Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 315676 razy)

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #970 dnia: Maja 19, 2017, 20:19:24 pm »
No właśnie, taki paradoks - skład na papierze niby dużo słabszy, a stawiam, że na boisku będzie prezentował się lepiej..
I to tylko będzie kiepsko świadczyło o GTW i starym sztabie który zmarnował znacznie większy budżet i przez dwa sezony nie osiągnął nic.

A teraz młodzi sobie pograją, będzie fajnie ;D

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #971 dnia: Maja 19, 2017, 20:31:30 pm »
Wog, myślę że u nowego trenera wszyscy mają czystą kartę i tylko umiejętności siatkarskie będą powodowały że ktoś jest w szóstce, a ktoś poza nią, więc ja przed sezonem nie dzielę graczy na ławkowych i tych nieławkowych. Warto zaznaczyć że w tym porównaniu mówimy o skrajnie nieudanym sezonie Pita, za który tutaj nikt by go nie pochwalił, a w którym to sezonie i tak był lepszy niż Perłowski, więc naprawdę ciężko określać tego drugiego jako wzmocnienie naszej drużyny. Oczywiście jest to tylko moje zdanie. Nie sprawdzałem reszty bo podobno wzmocniliśmy się na każdej pozycji?

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #972 dnia: Maja 19, 2017, 20:32:33 pm »
Już chyba niektórzy zapomnieli jak grał Nowakowski przez pierwsze cztery sezony i jak ciągnął grę w ataku i w bloku, będąc zwykle w czołówce środkowych ligi. Porównywanie go do Perłowskiego to nieporozumienie.

Nie byłbym też taki pewny, że Kędzierski jest w stanie zagrać lepiej niż Drzyzga. Oby nie gorzej.   Bądź co bądź to nie Kędzierski jest rozpatrywany jako pierwszy/drugi rozgrywający reprezentacji i może się pochwalić byciem najlepszym rozgrywającym FF LM. Samo bycie młodym nie znaczy, że już tuż tuż za rogiem tylko patrzeć jak wskoczy na poziom co najmniej Łomacza.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #973 dnia: Maja 19, 2017, 20:49:52 pm »
No to jak Roberto z tym składem ugra więcej niż AK, to piękną laurkę wystawi warsztatowi pracy byłemu trenerowi RR:) Co mi się podoba u nowego trenera? a to, że poświęca dużo czasu nad rozwojem indywidualnym każdego gracza, a nie jak AK, który powtarzał, że na treningach nie ma na to czasu, bo musi zgrywać drużynę hehe. W dodatku ma duże doświadczenie z pracy z młodzieżą. Zatem liczę, że każdy z Naszych nowych młodych graczy zrobi duży krok do przodu, co podniesie Nasz poziom gry.

A pierwsza szóstka jaka będzie grać w przyszłym sezonie, wcale nie jest słabsza od tegorocznej.

Na papierze najmocniejsze będzie JW, ZAKSA i Skra (jeśli zatrzymają Kurka). A później jest Resovia, Warszawa, Radom, Lotos, Olsztyn, Cuprum, GKS.

Liga będzie na pewno ciekawa, a każdy mecz może dostarczać nam wielu emocji:))
W sumie to nie mogę się już doczekać, bo przez 2 ostatnie sezony to chodziłem na te mecze, ale nie sprawiały mi tyle radości co wcześniej. I nie o wynik chodzi, ale Naszą słabą i chaotyczną grę.

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #974 dnia: Maja 19, 2017, 22:10:25 pm »
Z pustego i Salomon nie naleje. Cudów nie będzie zrobiliśmy duzy kro w tył. Znowu z wysokiej piłki nikt nie będzie kończył już to przerabialiśmy. Głupota i jeszcze raz głupota to co jest na ten sezon. Mamy walczyć z JW który na przyjęciu ma Olive i Tillie ? Oczywiście nazwiska nie grają ale nie ma co się łudzić

I Muzaja z zasięgiem 380 xD

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #975 dnia: Maja 19, 2017, 22:19:56 pm »
Porównując potencjały składów z sezonu 2016/2017 i 2017/2018 napiszę tak: o ile Kowal z poprzednim składem zajął 4 miejsce, to z obecnym broniłby się przed spadkiem.

Porównywanie Nowakowskiego do Perłowskiego, Drzyzgi do Kędzierskiego, Ivovica do Śliwki czy Jaeschke do Depowskiego, to tak jak porównywać Porsche 911 do Poloneza (oczywiście Polonezem są ci drudzy , przy całym dla nich szacunku). To, że ci pierwsi grali kiepsko, a nawet czasem beznadziejnie jak na swoje możliwości, to inna sprawa. Zobaczycie ich w prztszłym sezonie w innych drużynach i sami spróbujcie wyciągnąć wnioski.

Jedyna nadzieja dla mnie w nowym trenerze. Jak to naprawdę dobrze poukłada, to mamy szanse na "czwórkę".

A pisanie Pana Moderatora, że wzmocniliśmy się na przyjęciu, to albo żart, albo trolling. Kędzierski jest zawodnikiem o dwie klasy słabszym o Drzyzgi (oczywiście Drzyzgi w normalnej, optymalnej formie, albo inaczej ujmując - optymalnie przygotowanego). I sądzę (obym się mylił), że poziomu Drzyzgi to on nigdy nie osiągnie.....

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #976 dnia: Maja 19, 2017, 22:21:41 pm »
Już chyba niektórzy zapomnieli jak grał Nowakowski przez pierwsze cztery sezony i jak ciągnął grę w ataku i w bloku, będąc zwykle w czołówce środkowych ligi. Porównywanie go do Perłowskiego to nieporozumienie.

Nie byłbym też taki pewny, że Kędzierski jest w stanie zagrać lepiej niż Drzyzga. Oby nie gorzej.   Bądź co bądź to nie Kędzierski jest rozpatrywany jako pierwszy/drugi rozgrywający reprezentacji i może się pochwalić byciem najlepszym rozgrywającym FF LM. Samo bycie młodym nie znaczy, że już tuż tuż za rogiem tylko patrzeć jak wskoczy na poziom co najmniej Łomacza.
Z tym że Fabian ma problemy z kolanami od eliminacji w Berlinie i nie ma widoków na poprawę jego zdrowia, gdyż ciągnie kolejny sezon w kadrze. To nie jest cyborg. Nawet Mika padł po podobnych problemach. Kontuzja była widoczna nawet dla laika. Dodatkowo Fabian "lewe" Drzyzga gra niedokładnie oraz przewidywanie. Przeciwnicy czytali go jak otwartą księgę. My niepotrzebujemy jakiegoś mistrza rozegrania. Jakość gry poprawi już ktoś, kto będzie grał dokładnie. Tyle wystarczy. Nasi skrzydłowi zrobią resztę. To ich drugi sezon i spodziewam się poprawy ich gry. Mają pokazać to co potrafią i wcale nie zakładałbym, iż para Oliva Tile, będzie lepszą parą niż Rossard Perrin. Kędzierski będzie miał świetnych w bloku do ataku. Wystarczy tylko piłkę posłać na odpowiednim puapie.

Co do ataku, to większość stawia krzyżyk na Jaroszu i Jochenie. To wg. mnie będzie świetna para. Jochen to profesor na swojej pozycji. Po gorszych kontuzjach zawodnicy wracali a my biadolimy, bo coś tam było w Rumunii 2 lata temu. To nawet nie była kontuzja siatkarska. Ot wypadek. Jochen fizycznie jest w dobrej formie. I już miał kilka dobrych meczów. Jak rozgrywający będzie mu dawał dobre piłki to jeszcze pokaże środkowym jak się gra. Co do Jarosza to jest dużo hejtu na niego zupełnie pozbawionego jakiejś większej logiki. Jarosz miewał już wielkie mecze. Był blisko kadry na MŚ. I wieżę, iż jego chęć do gry w Resovii jest autentyczna. To jest dla niego ostatni dzwonek, aby się pokazać i przebić na kadrę. Jak chce jechać na IO to Resovia jest najlepszym miejscem do wypromowania się. A skoro mu zależy, to i specjalnie drogi nie był. Z polskich dostępnych graczy czołówka.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #977 dnia: Maja 19, 2017, 23:01:19 pm »
Pisanie Resofana o Fabianie w optymalnej formie ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co pisanie o Zagumnym w optymalnej formie. Kiedyś tak było, ale już tak nie jest. A przynajmniej od 2 lat tak nie było.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2017, 23:04:03 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #978 dnia: Maja 19, 2017, 23:10:03 pm »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #979 dnia: Maja 19, 2017, 23:46:02 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=QoNNyDfpueo



Wspomnienia...

Cóż, wspaniały promocyjny filmik, dla menagera Fabiana. A może i sam Go montował. Qrcze w Skrze nie oglądali tego odcinka, ba w żadnym polskim klubie.  Ciekaw jestem, czy powstał drugi odcinek, tym razem "promujący", który mógłby być zdecydowanie dłuższy.......
Nie wszystko w przypadku Fabiana, da się zwalić na Andrzeja Kowala.........