Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44341 razy)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 24, 2017, 09:22:23 am »
Uważam ,że wczorajszy mecz to był jeden z naszych najlepszych  w sezonie a kibicowsko zdecydowanie najlepszy ;)

Widziałem walkę i zaangażowanie i serducho kilka razy mocniej zabiło jak za "starych" czasów.  ;)

Podziękowania dla Kowala , dla Drużyny. Widać było ,że kwadrat też przeżywał mocno ten mecz nie mówiąc o Masłowskim.  ;)

Wyciągnijmy w końcu wnioski z minionego sezonu ! Niech Nas czegoś nauczy !

Standardowo chciałbym żeby wszyscy zawodnicy zostali  ;) Stabilizacja to jest to czego nam brakuje.

I taka refleksja mi się nasunęła, co by było gdyby tak od kilku ostatnich spotkań to Tichacek byłby tym pierwszym wyborem  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2017, 09:45:07 am wysłana przez willhaven »

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 24, 2017, 09:39:10 am »
Oglądało się dobrze, ale nie ma się co oszukiwać, w tym sezonie ta porażka nie boli jakoś szczególnie.

Dzięki trenerowi za wszystkie lata i sukcesy. Z nową nadzieją wejdziemy w nowy sezon i zobaczymy jak to będzie wyglądało :)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 24, 2017, 11:48:39 am »
Chcialbym podziekowac za ten sezon wszystkim zawodnikom oraz pracownikom klubu. Nie byly to udane rozgrywki, ale mysle, ze czas na spokojna ocene przyjdzie z poczatkiem Maja 8).

Co do ostatniego meczu: coz, stanowil idealne podsumowanie calego sezonu. Byly bardzo dobre chwile i pekanie w najwazniejszych momentach spotkania. Przywolujac klasyka: niespodzianki nie bylo, bo byc nie moglo.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 24, 2017, 11:59:38 am »
Z tego meczu zapadnie mi na długo w pamięci scena z tie-breaka. Siedzący w milczeniu zawodnicy: gryzący paznokcie ze złości Heniu, smutny Gordon, i Leman z miną jakby miał się rozpłakać. Obok (też siedzący) roześmiany, cały czas "nawijający" Fabian Drzyzga. Cóż, po co to piszę, czemu się dziwię?........ 8) :-X 

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:23:27 pm »
Z tego meczu zapadnie mi na długo w pamięci scena z tie-breaka. Siedzący w milczeniu zawodnicy: gryzący paznokcie ze złości Heniu, smutny Gordon, i Leman z miną jakby miał się rozpłakać. Obok (też siedzący) roześmiany, cały czas "nawijający" Fabian Drzyzga. Cóż, po co to piszę, czemu się dziwię?........ 8) :-X

trzeba dodać ,że przez cztery sety Fabian tez obgryzał paznokcie na zmianę klaskając  ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #235 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:35:22 pm »
trzeba dodać ,że przez cztery sety Fabian tez obgryzał paznokcie na zmianę klaskając  ;)

Dokładnie, nie róbcie z niego jakiegoś potwora. Żył meczem w kwadracie, klaskał z kibicami. Różnie ludzie reagują na tego typu sytuacje jedni plączą inni się śmieją, to też pewnego rodzaju mechanizm obronny.

Mi jest najbardziej żal młodego Karakuły. Chłopak robił, co mógł. Pewnie nie tak sobie wyobrażał debiut w pierwszym zespole i to w takim meczu  :(

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #236 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:38:10 pm »
Konkurs!
Gdzie jest trener? Zdjęcie słabej jakości, ale może to i dobrze... będzie trochę trudniej... ;)

My tu i tam jeździmy po kibicach, którzy wyszli przed końcem meczu, a tu człowiek odpowiedzialny za wynik, człowiek, który stworzył tą drużynę wyszedł przed końcem... Nie usprawiedliwiam tym samym tych pseudokibiców, ale do prawdy żenujące zachowanie. Porażkę trzeba umieć przyjąć na klatę, zwłaszcza, że byli w tym zespole ludzie, którzy walczyli do końca i trzeba było tam stanąć razem z nimi i podziękować!
Jak dla mnie "fajnie było, ale się skończyło". Dziękuję i powodzenia...


gti

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #237 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:56:54 pm »
Marcin grał  , dwie piłki,  ale grał w ubiegłym sezonie w LM  ..


Mi jest najbardziej żal młodego Karakuły. Chłopak robił, co mógł. Pewnie nie tak sobie wyobrażał debiut w pierwszym zespole i to w takim meczu  :(

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #238 dnia: Kwietnia 24, 2017, 22:26:18 pm »