Poza parkietem > Kosmos

Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie

(1/48) > >>

A :):
Dziś rozgrywamy finał pocieszenie. Gramy z Jastrzębiem. W rundzie zasadniczej przegraliśmy z nimi dwa razy, ale jak pokazały mecze że Skrą nie ma to obecnie najmniejszego znaczenia. Ten mecz to nie tylko mecz o medal. Dla Resovii to także gra o dziką kartę do Ligii Mistrzów. Co do Jastrzębia to nie wiem, czy wzorem innych klubów nie odpuszczą europejskich pucharów tak jak w zeszłym roku Gdańsk czy Lubin. Ale nikt nam na tacy medalu da za zasługi i trzeba go wywalczyć na boisku. Dla cześci zawodników będzie to ostatni mecz w Resovii i dobrze byłoby go zakończyć z medalem. W końcu Resovia od dłuższego czasu nie schodzi z podium i szkoda przerywać tą passę.

fame1666:
Ponoć Jastrzębie ma kasę na puchary. Bardziej ciekawi mnie to czy Resovia chciałaby grac w pucharze cev gdybyśmy teoretycznie zajęli czwarte miejsce w lidze. Warto punktowac do rankingu bo za dwa lata będziemy już mieć tylko dwa miejsca w LM, nie trzy a jeszcze za kilka lat może być tylko gorzej jeśli będziemy odpuszczać puchary.

harcerz:
Jak by nie było, trzeba spiąć pośladki i to 3 miejsce, gwarantujące udział w el. LM, wywalczyć. Szkoda by było odpuszczać ten mecz. Mam tylko nadzieję, że zarząd nie odtrąbił by tego jako wielki sukces...

Dude:
Uwazam, ze jest to typowy mecz o honor w naszym przypadku. Nie bedzie odtrabienia sukcesu po ewentualnym zwyciestwie- porazka bedzie niczym "przekrecenia noza wbitego w plecy".

Mozna zakonczyc sezon z podniesionym czolem. Pytanie czy nam sie chce.

kael:
Zegar meczowy się popsuł? 
Co do meczu to boje się że zespół jest złamany. Transfery i wydarzenia około boiskowe nadwyrężyły, a 1/2 złamała. No chyba że zagrają dla trenera... :P ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej