Autor Wątek: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza  (Przeczytany 18491 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« dnia: Czerwca 11, 2017, 22:50:11 pm »
Zastanawiam się ,  kiedy jako Kibice Resovii powiemy STOP  hejterskiemu zachowaniu  "eksperta" Kadziewicza Łukasza, względem naszego Klubu . Człowiek, który nie umiał poukładać swojego życia ,  na każdym kroku  leczy swoje kompleksy , atakowaniem Resovii. Tak  ten pożal się Boże "ekspert" zaciął na Resovie, że popadł w obsesję, godną pacjentów z Tworek, Kobierzyna czy Jarosławia.
Według tego obsesyjnego gostka Resovia mając kilkanaście milionów złotych (ciekawe skąd te dane, pewnie wytwór chorego umysłu), powinna zatrudniać nie Johna Gordona Perrina a Lucarellego, czy Fontelesa. Fajnie się wydaje nie swoje pieniądze. Niedawno uznał, że Fabianowi Drzyzdze nie pozwolił się rozwinąć system gry Resovii. Fabian Drzyzga nie znalazł jeszcze klubu na następny sezon. Myślę, że ten geniusz intelektu tj. ŁK gotów jest stwierdzić, że Resovia złamała karierę synowi Wojtka Drzyzgi. 

Napiszę prosto z mostu Łukaszu Kadziewiczu bądź tak łaskaw i odczep się od Resovii.

No chyba, że chcesz pokosztować losu swojego redakcyjnego Kolegi, któremu onegdaj, też się zdawało, że może sobie po Resovii jeździć. Jak się to skończyło dla kolegi? Jak nie wiesz, to zapytaj. Zabawa była przednia, ale zdaje się dla jednej strony.

Zaczynam od Forum Resovii. Jak trzeba będzie uruchomimy petycje.pl i inne środki konunikowania się.
Kibiców, Resovia ma tysiące, Ty zaś Kadziewiczu Łukaszu jesteś  SAM. Nie myślisz chyba, że Twoi koledzy z Polsatu staną za Tobą murem?  Myślę, że będą mieli co najwyżej z Ciebie "geniuszu intelektu" niezłą bekę.

Nie pozdrawiam  Ciebie Kadziewiczu Łukaszu, bo jesteś  trollem, którego "fachowość" polega na hejtowani Resovii.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2017, 22:58:52 pm wysłana przez Slawko »

koniu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2017, 10:27:29 am »
W studiu przed niedzielnym meczem takie "kwiatuszki" leciały?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 12, 2017, 10:59:15 am »
W studiu było o kilkunastu milionach budżetu Resovii, a 2 dni wcześniej jego wypowiedź o Fabianie Drzyzdze.
Nie ma programu, w którym "intelektualny geniusz" Kadziewicz Łukasz nie zrobiłby wycieczki do Resovii.
Basta

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 12, 2017, 12:31:15 pm »
Jeśli wypłynie jakaś petycja bez zastanowienia podpisuje! Ten człowiek jest chory na punkcie Resovii...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 12, 2017, 12:48:02 pm »
Jakoś nikt nie chce zauważyć, że reprezentacja z Fabianem na rozegraniu przeżywa podobne kłopoty, jak przezywała Resovia z Fabianem na rozegraniu. Zdarzają się chwile bardzo dobrej gry, niekiedy wspaniałej, po czym farfocel za farfoclem i cały dorobek szlag trafia.
Widział to Anastasi, widział to Antiga i jeśli tak dalej pójdzie, zobaczy to obecny selekcjoner. Myślę, ze jedną z największych wad Andrzeja Kowala było uparte stawianie na Fabiana.
Na czym polegała niedogodność tego "systemu gry Resovii", tego już Kadziu nie będzie w stanie wyjaśnić albo nabałaka jakieś pseudofachowe dyrdymały. Z tym "złym systemem gry" Resovia osiągnęła finał LM, czyli wynik (do chwili obecnej)  nieosiągalny dla polskich klubów ze wspaniałymi systemami gry. Życzę polskim klubom sukcesu i nie będzie mi głupio, gdy któryś z nich przeskoczy Resovię, ale na dziś...
Młodemu człowiekowi (Fabianowi) ktoś przewraca w głowie i robi mu tym krzywdę.
Ja bym Kadzia nie reformował. Mam taką zasadę: "Pozwól przeciwnikowi (zwłaszcza takiemu, który nie ma zbyt dużo rozumu) się wykazać. On to z pewnością zrobi".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 12, 2017, 14:56:05 pm »
Leszku, tyle że Kadziewicz Łukasz, "wykazuje się" cały czas. My wiemy, że to co on mówi to są totalne bzdury. Niestety znaczna część widowni nie, i łykają to jak młode pelikany. A łatka, za łatką przylepia się do naszej Resovii. A to mi już bardzo przeszkadza. Gdyby chodziło o samo wykazanie się tego Pana, to bym zaproponował Bogdanowi zaproszenie go do Audycji. A jeszcze, jakby można było dzwonić do studia, wtedy dopiero byłby ubaw z "intelektu" Kadziewicza Łukasza.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 12, 2017, 15:48:14 pm »
Moim zdaniem, to bardzo dobry pomysł.
Oj, nie zanosi się, żeby Boguś miał spokojne wakacje...  ;D
Ciekawe, co Kadziu odpowiedziałby na następujące pytania:
Jaka jest wysokość budżetu Resovii, Skry, Zaksy, JW, Berlina i Friedrichshafen?
Myślę, że nie potrafiłby wskazać tych budżetów.
Jeszcze ciekawsza byłaby ocena budżetu JW z czasów, gdy grał tam Kadziewicz, w oparciu o wyniki notowane wtedy przez ten klub.
Na dodatek pojęcie "budżet" jest pojęciem dość nieprecyzyjnym, gdy dyskutujemy o pieniądzach dla zawodników. Myślę, że w sezonie 15/16 mieliśmy budżet dość wysoki z uwagi na przychody z F4 LM w Krakowie. Nie znaczy to jednak, że kontraktowaliśmy zawodników w oparciu o takie przychody, bo:
1. nie wiedzieliśmy, czy dostaniemy F4,
2. nie wiedzieliśmy, ze bilety sprzedadzą się aż tak dobrze.
Krótko mówiąc: nie wystarczy być w przeszłości znakomitym zawodnikiem, żeby mieć cokolwiek ciekawego i pożytecznego do powiedzenia.
Sławek, ujadanie w Polsacie to nie nowość. To już było. Warto poczekać aż ktoś ponownie op... "ekspertów", którzy niemądrymi komentarzami psują pokazywany przez Polsat produkt. Wcześniej czy później ktoś się zdenerwuje i da Kadziowi odpocząć od polsatowych pieniędzy. Taka metoda wychowawcza jest bardzo skuteczna. Zapytajcie papy Jarosza. I tak się nie przyzna  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 12, 2017, 17:23:35 pm »
Szefem Kadziewicza jest Jerzy Mielewski, który udziela się na TT. Warto go pytać o takie sprawy publicznie. Może się odniesie do tego.
Kadziewicz jest wygadany i to jest główna jego zaleta. Trudno Polsatowi znaleźć byłego siatkarza, który ma znane nazwisko i dobrze mu idzie obcowanie z kamerą. A Kadziewicz taką lekkość posiada. A że opowiada dyrdymały w TV to inna kwestia. Nie lubi nas, ale czy wszyscy mają obowiązek nas kochać? Łukasz dość słabo jest przygotowany merytorycznie do roli eksperta. Za to świetnie mówi o sprawach nieistotnych. Taki typ.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 12, 2017, 19:12:44 pm »
Szefem Kadziewicza jest Jerzy Mielewski, który udziela się na TT. Warto go pytać o takie sprawy publicznie. Może się odniesie do tego.
Kadziewicz jest wygadany i to jest główna jego zaleta. Trudno Polsatowi znaleźć byłego siatkarza, który ma znane nazwisko i dobrze mu idzie obcowanie z kamerą. A Kadziewicz taką lekkość posiada. A że opowiada dyrdymały w TV to inna kwestia. Nie lubi nas, ale czy wszyscy mają obowiązek nas kochać? Łukasz dość słabo jest przygotowany merytorycznie do roli eksperta. Za to świetnie mówi o sprawach nieistotnych. Taki typ.

Czy mam rozumieć, że mamy się na to godzić, bo to taki typ?!

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 12, 2017, 19:49:12 pm »
Szefem Kadziewicza jest Jerzy Mielewski, który udziela się na TT. Warto go pytać o takie sprawy publicznie. Może się odniesie do tego.

Ominęły mnie jakieś awanse?