Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50377 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 06, 2017, 18:21:26 pm »
Najprawdopodobniej naszym półfinałowym przeciwnikiem w drodze po Mistrzostwo Polski będzie Skra. Terminy spotkań to 9 oraz 18 kwietnia. Jeśli zajmiemy wyższe miejsce w tabeli od przeciwnika (wystarczy nam do tego jeden punkt w sobotnim spotkaniu z Zaksą) pierwsze spotkanie gramy na wyjeździe w dniu 9 kwietnia (niedziela).
W związku z powyższym organizowany będzie wyjazd do Łodzi. Koszt wyjazdu to 55 zł plus bilet we własnym zakresie. Bilety są już w sprzedaży https://sklep.ebilet.pl/Event/Details/8444249301319683. Proponuję  jednak wstrzymać się z zakupem do momentu, kiedy będzie już na pewno wiadomo, że tam zagramy oraz uwolnią rezerwację w sektorze dla gości. Koszt biletów od 10 do 80 zł.
W przypadku zdobycia punktu za Zaksą zapisy rozpoczną się po zakończeniu sobotniego meczu w okolicy sektora C3, gwarancją rezerwacji miejsca będzie dokonanie opłaty.
Można również zapisywać się e-mailowo pod adresem b1b2@op.pl.

Sprawa jeszcze aktualna? Czy mam PB szukać do Łodzi :)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 06, 2017, 19:06:51 pm »
Zapisy zakończone. Tym co opamiętali się dziś, odpowiadam - Trzeba było myśleć wcześniej nikt nie będzie czekał do "za pięć dwunasta".
 

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 06, 2017, 19:23:31 pm »
Dziękuję za odpowiedź  ;)

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 07, 2017, 07:58:03 am »
Dlaczego Resovia?

I. Mazur: Obserwowałem drużynę Andrzeja Kowala w starciu z ZAKSĄ i w pewnym momencie dostrzegłem w siatkarzach z Rzeszowa tę moc, siłę i styl gry który sparaliżował przeciwnika. Doskonała zagrywka, świetna gra w ataku, dobre czytanie gry na siatce ? te wszystkie elementy świadczyły o naprawdę dobrej dyspozycji Resovii. Gdyby drużyna utrzymała taką formę również w starciach przeciwko Skrze, mógłbym mówić o zdecydowanym faworycie tego dwumeczu. Biorąc jednak pod uwagę potencjał obu ekip, przewiduję zaciętą walkę, z lekkim wskazaniem na Resovię.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-04-06/mazur-zaksa-i-resovia-faworytami-polfinalow/


A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 08, 2017, 15:41:15 pm »
Aby nie zakładać nowego tematu, to napiszę w tym :)

Jutro trudny mecz. Bardzo trudny. Wiem, iż wszyscy stawiają nas w roli faworytów ale mam wrażenie, iż to jest złudne. Gramy ostatnio dobrze, ale Skra też potrafi. Tam są świetni gracze, którzy są bardzo dobrzy. To nie jest ta sama Skra, która dostała od nas bęcki w rundzie zasadniczej. Teraz grają lepiej i Blain poskładał Skrę w całość. Odpadli z Lube ale mimo wszystko tam wygrali. Z rezerwami ale zwycięstwo to zwycięstwo. Wlazły, Kurek, Niko czy Lisiniac to zawodnicy ograni i doświadczeni. Czy im damy radę? Nie wiem. Wierzę, iż tak. Ale wydaje mi się, iż mecz skończy się w 5 setach.   

Wiem, iż Resovia odpaliła sezon transferowy. Złamała swoją tradycję, aby zaczekać z tym do końca rozgrywek. Rozumiem, iż po zeszłorocznej wpadce z Igłą teraz będzie inaczej. Rafał Myśliwiec dla przeglądu dorzucił do piece pt. Sezon transferowy. Nie ma co do niego mieć pretensji, taki zawód i za to mu płacą. Nie mniej, uważam iż takich spekulacji nie powinno być. I osoba z klubu, która udzieliła mu tych informacji zrobiła klubowi niedźwiedzią przysługę. Na tym etapie rozgrywek, nic jeszcze nie wygraliśmy. Mamy natomiast 2 spektakularne porażki. Puchar Polski i Ligę Mistrzów. Przed nami walka o awans do finału, do którego zdecydowanym faworytem nie jesteśmy. Jeżeli wtopimy w Łodzi, zacznie się szukanie winnych. I prędzej czy później, ktoś dojdzie do wniosku, iż może to, iż niektórzy są już poza drużyną spowodowało, iż przegraliśmy. Nawet zwykły sportowy błąd czy nieskończona akcja może być rozpatrywana w takich kryteriach.   

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 08, 2017, 16:14:01 pm »
A:) Też tak myślę; te szumy wokół transferów i spekulacje prasowe Pana redaktora, niczemu dobremu nie służą, a najmniej Resovii. Swoją drogą ktoś udzielił mu takich informacji, a być może to są Jego osobiste dywagacje.
Wracając do meczu w Łodzi, jedziemy tam powalczyć i to nie w roli faworyta, chociaż komentatorzy mogą to różnie nazwać. Też postawiłem na pięć setów, ale ten piąty set może być loterią. Spotkają się doświadczone i wyrównane drużyny. To jest inna SKRA niż w rundzie zasadniczej, a gra zaczyna się jakby od nowa, to są play offy, zupełnie inne granie. To jest też ostatnia szansa, aby w tym sezonie jeszcze coś ugrać. Trzymajmy kciuki za naszą Resovię, wysyłajmy Im te dobre życzenia, życzmy im też szczęścia, ale szczęściu trzeba pomóc.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2017, 16:15:49 pm wysłana przez MarianG »

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 08, 2017, 17:09:49 pm »
Też postawiłem na pięć setów

Patrząc na wyniki Typera, to jeśli MarianG postawił na 5 setów, to będzie 5 setów :)

W ogóle dziwnie jest w tej końcówce sezonu.
Jastrzębie imponowało przez cały sezon... i zagrało z ZAKSĄ jak przyśnięta szkapa, a nie jak czarny koń.

ZAKSA, po LM i laniu na Podpromiu, niby miała mieć zadyszkę i kurs na równię pochyłą, a tu niemalże wybiła Jastrzębiom finał z głowy, nie grając jakiejś wielkiej siatkówki.

My cały sezon niemrawo, wpadka w PP, męki w LM, ale ostatnie mecze niezłe, demolka ZAKSY... Tylko... czy to już stabilne, czy chwilowy zastrzyk soku z gumijagód? I w Bełku wrócimy do starych grzeszków, bo akurat Lisinac czy Wlazły kilka razy z rzędu trafi nas zagrywką?

Skra w całym sezonie błysnęła trzykrotnie: dwa razy z ZAKSĄ i raz w Szczecinie :) I tak, niby niczym się nie wyróżniając, trochę w tle, zaczęła wyglądać na tyle solidnie, że spokojnie może nas ograć. Zresztą, gdyby nie nasz efektowny mecz z ZAKSĄ, to Skrę pewnie większość uznałaby za faworyta do awansu.

W tabeli po RZ kolejność ZAKSA, Sovia, Skra, JW, a w "małej tabeli" dla pierwszej czwórki - niemal odwrotnie (zwłaszcza jeśli w tabeli ogólnej uwzględnilibyśmy boiskowy wynik Skry w Szczecinie) - Sovia, JW, Skra, ZAKSA.

I jeszcze ta ofensywa niusów transferowo-kontraktowych, bez precedensu w tej fazie sezonu...

Czyli - wiem, że nic nie wiem... :)



Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 09, 2017, 10:46:33 am »
Pasieko drzyj!  Wlicza wataha z Rzeszowa nadchodzi!
Kurek! Jadę po ciebie 8) ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

dudi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: Wyjazd na mecz pólfinałowy Plusligi do Łodzi ze Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 09, 2017, 11:09:09 am »
W którym pubie spotykacie się dla wspólnego kibicowania w Rzeszowie?

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 09, 2017, 11:46:58 am »
Wiadomo jaka jest szacunkowa ilość kibiców Sovii w AA ??