Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 317748 razy)

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 23, 2017, 23:38:51 pm »
Podstawa to Bardzo Dobry rozgrywajacy.Kogo byscie widzieli u nas??


Masny + Kędzierski (Masny na drugiego).

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 23, 2017, 23:47:48 pm »
Ja tam bym chciał w składzie jakiegoś "wariata" takiego jak Oliwa. Czyli jakiegoś Kubańczyka lub Brazylijczyka. Z sentymentem wspominam Ihosa Hernandeza i Rafe Redwitza.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 23, 2017, 23:51:32 pm »
Przypomne wszystkim. Że jak zostanie Dżeszki, to Resovia będzie miała 4 atakujących ;) Więc spokojnie z Jaroszem.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 23, 2017, 23:52:39 pm »
Ja tam bym chciał w składzie jakiegoś "wariata" takiego jak Oliwa. Czyli jakiegoś Kubańczyka lub Brazylijczyka. Z sentymentem wspominam Ihosa Hernandeza i Rafe Redwitza.
Już miałem odpisać, że "To nie przy Andrzeju".  :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 24, 2017, 00:00:08 am »
A mi brakuje Grozera z atakiem z sytuacyjnych piłek  zagrywka zmieniająca wyniki setów

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 24, 2017, 02:06:37 am »
Skład na dziś wygląda tak:
R: Kędzierski, X
A: Heniek, JJ (oby ktoś się jednak opamiętał)
P: Rossard, Perrin?, Ivovic?, Jaschke?
Ś: Leman, Możdżon, Dryjka?, X
L: Masłowski

Pierwsze i kluczowe pytanie, po co ten Jarosz? Pewnie robienie limitu pod zagranicznego rozgrywającego, jeśli taki to trzeba będzie dodatkowo ściągnąć co najmniej jednego Polaka na przyjęcie, mamy więc powrót Śliwki/Depowskiego lub o zgrozo obu. Czy dobry rozgrywający będzie w stanie schować słabość Jarosza? Bardzo wątpie, jeśli mieli byśmy bdb przyjęcie i 2środkowych z atakiem to może by coś z tego było, niestety mamy Możdżona z Lemanem i Masłowskiego na libero... Generalnie średnio to wygląda, a w porównaniu do tego co było przez ostatnie 8/9 wręcz słabo. Jeśli na rozegranie wstawimy Masnego, na przyjęciu zostaną Ivovic i Perrin mamy taki solidny skład na walke o brązowy medal.

Gdybym ja miał wybierać skład, zaczął bym od pogonienia Jarskiego, za niego jakiś rozsądny atakujący, Carrol/Edgar/Luburic/Rouzier etc, do Kędzierskiego dodać Pająka i niech walczą o pierwszy plac. Na przyjęciu Rossard z Jaeschke, do nich zostawić Perrina i strażak Lotman, na Libero przeprosić Igłe i niech straszy młodego, środek bez zmian. Myśle że takie zestawienie dawało by o wiele lepsze perspektywy.

W końcu.

Lewy21

  • Gość

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 24, 2017, 09:10:36 am »
W PS jest napisane, że Dżeszki odchodzi.

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,asseco-resovia-zakonczyla-sezon-bez-medalu,artykul,778978,1,899.html
Czyli zwalnia się miejsce na przyjęciu  :) lub to błąd w artykule wynikający z braku weryfikacji informacji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2017, 09:14:32 am wysłana przez tomi92 »

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:00:34 am »
Etap gwiazd już za nami. Może dla odmiany zbudujemy ZESPÓŁ,  ekipę młodych graczy którzy pójdą za sobą w ogień. Ma przyjść nowy trener to może on też niech się postara i wciśnie z graczy więcej. Jarosz potrafi grać, może to sezon jego? Niby Konarski słaby był a jak się odnalazł w Kędzierzynie?
Dziś na boisku była fajna ekipa. Ludzie, którym zależało. Nam też się przyda chwila wytchnienia. Może drużyna będzie walczyć jak dawniej. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Wydaje mi się, że z Jaroszem jest w porównaniu do Konarskiego taki problem, że Konarski (mając oczywiście sypacza i resztę składu taką jak w Zaksie), że jednak może grać na wysokim, czy nawet bardzo wysokim poziomie. W sumie nawet przez 2 sezony. U Jarosza nie pamiętam stabilnego sezonu na poziomie topu PL.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:15:28 am »
Spokojnie, pamiętajmy o tym że Jochen w tym sezonie grał po ciężkiej kontuzji. Teraz odpocznie, zregeneruje się podczas przerwy i wróci do nas stary, dobry Jochen, grający tak jak wtedy gdy został MVP sezonu PLUSLIGI. Natomiast Kubusia będzie go zluzowywał z Bielskiem, Kielcami itp. Najważniejsze, żeby byli zdrowi.