Autor Wątek: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena  (Przeczytany 31969 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 24, 2017, 09:44:38 am »
Wogu, dla mnie zakończyła się ważna część sezonu. Chyba nawet była to najważniejsza część sezonu.
Nie ukrywam, że to właśnie Perrin jest dla mnie największym rozczarowaniem. Inni mieli wiele złych chwil, kilka dobrych, a Perrin... był w składzie i to wszystko, co mogę o nim powiedzieć. Niewiele zepsuł. Niewiele naprawił. Se był. I najciekawiej się działo, gdy był zmieniany.
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2017, 09:46:47 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 24, 2017, 10:07:23 am »
No coz, fakty sa na razie takie:

Puchar Polski:
2016 - odpadniecie w polfinale
2017 - brak kwalifikacji do turnieju finalowego

LM:
2016 - przegrana w meczu o braz
2017 - odpadniecie w 1/6

+L:
2016 - Porazka w finale
2017 - ?

Ten mecz niestety kolejny pokazal dlaczego warto miec jedna petarde w skladzie i 6/7 dobrych zawodnikow niz wyrownana "14". Wyrownana "14" na +L wystarczy, na gre o cos wiecej - niekoniecznie.

@repres1: Perrin nie jest dla mnie najwiekszym rozczarowaniem tego sezonu, trudno mowic o kimkolwiek, ze byl najwiekszym rozczarowaniem sezonu, jesli tak naprawde cala ekipa jest taka... "nijaka". Najwieksze wahania formy byly u Marco i Tibo. To nie jest przypadek, ze kanadyjczyk zagral w wiekszosci meczow w podstawowym skladzie. Czy solidnosc oznacza nijakosc?

Jakis pozytyw z tego dwumeczu - "Maslak" zobaczyl jak serwuje sie na najwyzszym poziomie. To moze zaprocentowac w przyszlosci.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 24, 2017, 14:03:02 pm »
Aż popatrzyłem w ligowe statystyki - po każdym względem Rossard jest w nich naszym najlepszym przyjmującym. Fajnie że zobaczymy go w następnym sezonie, dla mnie o wiele ciekawszy transfer niż Rześkiego. Ehh, żeby nasz Śliwka tak grał za dwa lata..

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 24, 2017, 17:33:35 pm »
Z Perrinem łączyłem bardzo wielkie nadzieje. Zawodnik doświadczony, o bardzo wielkich możliwościach. Na dodatek zawodnik, który niewiele do tej pory wygrał. "Solidność"? Solidnym to sobie można być w Cuprum, Lotosie czy Będzinie (z całym szacunkiem dla tych klubów - klubów które cenię). Ja rozumiem, że można sobie ponarzekać na rozgrywającego i nawet jestem w stanie z tego powodu rozliczyć Perrina z gry w ataku. Ale zagrywka...? To z rozgrywającym nie ma nic wspólnego. Jeśli Perrin ma w całym sezonie 5 zagrywek godnych zauważenia, to nie zwali się tego ani na Fabiana, ani na Kowala, ani na nikogo innego.
Nie chcę, zeby zabrzmiało to jak "Perrin - przyczyna niepowodzeń Resovii". Przyczyna niepowodzeń tkwi w paru innych miejscach. To bardziej moje osobiste rozczarowanie. Nadal mam wiele sympatii do tego zawodnika, ale sprawił mi duży zawód.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 24, 2017, 17:46:18 pm »
Wspominałem, że potrzebujemy murzyna/wariata w dowolnym kolorze skóry. Wyszło na moje ale wcale się nie cieszę...  :'(

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 24, 2017, 17:59:40 pm »
To mi wygląda albo na jakąś osobistą niechęć albo na klasyczne brnięcie... Choć oczywiście nikomu prawa do indywidualnych odczuć nie odbieram.
Mnie indywidualnie we wczorajszym meczu nikt nie zawiódł. Ale jakbym miał na siłę wskazywać zawodników, którzy mnie zawiedli, to na pewno nie byłby nim Perrin.
Jeśli zaś chodzi o cały sezon... Tu bym znalazł kilku zawodników, którzy (poza meczami z Modeną) jak do tej pory sprawili mi duży zawód. Nie ma wśród nich Gordona.
Nie chcę za bardzo "wchodzić" w temat", bo sezon jeszcze trwa i zdecydowanie nie jest to jeszcze czas na rozliczenia, ale ja mogę napisać, że Gordon jest u mnie na krótkiej liście zawodników, którzy mnie w przekroju całego sezonu pozytywnie zaskoczyli. Bardzo krótkiej liście...
« Ostatnia zmiana: Marca 24, 2017, 18:17:58 pm wysłana przez wog »

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 24, 2017, 18:24:09 pm »
Zawiodła myśl trenerska - w pierwszym meczu "dokopał" nam Ngapeth. Sztab trenerski przygotował taktykę i w drugim meczu "dokopał" nam Ngapeth. Plus bojaźliwa zagrywka po 20 i pozamiatane. Takie moje amatorskie dywagacje, na siatkówce się nie znam.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 24, 2017, 18:52:27 pm »
A co miał Kowal zrobić z tym Ngapethem? Wysłać Ogonowskiego żeby przetrącił mu kulasy? Wszyscy zawsze wiedzą że Francuz jest najgroźniejszy, wszyscy sie na niego ustawiają a on i tak robi co chce.
Co do Perrina, nie zrobił wczoraj żadnego punktu na kontrze, tak się na tym poziomie grać nie da. Do tego kupił całą mase autów.
W końcu.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 24, 2017, 19:32:43 pm »
A co miał Kowal zrobić z tym Ngapethem? Wysłać Ogonowskiego żeby przetrącił mu kulasy? Wszyscy zawsze wiedzą że Francuz jest najgroźniejszy, wszyscy sie na niego ustawiają a on i tak robi co chce.
Co do Perrina, nie zrobił wczoraj żadnego punktu na kontrze, tak się na tym poziomie grać nie da. Do tego kupił całą mase autów.

Może kazać zagrywać tylko w Ngapetha? Odpuszczać blok i pilnować murzynka? Nie wiem, nie znam się , zarobiony jestem... Dwa mecze, dwie klęski.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #129 dnia: Marca 24, 2017, 20:14:13 pm »
A co miał Kowal zrobić z tym Ngapethem? Wysłać Ogonowskiego żeby przetrącił mu kulasy? Wszyscy zawsze wiedzą że Francuz jest najgroźniejszy, wszyscy sie na niego ustawiają a on i tak robi co chce.
Co do Perrina, nie zrobił wczoraj żadnego punktu na kontrze, tak się na tym poziomie grać nie da. Do tego kupił całą mase autów.
Z tego co widziałem, to Kowal wpuścił na niego Lemańskiego. On za nim chodził i nawet sprzedał mu kilka bloków. Wydaje mi się, iż była to taktyka. Bartek był szykowany na niego. Przez pewien czas to działało. Wiadomo, że Francuza zatrzymać się nie da. Można mu utrudnić grę. Później zmusiliśmy ich do urozmaicenia gry. Na zagrywkę to już nic nie mogliśmy poradzić. Taki przypadek, aby przyjąć jakkolwiek i skończyć.