Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50604 razy)

Lewy21

  • Gość
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #330 dnia: Kwietnia 15, 2017, 16:41:27 pm »
No to mamy różne wrażliwości.
W stwierdzeniu, że trener jest od trenowania i od wygrywania, a nie od kupowania zawodników raczej nie ma nic pokrętnego, więc kto tu ma "pokrętną linię obrony"?
W przeciwieństwie do 95% większości nie dałem się jeszcze zwariować.
I takiego postawienia sprawy trenerzy najbardziej się boją. Będą bajdurzyć o "koncepcjach", "budowaniu", a tu trza mecze wygrywać i... klops.

Skoro trener jest od trenowania i od wygrywania to dlaczego tak bronisz trenera Kowala ? Za zasługi ? Przecież trener jest od wygrywania !!!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #331 dnia: Kwietnia 15, 2017, 16:53:25 pm »
Dlaczego uważasz, że "bronię Kowala" i co przez tę "obronę" rozumiesz?
Jeśli przez chwilę odrzucisz obsesję, że "wszystko i zawsze musi się z Kowalem kojarzyć"...
------------------------------------
Jeśli w jakiejś z wielu wypowiedzi bronię Kowala, to dlatego, że nie lubię nagonek i chóralnego ujadania.
------------------------------------
Przecież wśród forumowiczów zapanował kompletny fijoł:
1. ktoś przez pomyłkę zamknął wątek = spisek w obronie Kowala.
2. wprowadzono na forum (ze 3 lata temu) zakaz wyrzucania kogokolwiek z Resovii = spisek w obronie Kowala.
3. skrytykowałem spikera = usiłuję zwalić winę na spikera, żeby bronić Kowala.
4. mam pretensje do zawodników = bronię Kowala, bo to do niego powinienem mieć pretensje.
Czy Wam sufit na głowę spadł?
A jak zarzuciłem Kowalowi błąd, jeśli chodzi o "zamknięcie treningów", bo przewidywałem, że to początek "walki ze spiskami tego świata" i odwracanie się od kibiców, to sam stałem się podmiotem ataku, bo to niby mnie wyrugował z hali.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2017, 17:07:23 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #332 dnia: Kwietnia 15, 2017, 17:17:35 pm »
Egocentryzm (łac. ego - ja + centrum - środek) - tok rozumowania, który polega na centralnym umiejscowieniu własnej osoby w świecie. Niezdolność do akceptowania innych poglądów i postaw niż własne.

Egocentryk postrzega świat wyłącznie z własnego punktu widzenia, poprzez absolutyzowanie własnych doświadczeń, obserwacji i przemyśleń, przy równoczesnym marginalizowaniu opinii pochodzących od innych osób. Nie przyjmuje do wiadomości innych opinii nawet w sytuacji, gdy są o wiele lepiej uzasadnione niż jego własne. Jest głęboko przekonany, że świat funkcjonuje zgodnie z jego mniemaniem lub że najlepiej by było, gdyby tak właśnie funkcjonował - na tej podstawie określa własne relacje z otoczeniem. Wynikiem takiego rozumowania egocentryka jest pogląd, iż wszyscy ludzie powinni postępować zgodnie z jego wolą i przekonaniami.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2017, 17:25:20 pm wysłana przez wog »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #333 dnia: Kwietnia 15, 2017, 17:28:27 pm »
Leszku sam zaś stałeś na czele nagonki i chóralnego ujadania na Ljubo Travicę. Teraz "podnosisz kamień"  na innych, którzy ośmielają się mieć dosyć AK ? Tylko dlatego, że lubisz Kowala/jest Twoim Kolegą? Daj sobie proszę odpowiedź jak taka postawa się nazywa.
Powiem szczerze, jesteś na straconej pozycji. Brniesz w ślepą uliczkę, na końcu której jest tabliczka z napisem  POŚMIEWISKO. Chcesz się na niej zatrzymać?- Twoja sprawa. Jesteś już blisko niej, ale możesz jeszcze wyhamować. Wystarczy, że wciśniesz hamulec swej wielkości i nieomylności. To niewiele kosztuje, a możesz tylko zyskać.  Mówię to z życzliwości i sympatii do Ciebie.
Ale wybór należy do Ciebie. Zrobisz, co zechcesz.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2017, 17:30:52 pm wysłana przez Slawko »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #334 dnia: Kwietnia 15, 2017, 17:32:46 pm »
Myślał, myślał i wymyślił.
Wogu, jak strzeliłeś farficla (że "trener jest od kupowania zawodników"), to się z tym farfoclem męcz. Głupie to niemozliwie, ale sobie z tym zostań. Nie jest moją ambicją wyprowadzanie Cię z błędu. Ja Ci co najwyżej daję szansę.
----------------------------------
Sławku, ja stawałem na czele nagonki? Byłem wtedy sam. Niemal wszyscy uważali go za geniusza.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #335 dnia: Kwietnia 15, 2017, 17:37:20 pm »
Sławku, ja stawałem na czele nagonki? Byłem wtedy sam. Niemal wszyscy uważali go za geniusza.

Leszku, włącz hamulec, a nie dodawaj gazu.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #336 dnia: Kwietnia 15, 2017, 17:39:25 pm »
Leszku napij się wody

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #337 dnia: Kwietnia 15, 2017, 17:45:11 pm »
A zamknijcie ten wątek bo sie za chwile poobrażacie. I tak tu nikt nie pisze juz nic wspolnego z tematem.

Lewy21

  • Gość
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #338 dnia: Kwietnia 15, 2017, 17:48:22 pm »
Dlaczego uważasz, że "bronię Kowala" i co przez tę "obronę" rozumiesz?
Jeśli przez chwilę odrzucisz obsesję, że "wszystko i zawsze musi się z Kowalem kojarzyć"...
------------------------------------
Jeśli w jakiejś z wielu wypowiedzi bronię Kowala, to dlatego, że nie lubię nagonek i chóralnego ujadania.
------------------------------------

Co przez to rozumię?  Każdy kto napisze krytyczne słowa pod adresem trenera Kowala jest od razu przez Ciebie piętnowany. Masz swoje zdanie i super, ale inni mają inne, masz prawo się z nimi nie zgadzać, ale Ty pozujesz na tego jedynego nieomylnago przez co stajesz się powoli "Kowalem tego forum".
 Wymagasz szacunku, a kilka postów powyżej określasz zdanie Woga głupotą?!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #339 dnia: Kwietnia 15, 2017, 17:50:58 pm »
Myślał, myślał i wymyślił.
Wogu, jak strzeliłeś farficla (że "trener jest od kupowania zawodników")

Cytat poproszę albo przeproś proszę za insynuowanie (nie pierwszy raz).

Albo... nie musisz przepraszać...