Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50380 razy)

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 31, 2017, 14:52:02 pm »
aha czyli możemy przegrać ostatni mecz sezonu ale zostać Mistrzem  ;)

Dokładnie tak :D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 31, 2017, 18:47:24 pm »
Trza mieć głowę radziecką, żeby wyprodukować takie reguły na tym szczeblu rozgrywek.
Mogę zrozumieć brak terminów, ale dlaczego nie gramy np. do 2 wygranych meczów? W praktyce zamknęlibyśmy sezon w tym samym terminie (np. sobota-niedziela). Pal licho - niechby był jeden mecz finałowy na neutralnym terenie (np. Kraków).
+L sama sobie robi krzywdę. Finał, zamiast być szczytem emocji, staje się niejako "uciążliwym obowiązkiem przed oczekiwanym przez wszystkich sezonem reprezentacyjnym".
Rok temu wyszła karłowata emocjonalnie liga przed karłowatym emocjonalnie (jak się okazało) sezonem reprezentacyjnym.
Play-off to istota takich gier jak siatkówka i nie ma co robić z tego etapu rozgrywek Pucharu Polski.
Jeśli brakuje terminów, bo nadal widzimy sens tak rozbudowanej ligi, to nie bójmy się odważnych decyzji:
- 2 grupy (o w miarę wyrównanych siłach),
- mecz i rewanż z klubem ze swojej grupy,
- jeden mecz (ze wskazaniem przez władze Ligi gospodarza - w miarę sprawiedliwie) z kubem z drugiej grupy,
- play-off od ćwierćfinału, do 3 wygranych (1. mecz u "silniejszego", dwa kolejne u "słabszego i ewentualnie dwa kolejne u "silniejszego").
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 01, 2017, 17:47:53 pm »
Najprawdopodobniej naszym półfinałowym przeciwnikiem w drodze po Mistrzostwo Polski będzie Skra. Terminy spotkań to 9 oraz 18 kwietnia. Jeśli zajmiemy wyższe miejsce w tabeli od przeciwnika (wystarczy nam do tego jeden punkt w sobotnim spotkaniu z Zaksą) pierwsze spotkanie gramy na wyjeździe w dniu 9 kwietnia (niedziela).
W związku z powyższym organizowany będzie wyjazd do Łodzi. Koszt wyjazdu to 55 zł plus bilet we własnym zakresie. Bilety są już w sprzedaży https://sklep.ebilet.pl/Event/Details/8444249301319683. Proponuję  jednak wstrzymać się z zakupem do momentu, kiedy będzie już na pewno wiadomo, że tam zagramy oraz uwolnią rezerwację w sektorze dla gości. Koszt biletów od 10 do 80 zł.
W przypadku zdobycia punktu za Zaksą zapisy rozpoczną się po zakończeniu sobotniego meczu w okolicy sektora C3, gwarancją rezerwacji miejsca będzie dokonanie opłaty.
Można również zapisywać się e-mailowo pod adresem b1b2@op.pl.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem mecz w niedzielę 09.04 o 17:30.

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 01, 2017, 20:38:25 pm »
W razie w napisałem na meila :)

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka


olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 01, 2017, 22:32:39 pm »
Powiem szczerze że nie była bym taka pewna czy wyjazd organizować do Łodzi czy może do Jastrzębia   ;) Skra obawiam się będzie wolała półfinał zagrać z Zaksą a nie z nami
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 02, 2017, 18:49:56 pm »
Wszystko już jasne, jedziemy za tydzień do Łodzi mecz o 17-30. Zapisujcie się nie można ominąć takiego meczu.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 02, 2017, 21:09:40 pm »
Się zapisałem z tydzień temu,
Tylko jedno pytanko: co z biletami na mecz ?

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 03, 2017, 10:00:19 am »
Bilety są dostępne przez serwis ebilet.
 https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/pge-skra-belchatow/
Sektory dla kibiców Resovii to G i H. Również zachęcam do zapisów u Pawła na wyjazd. Kto był w Berlinie i Krakowie wie że warto.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2017, 11:07:39 am wysłana przez dafu »

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 03, 2017, 15:43:09 pm »
Bilety są dostępne przez serwis ebilet.
 https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/pge-skra-belchatow/
Sektory dla kibiców Resovii to G i H. Również zachęcam do zapisów u Pawła na wyjazd. Kto był w Berlinie i Krakowie wie że warto.

Bojąc się, że nastąpi zbiorowy rzut na bilety, swój kupiłem już wczoraj, po drugim secie w Bełchatowie. Niestety nie wiedziałem wtedy jeszcze, że są Resoviackie sektory  >:(
Jednak Bełchatów/Łódź to nie Rzeszów. Sprzedaż biletów, przynajmniej na razie, idzie jak krew z nosa, masa wolnych miejsc we wszystkich dostępnych sektorach. Jest niepowtarzalna okazja zrobić drugi Berlin czy Kraków. Marzy mi się połowa Atlas Areny w pasiakach 😀 Kurczę, trzeba ludzi jakoś zmobilizować

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 03, 2017, 17:37:29 pm »
Bojąc się, że nastąpi zbiorowy rzut na bilety, swój kupiłem już wczoraj, po drugim secie w Bełchatowie. Niestety nie wiedziałem wtedy jeszcze, że są Resoviackie sektory  >:(
Jednak Bełchatów/Łódź to nie Rzeszów. Sprzedaż biletów, przynajmniej na razie, idzie jak krew z nosa, masa wolnych miejsc we wszystkich dostępnych sektorach. Jest niepowtarzalna okazja zrobić drugi Berlin czy Kraków. Marzy mi się połowa Atlas Areny w pasiakach 😀 Kurczę, trzeba ludzi jakoś zmobilizować

Też bym chciał, ale jak będzie nas max 200 osób z SSPS em . W większości wypadków rozmawiając ze znajomymi słyszę pojechałbym gdyby nie termin. Niedziela po południu, to za późno.
Z drugiej strony, jakoś tak  mam wrażenie, że coś jest nie tak.
Taki JW zorganizował transport na mecz derbowy do Katowic, gdzie jest rzut beretem między oboma miastami. U nas radźcie sobie sami. Owszem część sobie poradzi i się zorganizuje, ale może wartałoby wyciągnąć pomocną dłoń do tych niezorganizowanych. Klubowi jest łatwiej zarezerwować 3-4 autokary i zrobić akcję , która sprawi, że kibice nie będą mogli sobie wyobrazić meczu w Łodzi bez ich udziału. Mało czasu?- wystarczająco, bynajmniej dla tak profesjonalnego klubu, jak Resovia.