Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50374 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #340 dnia: Kwietnia 15, 2017, 18:08:07 pm »
Nie zamierzam, Bogusiu.
Mój dziadek (chłop z podrzeszowskiej wsi) wrócił z USA (akcja się toczy przed I wojną światową) i opowiadał chłopom we wsi, że "w Amercyce są takie wozy, które jeżdżą bez konia". Chłopy pukały się w czoło i śmiały się do rozpuku "Głupi ten Karol. Jak wóz może jeździć bez konia?".
Mojemu dziadkowi chyba było obojętne, czy te tłuki kamienne się śmieją się z niego, czy nie.
Racja, Bogdanie, nie ma większości.
-------------------------------------------
Lewy, nie jak "ktoś napisze krytyczne słowo", tylko jak przesadzi w słowach. Dobrze wiesz, że przesadzałeś w słowach. Nawiasem mówiąc, co najwyżej zwróciłem Ci uwagę (choć nie przypominam sobie takiego faktu). Powiem, że przynudzałeś niemożliwie, ale to moja prywatna opinia.
Ja od nikogo nie wymagam dla siebie szacunku. Nawet od własnych dzieci. Ja na szacunek pracuję, ale nie jest to celem samym w sobie. Ot, tak, przy okazji spędzania życia.
------------------------------------------
Wogu! Czyli jednak trener nie jest od kupowania zawodników! Widzisz, wystarczyło mi pół dnia, żeby Cię do tego przekonać! Dobry jestem, no nie?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #341 dnia: Kwietnia 15, 2017, 18:26:05 pm »
Wogu! Czyli jednak trener nie jest od kupowania zawodników! Widzisz, wystarczyło mi pół dnia, żeby Cię do tego przekonać! Dobry jestem, no nie?

Wojtek, nie odpisuj nie warto. Właśnie tabliczka  została przez Represa zdobyta. Niech  się tym szczyci i weseli. Tyle człowiekowi pozostało, ewentualnie lustro........

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #342 dnia: Kwietnia 15, 2017, 18:32:44 pm »
Przestańcie się obrzucać o udowadniać iż moje jest bardzo mojsze. Przyjmijmy, iż się różnimy w ocenach. Nie wszyscy że wszystkimi muszą się zgadzać. Poza tym są święta. Więc, życzę wam zdrowych i radosnych świąt.

PS. To tylko sport. Czesem się wygrywa a czasem przegrywa.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #343 dnia: Kwietnia 15, 2017, 18:42:22 pm »
Darek nic mnie nie wnerwia bardziej jak stwierdzenie ''to tylko sport '' dlaczego nie mówisz '' to tylko księgowość '' raz się zgadza a raz nie

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #344 dnia: Kwietnia 15, 2017, 18:52:24 pm »
PS. To tylko sport. Czesem się wygrywa a czasem przegrywa.
U nas od dwóch sezonów to raczej "czasem się przegrywa, czasem się przegrywa" :-[

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #345 dnia: Kwietnia 15, 2017, 18:56:32 pm »
Śledziłem z uwagą dyskusję na forum, chociaż głosu nie zabierałem. Dobrze, że Darek zakończył, bo czas świąteczny się zaczął i pora się wyciszyć.
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim.

PS. A z tą "księgowością" to jest tak; bilans zawsze musi się zgadzać.

Lewy21

  • Gość
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 15, 2017, 19:48:28 pm »

 Ja na szacunek pracuję.

Pracuj dalej, ale zacznij szanować zdanie innych to wtedy może nie będziesz musiał tyle pracować.

Dla Wszystkich Kibiców siatkówki Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych !!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2017, 19:51:51 pm wysłana przez Lewy21 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #347 dnia: Kwietnia 15, 2017, 20:34:49 pm »
Mądre zdanie innych szanuję. Niestety, w dzisiejszych czasach...
Jeden z dyskutantów zrobił mi kiedyś "awanturę', bo poprawiłem w jego wypowiedzi błąd ortograficzny (zrobiłem to dyskretnie). Twierdził, że on ma na temat tego błędu inne zdanie  ;D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2017, 20:50:09 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #348 dnia: Kwietnia 15, 2017, 21:25:13 pm »
Mi potrzebny jest trener, który mi zrobi wynik z tymi grajkami, których mam. Jak se nakupię grajków to każdy trener zrobi mi wynik.
Nie każdy

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #349 dnia: Kwietnia 15, 2017, 21:34:36 pm »
Każdy. Kowal też. W końcu nie jest tak łatwo znaleźć trenera, który 3 razy zdobył mistrzostwo Polski i był w ścisłym finale LM. Nawet nie chce mi się sprawdzać, czy komuś to się udało. A że "nic nie może przecież wiecznie trwać", to już inna prawda.
Ciekawe, że drugim finalistą LM był (podobno) "wuefista" Nawrocki.
Może to jakaś prawidłowość, że, żeby polski klub awansował do ścisłego finału LM, potrzebuje trenera Polaka-"nieudacznika"?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2017, 21:43:36 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.