Autor Wątek: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza  (Przeczytany 18493 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 13, 2017, 09:03:01 am »
Przyłączam się do opinii Leona i Bogdana.
Dajmy spokój Kadziewiczowi, nie warto się nim dalej zajmować. Do czasu aż sam nie zrozumie, jakie szkody przynosi sobie (pół bidy) i siatkówce. Resovii też. Ale nie przez to jakie głupoty na jej temat wygaduje tylko przez to jakie szkody swoimi "fachowym komentarzami" przynosi +Lidze, ktorej Resovia jest czescią.
Dajmy panu Kadziewiczowi spoważnieć...

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 13, 2017, 09:41:52 am »
... bo niby o czym Bogdan miałby z panem Kadziewiczem rozmawiać? O... tańcu towarzyskim?
Nie sądzę, żeby taka audycja cieszyła się dużą popularnością wśród radiosłuchaczy, a ponieważ audycje Bogdana jak sama nazwa "W Centrum sportu" wskazuje są na tematy związane ze sportem, mnie kompletnie nie interesuje co na tematy sportowe do powiedzenia ma ten... tancerz.
Nie lubię komentarzy Kadziewicza i w pełni zgadzam się z forumowiczami.  Przywołanie tańca towarzyskiego jednak jest nadużyciem. Ręczę wam że taniec towarzyski to SPORT w którym ciężko się pracuje i trenuje. I w dodatku niuansów technicznych jest w nim więcej niż w siatkówce.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 13, 2017, 09:46:30 am »
Leon mówiłem Ci już że często mówisz moim głosem? :D Pełna zgoda :D .Na Krzyśka Wanio też [w nowej edycji programu w sezonie 2017-2018  jeśli Waszą wolą będzie aby program był kontynuowany]

Boguś, uważaj, żebym Cię nie wygryzł. Ja tylko tak niewinnie wyglądam...  ;D ;)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 13, 2017, 09:58:03 am »
Powiem szczerze, że pisząc o Kadziewiczu Łukaszu w audycji u Bogdana miałem świadomość, że może to być abstrakcja. Nie spodziewałem się, że znajdą się głosy aprobujące ten pomysł.
A Kadziewicza można delikatnie docisnąć i już się miota. Wystarczyło, że Igła zapytał go, czy Szalpuk i Bednarz zrobili postępy w Skrze, w kontekście (z)marnowania talentu Olka Śliwki przez Resovię , a ten "geniusz intelektu" już się zaczął "potykać" o swój język.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 13, 2017, 10:41:55 am »
KChudz,
jeżeli mój wpis Ciebie albo kogoś innego obraził  (w kontekście tańca towarzyskiego) to przepraszam.
Moją intencją nie było obrażanie tancerzy, których bardzo szanuję. A o tym jaką ciężką pracę wykonują na treningach wiem bardzo dobrze bo... moja córa od kilku lat trenuje taniec.
Masz rację, pisanie o Kadziewiczu per "tancerz" to obraza. Dla tancerzy, nie dla Kadziewicza.
Jeszcze raz przepraszam

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 13, 2017, 13:10:29 pm »
KChudz,
jeżeli mój wpis Ciebie albo kogoś innego obraził  (w kontekście tańca towarzyskiego) to przepraszam.
Moją intencją nie było obrażanie tancerzy, których bardzo szanuję. A o tym jaką ciężką pracę wykonują na treningach wiem bardzo dobrze bo... moja córa od kilku lat trenuje taniec.
Masz rację, pisanie o Kadziewiczu per "tancerz" to obraza. Dla tancerzy, nie dla Kadziewicza.
Jeszcze raz przepraszam
;D
Tak jak kiedyś go lubiłem, to po jego zmianie "profesji" stracił wszystko z poprzedniej opinii.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 16, 2017, 16:47:24 pm »
Po meczu z Rosją, muszę stwierdzić,  że gramy takim.systemem, że Fabian w życiu się nie rozwinie, Kadziewiczu Łukaszu  interweniuj.

Poniżej dzięki uprzejmośco Filipa wrzucam wspomnień czar  ;) :D , czyli "miszczowski" komentarz "bohatera" tego wątku.Wynika z niego, że choroba rozwija się u niego już dosyć długo.

http://sendvid.com/aszk3djr
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2017, 16:49:15 pm wysłana przez Slawko »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 16, 2017, 22:30:28 pm »
Liga Światowa to etap przygotowań do Mistrzostw Europy. Ja sobie to tak tłumaczę, iż Fefe chce sprawdzić Fabiana w każdych okolicznościach aby wiedzieć czy z "tej mąki będzie chleb".  Dlatego wydaje mi się, iż Fabian gra i z silnymi i słabymi. Fefe to były rozgrywający.

A co do Kadziewicza, to z tego co zostało zapowiedzina tam, Jerzy Mielewski dostał zaproszenie do Radia Centrum i parę osób ostrzy sobie ząbki na tą audycje. Będzie okazja zapytać go o Kadziewicza.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2017, 03:35:09 am wysłana przez A :) »

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 17, 2017, 20:57:17 pm »
A przyjął?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: STOP hejtowaniu Resovii, przez Kadziewicza Łukasza
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 18, 2017, 15:49:20 pm »
A przyjął?
Szczerze - nie wiem. W ostatniej audycji coś może było. Myślę, iż coś może być na rzeczy bo publicznie Jerzy Mielewski o tym powiedział.