Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 315368 razy)

Michal

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1340 dnia: Września 23, 2017, 12:08:03 pm »

Trzymajcie mnie  ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1341 dnia: Września 23, 2017, 13:21:58 pm »
No cóż. Jakby to określić. Bilet do Chin to był bilet w jedną stronę. Myślę iż trudno by było teraz patrzeć na Perrina w pasiaku. Za dużo zostało w temacie powiedziane i zrobione. I pewnych rzeczy nie da się już cofnąć.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1342 dnia: Marca 16, 2019, 08:16:25 am »
Trzeba by to uaktualnić .Sezon się skończył...
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1343 dnia: Marca 16, 2019, 08:51:13 am »
z tego co wiem to przychodzi Zibi Butryn Komenda Mariański Ruso Ivovic Kosok
Zostaje Mozdzon Kawika Buszu Nico i Luke Leman \
Odchodzi:Kuba,Damian,Dryjson,Perła,Kozub,Maślak na wypozyczenie, Thibo,Mikus

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1344 dnia: Marca 16, 2019, 09:32:09 am »
Nie rozumiem (o ile się to potwierdzi) po co ma do nas wracać Kosok, a za niego do Jastrzębia ma iść Szalacha, nie lepiej zaproponować naszemu wychowankowi kontrakt ?. Ma lepszą zagrywkę, w bloku również nie odstaje i przede wszystkim byłby tańszy. Jestem pewien że przed swoja publicznością chciałby się pokazać z jak najlepszej strony, w przeciwieństwie do Kosoka, który grałby u nas "za karę". Rousseaux również jest nam zbyteczny ze względu na limity. Nie wyobrażam sobie, aby Mariański grał kosztem Perrego, czy Butryn kosztem Ivovića lub to Komenda miałby być naszym pierwszym sypaczem.

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1345 dnia: Marca 16, 2019, 09:54:38 am »
Bardziej Butryn kosztem Bartmana :D jak to sie potwierdzi to Kawika Butryn Marko Tomek Marianski/Perry Leman/Kosok tak to chyba bedzie wygladac

Bini@

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1346 dnia: Marca 16, 2019, 09:57:14 am »
Dokładnie Igła mówił że chce żeby grali zawodnicy, którzy będą utożsamiać się z klubem,R zeszowem.
Szalacha jest właśnie z Rzeszowa. Także ja też kompletnie nie rozumiem transferu Kosoka

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6907
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1347 dnia: Marca 16, 2019, 09:57:41 am »
Problem w tym, że Szalacha nie bardzo chce grać w Resovii. Chce grać w klubie o wyższych aspiracjach (LM?). I nie boi się rywalizacji o miejsce w składzie. Chce tę rywalizację wygrać.
Myślę, że konstrukcja powinna być następująca: na przyjęciu zawodnicy zagraniczni; reszta Polacy.
Pewnie zostaną Buszu, Kawika i Perry, ale to nie zaszkodzi limitom. Zostanie też Damian Schulz, więc nie będzie Karola Butryna.
Z tego, co mi wiadomo, Ivović nie przyjdzie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1395
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1348 dnia: Marca 16, 2019, 10:00:44 am »
@Majer: Też nie do końca rozumiem transfer Kosoka, zwłaszcza, że lepszy już raczej nie będzie. Szalacha byłby dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest młodszy i cały czas może notować progres. Na korzyść środkowego JW może natomiast świadczyć to, że bardzo wysoko stoi w rankingu blokujących i serwujących- może jego zagrywka nie powala, ale to chyba przy niej, gracze Santillego odnotowują najwięcej break pointów.
Natomiast Ivović i Butryn grają na dwóch różnych pozycjach, także nie będą sobie wadzić.
Co do Komendy - nie zdziwi mnie, jeśli będzie pierwszym rozgrywającym, wszak już z dwójką skrzydłowych (Rousseaux & Butryn) będzie już zgrany 8).
Tylko znowu te cholerne limity, trochę powtórką z rozrywki zalatuje. Przykładowo, przy linii przyjęcia Ivović-Rousseaux-Perry, Szerszeń będzie mógł wejść zadaniowo na zagrywkę tylko i tylko wtedy, gdy Australijczyka nie będzie na parkiecie a rozgrywał będzie Komenda...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Bini@

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1349 dnia: Marca 16, 2019, 10:03:09 am »
Problem w tym, że Szalacha nie bardzo chce grać w Resovii. Chce grać w klubie o wyższych aspiracjach (LM?). I nie boi się rywalizacji o miejsce w składzie. Chce tę rywalizację wygrać.
Myślę, że konstrukcja powinna być następująca: na przyjęciu zawodnicy zagraniczni; reszta Polacy.
Pewnie zostaną Buszu, Kawika i Perry, ale to nie zaszkodzi limitom. Zostanie też Damian Schulz, więc nie będzie Karola Butryna.
Z tego, co mi wiadomo, Ivović nie przyjdzie.
Skąd takie info o Szalachie?