Autor Wątek: Miejsca które warto zobaczyć  (Przeczytany 10559 razy)

kris

  • SSPS Resovia
  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 17
Miejsca które warto zobaczyć
« dnia: Czerwca 25, 2017, 22:07:47 pm »
Postanowiłem założyć nowy temat po dzisiejszej wizycie w Krasiczynie. Otóż w ramach cyklicznych objazdów podkarpacia wraz z moją żoną w dniu dzisiejszym odwiedziliśmy zamek w Krasiczynie a w zamku tym niesamowita wystawa pod nazwą historia polskiej siatkówki.
Na wystawie tłumów nie było i strażnik tylko dla nas otworzył salę gdzie z wrażenia "opadła mi kopara". Dotychczas myślałem,że w moim zakładzie wisi duży zbiór koszulek siatkarskich zbieranych przez Pestkę, ale to jest tylko 1% tego co zobaczyłem w Krasiczynie. Nie będę pisał co tam jeszcze jest bo to niech zobaczą zainteresowani. Po ok 2,5 godzinach opuszczałem wystawę z wypiekami na twarzy. Wejście tylko 5 PLN. POLECAM !!!!!!

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Miejsca które warto zobaczyć
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 03, 2017, 08:59:57 am »
Wystawa jest związana z nadaniem tytułu  Honorowego Mieszkańca Krasiczyna w dniu 18 czerwca Witkowi Szewczykowi [Gracz Wielkiej Resovii z lat 70-tych ] Na uroczystości było wielu zawodników i osób związanych z Resoviacką siatkówką

olo432

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Miejsca które warto zobaczyć
« Odpowiedź #2 dnia: Października 01, 2020, 10:11:01 am »
Wielkie dzięki za info, na pewno się tam przejdę ;)

________________________
w tym sklepie zakupisz słoiczki na miód- zobacz
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2022, 09:15:28 am wysłana przez olo432 »

kasia29

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Rzeszów Podkarpackie
Odp: Miejsca które warto zobaczyć
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 24, 2024, 18:05:03 pm »
No właśnie w Krasiczynie można było takie cuda zobaczyć. Sam zamek robi ogromne wrażenie, w stylu renesansowo-manierystycznym, a do tego duży ogród z oczkami wodnymi. Jakby ktoś chciał się więcej dowiedzieć przed odwiedzeniem, to tutaj jest całkiem ciekawie opisany: Zamek w Krasiczynie