że 10 min przerwa pomogła nam ochłonąć i poprawić grę. Nie wiadomo co było w szatni, czy sami zawodnicy coś sobie wyjaśnili czy może trener coś zrobił. To jest tylko gdybanie ale na pewno za ten mecz można pochwalić Kowala za zmiany które wszystkie były trafione (Dryja, Ivovic czy powrót Rossarda). Oczywiście można gdybać że trzeba było robić zmianę wcześnie itd, ale to łatwo się mówi po fakcie.

Od trzeciego seta nasza gra wygląda dobrze, jeszcze bez fajerwerków. Brakuje jeszcze stabilności u zawodników, miejmy nadzieję że uda się to uzyskać i będzie lepiej.

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 05, 2017, 15:03:36 pm »
(plotki transferowe, czyli odejścia i przyjścia, zostawiamy na "po sezonie" - repres1)
Rossard zostaje na następny sezon.😁
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2017, 15:33:53 pm wysłana przez repres1 »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 05, 2017, 15:18:35 pm »
Dużo wniosła zmiana Lemańskiego i wejście Dryji. Błyszczał w ataku i zagrywce, a także dołożył udane bloki.
Trener bardzo dobrze reagował ze zmianami i brał czasy. Widać było dobrą atmosferę w drużynie.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 05, 2017, 16:09:20 pm »
Mam jakieś dziwne przeczucie, że zaczyna się rodzić drużyna.

A ja mam wrażenie, że drużynę to my mamy już od dłuższego czasu. Dowód...otóż nie przypominam sobie, żeby naszym graczom w meczach z ostatnich dwóch miesięcy...nie chciało się...schylić po piłkę.
Brakuje nam lidera. Fajtera, który krzyknie, opie...li, jak trzeba, weźmie na siebie ciężar gry. Takiego pewniaka. Nie wykreował się nam taki gracz.
Można odnieść momentami wrażenie, że Fabian bierze na siebie te obowiązki. Można...ale to chyba nie do końca jest to, bo on sam ma problemy ze swoją grą...

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: AZS Olsztyn - Resovia, sobota, 4 marca 14:45
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 05, 2017, 20:19:59 pm »
Co do naszej postawy fizycznej, to zauważyłem już któryś mecz z rzędu (na naszej hali), że większość rozgrzewki przedmeczowej zawodnicy robią sobie sami indywidualnie, każdy po swojemu. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale za czasów Andrzeja Zahorskiego to zawsze On prowadził i każdy robił pod Jego dyktando. Ew. samą końcówkę rozgrzewki robili indywidualnie.
Miałem wczoraj okazję być na meczu w Katowicach i właśnie przed meczem rozgrzewkę prowadził Andrzej Zahorski. Bardzo profesjonalnie wyglądało przy obozie Skry, która rozgrzewała się indywidualnie.
Po raz kolejny ogromne wrażenie wywarł na mnie Karol Butryn, niepozorny chłopak ale uderzać potrafi. :) Taki mały offtop.