Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 317951 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1350 dnia: Marca 16, 2019, 10:04:13 am »
Problem w tym, że Szalacha nie bardzo chce grać w Resovii. Chce grać w klubie o wyższych aspiracjach (LM?). I nie boi się rywalizacji o miejsce w składzie. Chce tę rywalizację wygrać.


To jest pewnego rodzaju istota problemu (?) z transferami przychodzącymi. Obiecujący zawodnicy jak widzą klub na fali opadającej: ostatnie 5 sezonów: 1,2,4,6,7-10, no to nie palą się do zakładania pasiaka. Jak widać $$ to nie wszystko...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1351 dnia: Marca 16, 2019, 10:12:22 am »
Najgłośniejszym naszym "nazwiskiem" pewnie będzie Zibi Bartman. Ja akurat cieszę się z Zibiego.
Myślę, że Damian Schulz zostanie.
Na przyjęciu pewne wydaje mi się przyjście Ruso (wybaczcie, ale nie opanowałem francuskiej pisowni) oraz zostawienie Buszka.
Szerszeń pójdzie na wypożyczenie. Jest w tym sens o ile przedłużymy z nim kontrakt o kolejny rok.
Pozostali 2 przyjmujący będą zagraniczni.
Jeśli I rozgrywającym będzie Komenda (wydaje mi się dość charakterny, a to dobra cecha), nie będzie problemów z grą Perry'ego.
--------------------------------------
Szkolenie młodzieży już dawno stało się tylko hobby - wręcz fanaberią. Nawet gdy "Ojczyzna w potrzebie", nikt nie czuje się w obowiązku "spłacić kredyt". Jeśli ktoś myślał inaczej, to już wielokrotnie się rozczarował.
--------------------------------------
Sport żywi się niespodziankami, ale zapowiada się skład na "maksimum brązowy medal".
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2019, 10:17:47 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1352 dnia: Marca 16, 2019, 12:31:43 pm »
Najgłośniejszym naszym "nazwiskiem" pewnie będzie Zibi Bartman. Ja akurat cieszę się z Zibiego.
Myślę, że Damian Schulz zostanie.
Na przyjęciu pewne wydaje mi się przyjście Ruso (wybaczcie, ale nie opanowałem francuskiej pisowni) oraz zostawienie Buszka.
Szerszeń pójdzie na wypożyczenie. Jest w tym sens o ile przedłużymy z nim kontrakt o kolejny rok.
Pozostali 2 przyjmujący będą zagraniczni.
Jeśli I rozgrywającym będzie Komenda (wydaje mi się dość charakterny, a to dobra cecha), nie będzie problemów z grą Perry'ego.
--------------------------------------
Szkolenie młodzieży już dawno stało się tylko hobby - wręcz fanaberią. Nawet gdy "Ojczyzna w potrzebie", nikt nie czuje się w obowiązku "spłacić kredyt". Jeśli ktoś myślał inaczej, to już wielokrotnie się rozczarował.
--------------------------------------
Sport żywi się niespodziankami, ale zapowiada się skład na "maksimum brązowy medal".

Takie małe pytanie?
Skąd taki optymizm? Acha zapomniałem kibic i jego nadzieje.
"brąz" no no to drużyna na medal
Przypomnij proszę w którym to meczu Komenda był "charakterny"? Nie ma tu złośliwości z mojej strony zwyczajnie nie pamiętam a naprawdę sporo meczy widziałam . Dla mnie "charakterny był Igła, Grozer, Bartman, Wojtaszek a ostatnio tylko Rafa Redwitz coś próbował robić reszta to ....

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1353 dnia: Marca 16, 2019, 15:25:38 pm »
W którym meczu Komenda był charakterny? W każdym. Taki typ człowieka.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1354 dnia: Marca 16, 2019, 15:46:27 pm »
Kosok przychodzi żeby na środku był "przewidywalny" zawodnik w każdym aspekcie gry.
Bardziej martwi mnie drugi środkowy : jeden "stracił" atak ,drugi nie ma zupełnie bloku.



Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1355 dnia: Marca 16, 2019, 16:20:47 pm »
Z takim składem i trenerem to tylko równia pochyła w dół. Skończyły się marzenia o mistrzowskiej Resovii.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1356 dnia: Marca 16, 2019, 16:50:52 pm »
W którym meczu Komenda był charakterny? W każdym. Taki typ człowieka.
To ja jednak nie oglądałem ani jednego meczu
A u nas to w takim razie same charaktery hehe niech będzie toż to takie typy że hoho

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1357 dnia: Marca 16, 2019, 17:01:42 pm »
Nie widzisz tego od 2 lat?
Ostatnim podrygiem wielkości było zatrudnienie Schmitta. Do czasu jego przypadkowej kontuzji w Radomiu wszystko było na dobrej drodze. A i później niewiele brakowało, gdyby nie skontuzjowali się obaj libero. Oczywiście wtedy wszystkich zaślepiała nienawiść do Kowala. No to dostaliśmy Serniottiego i słaby skład, bo Serniotti nie miał żadnej siły przebicia u sponsora. Takiej siły nie ma ani Ignaczak, ani Gruszka, więc nie ma się co dziwić. Obaj mają zrobić "coś z niczego", bo podobno można. Przez lata to słyszałem (jako kontrę do Kowala). No to trzymamy kciuki i kibicujemy w przyszłym sezonie. Oby się udało.
-----------------------------------
Mistrzu, czytaj, to może czegoś się dowiesz. Nie znasz człowieka, widziałeś ze 4 mecze na płaskim ekranie i myślisz, że wszystko wiesz?
A wiesz chociż, że Komenda jest rozgrywającym? Co chciałeś widzieć w telewizji?
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2019, 17:09:08 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1358 dnia: Marca 16, 2019, 17:15:15 pm »

-----------------------------------
Mistrzu, czytaj, to może czegoś się dowiesz. Nie znasz człowieka, widziałeś ze 4 mecze na płaskim ekranie i myślisz, że wszystko wiesz?
A wiesz chociż, że Komenda jest rozgrywającym? Co chciałeś widzieć w telewizji?
Chcesz mnie obrazić?
Wiesz wszystko najlepiej?
Nie speowokujesz mnie za stary jestem.
Ciekaw jestem ile Ty znawco oglądałeś na żywo GKS?
Zapewniam Cię że meczy w Katowicach oglądałem sporo

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1359 dnia: Marca 16, 2019, 17:53:10 pm »
Ciągle wraca Kowal to Kowal tamto , to już historia był pokazał teraz pracuje dla innych.