Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44631 razy)

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 23, 2017, 21:33:11 pm »
Kowal był kowalem swojego losu, ale co z biednym "Ogonem" który chyba przez te wszystkie lata nie wie co robił w składzie szkoleniowym   ;D - zresztą nikt tego nie wie co on tam robił :)

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 23, 2017, 21:37:34 pm »
Kowal był kowalem swojego losu, ale co z biednym "Ogonem" który chyba przez te wszystkie lata nie wie co robił w składzie szkoleniowym   ;D - zresztą nikt tego nie wie co on tam robił :)
Ale co on teraz będzie robił?

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 23, 2017, 21:46:29 pm »
Uff, Jak dobrze że to już koniec. ::)
W końcu.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 23, 2017, 22:03:04 pm »
Dziękuje za dzisiejszy mecz i wkład , ambicje , walkę . Dziś było to widać , i te łzy niektórych zawodników po przegranej.

Od pewnego czasu nie komentowałem wydarzeń , stwierdziłem że pisanie cały czas o tym samym nie ma sensu .
Wykrakałem trochę ten sezon i jego zakończenie już koło stycznia , więc i emocje w końcówce były mniejsze.
Coś się skończyło , coś się zaczyna od nowa .
Mam nadzieję że nowe przyniesie nowe otwarcie na linii klub - kibice , będzie większe zaangażowanie i nasze i zawodników , będzie interakcja podczas meczów.
Z nadzieją czekam nowego sezonu .
Za ten dziękuje tym , którzy czują że naprawdę dali z siebie maksa.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 23, 2017, 22:03:37 pm »
Dobrze, że ten sezon się skończył.

Na podsumowanie Kowalowej przygody dostaliśmy w tyłek, hmmm mam wrażenie, że JSW bardziej zasługiwał na ten medal - gratulacje dla nich za ten brąz!
Kowalowa przygoda aby oddać sprawiedliwość temu sezonowi dobrze, że się skończyła z jednej strony tak a nie inaczej - może chłop coś przemyśli i wyciągnie wnioski - gdyby miał ten brąz wydaje mi się że mówił by że zrobił maksa przy tym co ma, a tak ... mamy pCEV i gramy o ten puchar .. o 1 miejsce .. i o powrót tej pięknej chęci i oczekiwania na kolejny mecz Sovii, którą Kowal w większości z nas zabił.

Na koniec humorystycznie .. ten młody libero Karaoke ... jego głównym celem było tak ustawić się w odbiorze za trzema przyjmującymi aby nie trafiała go piłka i chyba 4 razy nawet to mu się nie udało ... :)

Oby ktoś w klubie zmienił/wyciągnął wnioski jak powinno budować się zespół - bo wydać najwięcej kasy i nie mieć nic ..  i do tego dalej wydawać bez rozliczenia i posypania głowy popiołem bo ma się zgadzać tylko marketing to takie rzeczy tylko w klubie, który działa bez wizji. No, ale jak trener poddaje się pod dyspozycje marketingowca, który o siatkówce wie tyle co większość kibiców to ... czas na zmiany w tym temacie!

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 23, 2017, 22:09:09 pm »
... coś pozytywnego o trenerze napisać, ale jak dziś nie wyszedł do "dekoracji" czwartego miejsca z całą drużyną..
Też to zauważyłem, mówiłem o tym Filipowi ...

PS
Dobry Kapitan zawsze schodzi ostatni ...
Brawo Jochen Shops !

Na koniec oddał Kibicom wszystko co miał na hali - koszulki, ręczniki a nawet swoją torbę !
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2017, 22:11:45 pm wysłana przez jasio p »

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 23, 2017, 23:12:12 pm »

Na koniec humorystycznie .. ten młody libero Karaoke ... jego głównym celem było tak ustawić się w odbiorze za trzema przyjmującymi aby nie trafiała go piłka i chyba 4 razy nawet to mu się nie udało ... :)

Karakuła to przede wszystkim młody rozgrywający a nie libero, dlatego często był schowany w przyjęciu, więc trudno się dziwić...

Koniec sezonu, teraz idzie nowe i miejmy nadzieję wrócimy silniejsi, nie gramy w LM, ale Puchar Cev to rozgrywki na dobry początek, można się pokusić o zwycięstwo chociaż łatwo nie będzie bo zdaje się Modena będzie też w tych rozgrywkach brała udział. Każda drużyna przechodziła swoje kryzysy, może mieliśmy potencjał, a czy na pewno? Jakby się tak przyjrzeć z bliska to tak naprawdę w wielu miejscach mieliśmy jakieś dziurki i zmiany były potrzebne, doczekaliśmy się ich, i teraz trzeba patrzeć z nadzieją w przyszłość
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 23, 2017, 23:24:42 pm »
Karakuła to przede wszystkim młody rozgrywający a nie libero, dlatego często był schowany w przyjęciu, więc trudno się dziwić...

Nie mógł być schowany tylko przy ustawieniu z Rossardem w pierwszej linii i JW wykorzystał to do bólu tylko raz, ale niestety w kluczowym momencie meczu. Konkretnie Kampa. Zabawne jest to, że gdyby Lukas wywalił wtedy swój pierwszy serwis w aut lub w siatkę, podobnie jak zrobił to w następnym obejściu, to prawdopodobnie mielibyśmy dzisiaj na Podpromiu złoty set.
Mimo wszystko, Karakuła miał dzisiaj swój najpiękniejszy dzień w życiu i bardzo mi się podobało jak to przeżywał, jak dzeiił się radością po każdej udanej akcji i jak cała drużyna, z Jochenem i Johnem na czele go wspierała :-)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 23, 2017, 23:50:25 pm »
To właśnie w tym ustawieniu (z Kampą na zagrywce) przegraliśmy mecz z JW w rundzie zasadniczej, a libero był wtedy Wojtaszek.
Dziś z 4 zagrywek Kampy, 3 szły w aut i te przyjmowaliśmy (w tym jedną plecami), a jedną, która akurat szła metr w parkiet, odpuściliśmy (raczej błąd Marko niż Karakuły).
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 24, 2017, 08:12:43 am »
Jakby ktoś nie wiedział, to na bandach reklamowych pojawiła się zapowiedź meczu pożegnalnego Igły ...