Autor Wątek: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza  (Przeczytany 18488 razy)

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 12, 2017, 19:59:40 pm »
W sumie lubię Kadzia, ale faktycznie tych mądrości już ciężko się słucha, ewidentnie jakaś obsesja, ostatnio nawet w studiu Jurek to zauważył ;)

ED/
A zaproszenie przez Bogdana do audycji to świetny pomysł!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 12, 2017, 20:00:14 pm »
Można pisać do jego szefa Jerzego Mielewskiego na TT. Jak wiele osób będzie to robić i punktować jego "głupoty" Polsat będzie musiał zareagować. Każda kropla drąży skałę.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 12, 2017, 20:03:21 pm »
Ominęły mnie jakieś awanse?
Kto jest szefem działu sportowego Polsatu odpowiedzialnym za dobór gości i ekspertów na poszczególne mecze i programy w zakresie siatkówki? Wg mojej informacji Jerzy Mielewski. Myślałem, iż to powszechnie znany fakt. Nad nim jest Pan Kmita, który spina wszystkie działy, takie jak piłka nożna, tenis, żużel itp.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2017, 20:06:27 pm wysłana przez A :) »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 12, 2017, 20:11:00 pm »
Każdą "mądrość" Kadziewicza Łukasza, wymierzoną w Resovię, będę tutaj piętnował i ośmieszał. Może nawet swego Twettera odkurzę.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 12, 2017, 22:03:59 pm »
Zapomnijcie na razie [ nigdy nie mów nigdy ] o Kadziewiczu u mnie . Nie ten poziom

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 12, 2017, 22:21:27 pm »
Zapomnijcie na razie [ nigdy nie mów nigdy ] o Kadziewiczu u mnie . Nie ten poziom

... bo niby o czym Bogdan miałby z panem Kadziewiczem rozmawiać? O... tańcu towarzyskim?
Nie sądzę, żeby taka audycja cieszyła się dużą popularnością wśród radiosłuchaczy, a ponieważ audycje Bogdana jak sama nazwa "W Centrum sportu" wskazuje są na tematy związane ze sportem, mnie kompletnie nie interesuje co na tematy sportowe do powiedzenia ma ten... tancerz.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 12, 2017, 23:23:47 pm »
Powtórzę: Pozwól bęcwałowi się wykazać. On to z pewnością zrobi.
Moim zdaniem, nadąsanie się na Kadziewicza nie jest dobrym pomysłem.
Mam jeszcze jedną zasadę: Żadna władza (w tym "czwarta władza", a Kadziu to dziś "czwarta władza") nie boi się tego, że jest zła. Boi się co najwyżej tego, że jest śmieszna.
---------------------------------------------
Kadziu, jakiż to "system gry" Resovii zrobił krzywdę Fabianowi? Miał przyjmować i wystawiać w jednym odbiciu, czy co?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 13, 2017, 02:34:42 am »
No tak, tancerz, wszak nie ważne, że ponad 20 lat grał w siatkówkę, także z orzełkiem na piersi..

Chłopy, szanujmy się, bo niektórzy opadają dużo niżej niż ten wasz ulubiony tancerz ;)

Myślę, że byłby to ciekawy rozmówca i przy okazji sam mógłby wyjaśnić wiele spraw, oczywiście jeśli ma jaja i przyjąłby zaproszenie, a sądzę że ma ;D

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 13, 2017, 08:02:18 am »
Niestety odnoszę wrażenie, że Kadziewicz nie zasługuje na taką akcję, jaką urządziliśmy redaktorowi Wanio. Pójdę dalej... pan Łukasz nie zasługuje na żadną akcję i poświęcanie mu zbytniej uwagi, bo...chyba robi wszystko, żeby się obiektem zainteresowania stać za wszelką cenę. Takie podbijanie swojej popularności przez zaczepianie.
Krzysiek Wanio coś sympatycznego w sobie ma. Coś, co pozwoliło fajnie rozładować emocje. On sam podszedł do tego ze sporym dystansem.
A Kadziewicz? Obawiam się, że jakiekolwiek działania skierowane w jego stronę spowodują tylko dalsze napinanie się Łukasza. On ten bębenek będzie podbijał, żeby jego popularność rosła. Nieważne w jakiej atmosferze.
A skoro już o rozkładzie wakacyjnej pracy Redaktora Smoli była mowa...zdecydowanie wolałbym, żeby gościem RC był właśnie Wanio. Krzysiek ma tendencje do chlapnięcia czegoś...szczerego, niekonwencjonalnego. Kto wie...może poszedłby w ślady Leona Bartmana  :)
Kadziewicz na swoje 5 minut dla Kibiców Resovii musi się jeszcze sporo napracować. Głównie powinien popracować nas stylem...
Nie od razu zostaje się przedmiotem twórczości Pawła Cheleppero  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2017, 15:41:26 pm wysłana przez leon »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 13, 2017, 08:26:21 am »
Leon mówiłem Ci już że często mówisz moim głosem? :D Pełna zgoda :D .Na Krzyśka Wanio też [w nowej edycji programu w sezonie 2017-2018  jeśli Waszą wolą będzie aby program był kontynuowany]