Autor Wątek: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018  (Przeczytany 24233 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 31, 2017, 18:40:32 pm »
Ukrainiec rejestrując się na forum akceptujesz regulamin a tam jest jasno napisane że o transferach nie rozmawiamy w trakcie sezonu. Zapis ten powstał dawno temu i z jasnego powodu. Pisząc tutaj musisz przestrzegać regulaminu i tyle.

Pojadę Kowalem ;) Nikt nie zmusza nikogo do wchodzenia i pisania na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2017, 18:42:09 pm wysłana przez Piotras »

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 31, 2017, 18:57:52 pm »
To się nazywa towarzystwo wzajemnej adoracji. "Albo będzie po mojemu albo w ogóle" zdaje się mówić prześmieszny Wog. Dla twojej wiadomości abyś nie musiał inwigilować napisałem niecałe 70 postów. Będzie koleś komuś wypominał ile napisał postów. No k.... wybaczcie . Słabe to .

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 31, 2017, 19:00:27 pm »
Non omnis error stultitia est dicenda.

Nie o literówkę a o sam fakt użycia sformułowania "partia totalitarna" w kontekście niepisania o transferach w trakcie sezonu chodzi...

Czasem lepiej się nie odzywać,  bo późniejsza riposta pozostawia tylko niesmak.

Pełna zgoda.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 31, 2017, 20:52:12 pm »
Wszędzie pisać o transferach można, a na naszym forum nie, bo komuś się nie podoba. Normalnie jak w partii tolalitarnej. Jak się naszej "kaczce" nie podoba to jeszcze groźba bana....

A u nas jest inaczej. Ale skoro wszędzie można dyskutować to nikt nie broni tam to robić. U nas na forum jest inaczej. Czekamy do końca sezonu a potem spekulacje, marzenia i co komu na sercu leży. Okres transferowy to jak Boże Narodzenie dla niektórych.  Czekają cały rok na ten temat. Ale jak nie ma sensu przyśpieszać Świąt tak i nie ma sensu rozpoczynać tematu transferów. Wszystko ma swoje miejsce i czas.

I uważam, i to nie tylko moja opinia, iż u nas jest tak bardziej normalnie. Bez tych plotek, których pełno. A dużo to gry menadżerów i tzw. "Fake News". Teraz czekamy na to co oficjalnie zostanie ogłoszone.   

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 31, 2017, 21:24:07 pm »
Kolego Piokol.
Popełniasz błąd popełniany przez bardzo wielu dyskutantów, którzy rozpoczynają swoją aktywność na Forum: używają zwrotu "towarzystwo wzajemnej adoracji" w stosunku do tych, którzy przypominają o przestrzeganiu reguł.
To Forum działa w oparciu o Regulamin. Każdy z przepisów Regulaminu ma swój sens, swój cel (ratio legis).
Dyskusja o słuszności/niesłuszności zapisów regulaminowych jest nie tylko dopuszczalna, ale i wskazana (jest na to stosowny dział). Jednak dopóki zapis obowiązuje, będzie on przestrzegany.
Dobrowolnie zaakceptowałeś ten regulamin, więc nie sarkaj i nie rób z siebie... Sam nazwij kogoś, kto zobowiązuje się czegoś przestrzegać, a następnie nie przestrzega.
Owszem, jesteśmy w pewnym sensie "towarzystwem wzajemnej adoracji". "My" wszyscy, czyli kibice, zawodnicy, trenerzy, działacze, sponsorzy, tworzymy Resovię. Jednym z celów Forum jest właśnie tworzenie takiego "towarzystwa wzajemnej adoracji", czyli gromadzenie głosów wszystkich osób, dla których Resovia jest ważna - gromadzenie głosów Resoviaków.
Resoviakiem jest każdy z zawodników, trener Kowal, prezes Górski, prezes Góral i każdy kibic.
I tak jak Kowal, Górski czy Ivović nie mają prawa odmawiać kibicowi miana "Resoviaka", czyli prawa do godnego (acz nie bezbłędnego, bo nie ma ludzi bezbłędnych) wypełniania swojej roli, tak i kibic nie ma prawa odmawiania trenerowi Kowalowi, Górskiemu czy Ivoviciowi miana "Resoviaka" i godnego (acz nie bezbłędnego) wypełniania swojej roli.
W trakcie sezonu "Wszyscy Jesteśmy Resovią". To głównie dlatego nie dyskutujemy w trakcie sezonu o transferach (dotyczy również trenera).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 31, 2017, 22:42:56 pm »
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-03-31/magazyn-polska-2017-hity-transferowe-plusligi/

Skur**syny polszmatowce zaczynają ryć przed 1/2 ze skierką żeby jak najwięcej namieszać
W końcu.

magic2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 103
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 31, 2017, 23:07:57 pm »
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-03-31/magazyn-polska-2017-hity-transferowe-plusligi/

Skur**syny polszmatowce zaczynają ryć przed 1/2 ze skierką żeby jak najwięcej namieszać

Jutro prima aprilis. Nie dajcie się nabrać xD

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 31, 2017, 23:18:34 pm »
Faktycznie... A już mi ciśnienie skoczyło
W końcu.

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 01, 2017, 08:48:46 am »
Wszędzie pisać o transferach można, a na naszym forum nie, bo komuś się nie podoba. Normalnie jak w partii tolalitarnej. Jak się naszej "kaczce" nie podoba to jeszcze groźba bana....

Mnie też interesują spekulacje transferowe. Obecny sezon juz jest dla mnie kompletnie obojętny . Po "świetnych" występach w LM straciłem trochę szacunek do PlusLigi. Dlatego z niecierpliwością czekam na jakieś wieści transferowe, czy jest się na co nastawiać w przyszłym sezonie.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Kontrakty oficjalnie przedłużone w Resovii na sezon 2017/2018
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 01, 2017, 09:59:59 am »
Skoro został poruszony ten temat to i ja wrzucę swoje zdanie do tego "kociołka". Odkąd jestem na tym forum zawsze pojawiał się temat transferów przed końcem sezonu i zawsze był piętnowany zgodnie z regulaminem ale... zawsze przychodziła mi taka myśl że skoro już o transferach się mówi, spekuluje i robią to dziennikarze, kibice, a przede wszystkim zawodnicy choćby nie wiem jak zarzekali się że skupiają się na grze to wiadomo, że swoimi działaniami własnie w tym momencie przedłużają kontrakty lub szukają nowych pracodawców. Na biurkach prezesów pewnie jest bardzo gorąco i to już pewnie od lutego. Biorąc to pod uwagę nie rozumiem tego sztucznego zamykania się i idealizowania na przekór temu wszystkiemu że czekamy do końca sezonu. Wtedy faktycznie będą to Nasze marzenia a nie spekulacje bo większość ważnych decyzji zapada teraz.  ;)

Ale jeśli wolą administratorów jest zakaz rozmowy o tym temacie to ja nie widzę też dużego problemu, bo jak zostało zauważone  są fora gdzie takie tematy już od połowy lutego funkcjonują, czy także TT. Więc należy przestrzegać woli administratorów jeśli tak sprecyzowali regulamin.  :)