Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 317836 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #950 dnia: Maja 19, 2017, 14:27:03 pm »
Nie wiem czy Resovia będzie lepsza/gorsza niż w poprzednim sezonie!
Ale w końcu jest OGROMNA szansa, że będzie INNA!!!!
Inna niż w poprzednich sezonach - w szczególności ostatnich dwóch!
Mam nadzieje (i tego nam życzę) na odzyskanie charakteru przez Drużynę i powrotu radości w patrzeniu na grę Resovii  8)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #951 dnia: Maja 19, 2017, 14:38:17 pm »
Nie sądzę, żeby powrót Śliwki odbył się "na siłę". Myślę, że rozmowa pomiędzy Serniottim a Olkiem miała miejsce.
Przestańmy myśleć starymi kategoriami. Nowy trener to nowa jakość.
Wieść gminna niesie, że to jednak jeszcze nie koniec transferów. Słyszałem dziś coś o wielkim powrocie, ale...to tam takie jakieś...zasłyszane tylko  ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2017, 14:43:05 pm wysłana przez leon »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #952 dnia: Maja 19, 2017, 14:55:36 pm »
Cytuj
Dla mnie się sporo osłabiliśmy, akurat nie będę tutaj strzelał bajeczek o walce, gryzieniu parkietu, czy innych takich, bo będę mówił o sprawie dla klubu dość ważnej, o wygrywaniu, tego ten skład zupełnie nie gwarantuje. Skład jest bardzo bardzo przeciętny, choć należy pamiętać że i z przeciętnego składu  trener może zrobić niezłą drużynę, jak np. kiedyś Bydgoszcz, może przy dobrej drabince zawędrować wysoko, ale to jest loteria, pytanie czy Resovia chce wygrywać czy chce losować.
Szczerze dla mnie Depowski/Śliwka jest parą gorszą od Jaeschke/Ivovic, Perła jest fajny, ale porównywanie go do Nowakowskiego to jakiś kosmos, naprawdę chciałbym zobaczyć trenera który wolałby Depowskiego, Śliwkę i Perłę...
Wszak chcieliśmy mieć silną 6-tkę i mamy. Depowski i Śliwka, to raczej nie pierwsza szóstka, chociaż Śliwka może tak być. Niepotrzebna nam 14-tka wyrównana, a więc dlaczego płaczemy.
Bardzo przywiązujemy się do nazwisk, nic bardziej błędnego. Mamy mieszankę rutyny(Możdżonek, Tichacek,Schops) i młodości. Na przyjęciu Rossard i Perrin i Śliwka może zaskoczyć miło. Jestem pełen optymizmu. Jeśli dodamy do tego nowego trenera,to całkiem wygląda to obiecująco. Mamy awansować do LM, czyli finał Plus Ligi i może wreszcie upragniony pucharek, czyli PP.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #953 dnia: Maja 19, 2017, 15:09:12 pm »
Każda drużyna przechodziła przebudowe, miała ją ZAKSA teraz MP, miało ja JW i spokojnie budowali  teraz są wymieniani do gry o złoto, SKRA.. nawet trenera jeszcze nie ma, i pewnie skończy się jakimś z łapanki.

Ja licze ze w perspektywie lepiej na tym wyjdziemy, jeśli uda się wygrać awans do LM, jestem pewny że z 2 nazwiska mające status gwiazdy wpadną do już bdb poukładanego zespołu. Wyjdziemy na tym lepiej dlatego że kluby na państwowym garnuszku nagle nie podciągną budżetu, natomiast u Nas Pan Góral jeśli uzna że koncepcja wypaliła i bijemy się na ostro w LM to zwiększy budżet.

Puchar CEV myslę że do półfinałów dojedziemy w tegorocznych grał Tours VB z United Volleys Rhein-Main oraz Trentino z Fenerbahçe uważam że obecny skład Resovii pozwala na zameldowanie się w podobnej obsadzie jeśli koncepcja trenera wypali. O ile się nie mylę faworytem tych rozgrywek będzie Nas stary znajomy - Modena  :)

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #954 dnia: Maja 19, 2017, 15:13:29 pm »
To Panie i Panowie walczymy o puchar challenge w przyszłym sezonie, na więcej nas nie stać, nie mamy argumentów. Rozumiem mniej kasy, ale ten skład jest po prostu tragiczny. Nawet za mniejsze pieniądze można byłoby złożyć lepsza drużynę. Panie prezesie kończ waść i popatrz Pan na prezesa Jastrzębskiego jak budować drużynę.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #955 dnia: Maja 19, 2017, 15:17:56 pm »
To Panie i Panowie walczymy o puchar challenge w przyszłym sezonie, na więcej nas nie stać, nie mamy argumentów. Rozumiem mniej kasy, ale ten skład jest po prostu tragiczny. Nawet za mniejsze pieniądze można byłoby złożyć lepsza drużynę. Panie prezesie kończ waść i popatrz Pan na prezesa Jastrzębskiego jak budować drużynę.
Zobacz jaki zjazd miał od sezonu 2013/2014 JW,  4 później 7 miejsce a przez ten czas budowali, teraz wrócili. Trzeba w końcu zrozumieć że przyszedł czas i u Nas pora na przebudowe. Dużo ludzi chyba jest kibicami nazwisk-gwiazd nie ważne czy grają czy nie a nie samego klubu. Jak ktoś wróży miejsca od 6 w dół Resovii a już takie wpisy widziałem na TT to... a nawet nie będę kończył. Poczekam do końca sezonu i te wpisy chętnie przypomnę  a raczej nie będę sie bardzo wysilał bo to że Resovia wyższe niż 6 miejsce zajmie to pewność a jak wpadnie w strefie medalową to tylko policzek dla wszystkich "znawFców" którzy teraz ją skreślają a nie odbito jeszcze jeszcze nawet jednej piłki nowego sezonu.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2017, 15:22:51 pm wysłana przez tomi92 »

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #956 dnia: Maja 19, 2017, 15:25:09 pm »
Zobacz jaki zjazd miał od sezonu 2013/2014 JW,  4 później 7 miejsce a przez ten czas budowali, teraz wrócili. Trzeba w końcu zrozumieć że przyszedł czas i u Nas pora na przebudowe. Dużo ludzi chyba jest kibicami nazwisk-gwiazd nie ważne czy grają czy nie a nie samego klubu. Jak ktoś wróży miejsca od 6 w dół Resovii a już takie wpisy widziałem na TT to... a nawet nie będę kończył. Poczekam do końca sezonu i te wpisy chętnie przypomnę  a raczej nie będę sie bardzo wysilał bo to że Resovia wyższe niż 6 miejsce zajmie to pewność a jak wpadnie w strefie medalową to tylko policzek dla wszystkich "znawFców" którzy teraz ją skreślają a nie odbito jeszcze jeszcze nawet jednej piłki nowego sezonu.
Trafna uwaga

Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka


mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #957 dnia: Maja 19, 2017, 15:27:37 pm »
Wieść gminna niesie, że to jednak jeszcze nie koniec transferów. Słyszałem dziś coś o wielkim powrocie, ale...to tam takie jakieś...zasłyszane tylko  ;D
Może chociaż jakaś podpowiedź? :D
Ktoś ma informacje co z licencją Lukasa? Wcześniej pojawiały się różne info, a trzeba przyznać ta sprawa obok formy Jochena może mieć największy wpływ na to jak będzie wyglądała gra w przyszłym sezonie.

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 350
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #958 dnia: Maja 19, 2017, 15:40:54 pm »
No i super, gwiazdy pokazały w tym sezonie jak się wygrywa wszystko  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2017, 07:35:38 am wysłana przez repres1 »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #959 dnia: Maja 19, 2017, 15:49:36 pm »
Biperionie, ale tak konkretnie w czym Depowski, Śliwka i Perła w ostatnim sezonie byli gorsi od Tomka, Marko i Pita?
Tylko nie pisz o historii (bo to...historia, a teraz mamy teraźniejszość), potencjale (potencjalnie to my w tamtym sezonie byliśmy "niełapani", a jak się skończyło wszyscy wiemy) czy przyszłości  (bo tej nikt nie zna).
Tu i teraz (ostatni sezon) w czym byli gorsi? W czym się osłabiliśmy? Konkretnie.

Dobra to weźmy to że się wzmocniliśmy na każdej pozycji, popatrzmy na takiego Perłę i Nowakowskiego, w czym Perła był gorszy od Pita, ano tak, Perła gorszy od Pita był w zagrywce  (25 asów Nowakowskiego przy 284 serwisach, przy 20 asach przy 291 serwisach Perłowskiego, dodatkowo Perłowski popełniał więcej błędów od Nowakowskiego), był gorszy od niego w bloku ( 38 do 23 - a Perła zagrał więcej setów), a także gorszy w ataku bo 64% ukończonych ataków jest lepsze niż 50%, a także warto dodać że Piotrek był mniej blokowany.

Teraz proszę wytłumacz mi jak się wzmocniliśmy na tej pozycji. Konkretnie.