Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 317922 razy)

krzysiu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #940 dnia: Maja 19, 2017, 12:57:20 pm »
Za rok do Was wpadnie Szerszeń ;) Nasza liga musi być ciekawym produktem z dobrym zapleczem i co ligą przejściową ,dlatego szkoda,że nie mamy szans na walkę z Włochami o narybek z NCAA
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2017, 12:59:32 pm wysłana przez krzysiu »

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #941 dnia: Maja 19, 2017, 13:03:59 pm »
Biednieje nasza liga, że nie wspomnę Resovi.
Jak obserwuje te wszystkie zamiany, to uważam, że nie przysporzy atrakcyjności ligi, a co za tym idzie nowi nowych fanów nie przybędzie.
Narzekaliśmy na skład to teraz mamy "samych perspektywicznych" graczy. Jeszcze zatęsknimy za czwartym miejscem.

I tak należy na to spojrzeć, a nie czepiać się tylko zmian w Resovii. Wszystkie zespoły ścisłej czołówki, z wyjątkiem JW się osłabiły, choć mam podobne wątpliwości jak wog czy nowa Resovia jest faktycznie słabsza od tej ubiegłorocznej.
Z tą tęsknotą za czwartym miejscem bym nie przesadzał. Zaksa została rozebrana przez Turków (dziś poszło info, że Wiśniewski wykupił kontrakt i idzie do Turcji), z musu musieli oddać Tillie, Skra jeśli będzie bez Kurka, to będzie słabsza od nas, z Kurkiem trochę mocniejsza, ale do ugryzienia. Potencjału Warszawy czy Gdańska zdecydowanie bym nie demonizował. Jastrzębski wyrasta na hegemona jeśli Oliva i Muzaj utrzymają poziom z tego sezonu, a Tillie będzie zdrowy.
Będzie mniej medialnie i mniej gwiazdorsko, ale to może być najciekawsza liga od lat.

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #942 dnia: Maja 19, 2017, 13:06:20 pm »
Jedno jest pewne będą nowi zawodnicy gryźć parkiet

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #943 dnia: Maja 19, 2017, 13:13:01 pm »
Z pustego i Salomon nie naleje. Cudów nie będzie zrobiliśmy duzy kro w tył. Znowu z wysokiej piłki nikt nie będzie kończył już to przerabialiśmy. Głupota i jeszcze raz głupota to co jest na ten sezon. Mamy walczyć z JW który na przyjęciu ma Olive i Tillie ? Oczywiście nazwiska nie grają ale nie ma co się łudzić
Sovia forever!

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #944 dnia: Maja 19, 2017, 13:18:22 pm »
Z pustego i Salomon nie naleje. Cudów nie będzie zrobiliśmy duzy kro w tył. Znowu z wysokiej piłki nikt nie będzie kończył już to przerabialiśmy. Głupota i jeszcze raz głupota to co jest na ten sezon. Mamy walczyć z JW który na przyjęciu ma Olive i Tillie ? Oczywiście nazwiska nie grają ale nie ma co się łudzić
Całkowicie się zgadzam, z takim atakiem daleko nie zajdziemy, mam taką cichą nadzieję, że Kuba pójdzie na wypożyczenie a ktoś nowy zasili Resovie

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #945 dnia: Maja 19, 2017, 13:47:42 pm »
choć mam podobne wątpliwości jak wog czy nowa Resovia jest faktycznie słabsza od tej ubiegłorocznej.

Również uważam, że nie będziemy wcale słabsi - śmiem twierdzić, że będziemy grać o medale PL
Co do Śliwki i twierdzenia że nie chce grać w RR, że to , że tamto, że Anastasi, że coś tam znowu, że słaby i gorszy, że Olsztynowi nie pomógł ,......... to uważam że nie zrobili na siłę z niego Naszego zawodnika........... Patrząc z Jego perspektywy - nowy Trener - nowe możliwości tyle w temacie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na pierwszym treningu

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #946 dnia: Maja 19, 2017, 13:50:16 pm »
I jak sobie tak porównałem sześć par (za Freda, który nie grał nikt nie przyszedł) to wychodzi mi, że... NA WSZYSTKICH POZYCJACH WZMOCNILISMY SIĘ. NA WSZYSTKICH!!!

Naprawdę muszę przyznać że trzeba mieć dużo samozaparcia żeby tak sądzić :)
Dla mnie się sporo osłabiliśmy, akurat nie będę tutaj strzelał bajeczek o walce, gryzieniu parkietu, czy innych takich, bo będę mówił o sprawie dla klubu dość ważnej, o wygrywaniu, tego ten skład zupełnie nie gwarantuje. Skład jest bardzo bardzo przeciętny, choć należy pamiętać że i z przeciętnego składu  trener może zrobić niezłą drużynę, jak np. kiedyś Bydgoszcz, może przy dobrej drabince zawędrować wysoko, ale to jest loteria, pytanie czy Resovia chce wygrywać czy chce losować.
Szczerze dla mnie Depowski/Śliwka jest parą gorszą od Jaeschke/Ivovic, Perła jest fajny, ale porównywanie go do Nowakowskiego to jakiś kosmos, naprawdę chciałbym zobaczyć trenera który wolałby Depowskiego, Śliwkę i Perłę...

Teraz jeszcze zburzę trochę bajek w które ludzie lubią wierzyć, Kędzierski jest rozgrywającym przeciętnym, oglądałem sporo jego meczów i naprawdę nie ma co się nakręcać (choć może wystrzelić czego sobie i Wam życzę), do Tonuttiego nawet startu nie ma...

Mam wrażenie że wszyscy szukają gdzieś tego promyka nadziei, a to Tichy przegrany(!) mecz z JW zagrał super, a to Kędzierskiego nikt za dobrze nie widział więc może jest super itd... a to Depowski jest młody to może i wystrzeli itd... a 33/34 letni atakujący zagra sezon życia, gdzie na 4 lata jeden taki wyszedł...

Przypomina mi to jak Cernic zagrał pierwszy mecz i miał chyba w ataku 60% i na forum pojawiło się że to kosmos, że teraz to będzie obijał wszystkie bloki jak profesor, Baranowicz też miał wygrać nam Ligę, podobnie jak paru innych, potem w połowie sezonu ktoś w przegranym meczu widział mistrza i bynajmniej nie była to drużyna przeciwna i tak to się nakręcało...
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2017, 13:58:15 pm wysłana przez biperion »

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #947 dnia: Maja 19, 2017, 14:04:50 pm »
Tytuł komunikatu mówi wszystko:

Śliwka i Depowski uzupełnią skład Asseco Resovii

 I to chyba tyle w tym temacie.

 Skład mocno zrepolonizowany ale i perspektywiczny.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #948 dnia: Maja 19, 2017, 14:18:26 pm »
Biperionie, ale tak konkretnie w czym Depowski, Śliwka i Perła w ostatnim sezonie byli gorsi od Tomka, Marko i Pita?
Tylko nie pisz o historii (bo to...historia, a teraz mamy teraźniejszość), potencjale (potencjalnie to my w tamtym sezonie byliśmy "niełapani", a jak się skończyło wszyscy wiemy) czy przyszłości  (bo tej nikt nie zna).
Tu i teraz (ostatni sezon) w czym byli gorsi? W czym się osłabiliśmy? Konkretnie.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #949 dnia: Maja 19, 2017, 14:24:21 pm »
Biperionie, ale tak konkretnie w czym Depowski, Śliwka i Perła w ostatnim sezonie byli gorsi od Tomka, Marko i Pita?
Tylko nie pisz o historii (bo to...historia, a teraz mamy teraźniejszość), potencjale (potencjalnie to my w tamtym sezonie byliśmy "niełapani", a jak się skończyło wszyscy wiemy) czy przyszłości  (bo tej nikt nie zna).
Tu i teraz (ostatni sezon) w czym byli gorsi? W czym się osłabiliśmy? Konkretnie.

W magii nazwisk  ;)
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"