Siatkówka ogólnie > Rozgrywki międzynarodowe

Reprezentacja Juniorów

(1/9) > >>

biperion:
Cóż po ostatnim meczu aż chce się pisać, zdemolowaliśmy Kubańczyków, niesamowita ta drużyna, aż się chce ich oglądać! Tym bardziej że mamy tam swojego przedstawiciela.
Osobiście jestem zachwycony Kozubem, co prawa może konkurencja wybitna nie była, jednak mimo wszystko chłopak robi postępy, swego czasu oglądałem i z tego co pamiętam była przepaść między nim a Kamilem Droszyńskim, a teraz robi wrażenie, może i warunki przeciętne, ale jednak tak mądrość i dojrzałość rozegrania która jest niesamowicie ważna to mistrzostwo świata i okolicy, jestem uwiedziony i zakochany :D (choć może przez ostatni czas byłem skrzywiony?)

Ogólnie tuniej niesamowicie ciekawy czekałem na mecz z Brazylią zwłaszcza byłem ciekawy Roque który z tego co słyszałem był rewelacją ligi Brazylijskiej, także ciekawie się dzieje w Kanadzie mają młodziutkiego Vernona z niesamowitym zasięgiem którego będzie można oglądać w naszej lidze (coś czuję że 2-3 lata i dobie do ścisłego topu) jeszcze przecież jest młodziutki Gyimah ze stratosferycznym zasięgiem 372 centymetrów...

Warto docenić Polsat, bo to jednak impreza dość niszowa...
Taka ciekawostka z tego co wiem to  od ponad 20 lat tylko 3 kraje wygrywają MŚ Juniorów :)

repres1:
Dla potomności:
https://www.youtube.com/watch?v=BVV8KHDIsrw

A :):
Sukces ma wielu ojców. Także Resovia dołożyła się do tego. Kilku graczy złotej drużyny ma w swym CV AKS Resovia. Jaka przyszłość czeka ten zespół, zobaczymy za parę lat. Część poradzi sobie w wieku seniora, paru nie da rady. Już teraz pukają do bram reprezentacji i zapewne kogoś zobaczymy na ME w Polsce. Ważne jest, aby tych graczy działacze nie zajechali. Bo już pojawiają się głosy, aby w tym roku wysłać ta drużynę mistrzostwa U-23.

biperion:

--- Cytat: A :) w Lipca 04, 2017, 07:01:25 am ---Bo już pojawiają się głosy, aby w tym roku wysłać ta drużynę mistrzostwa U-23.

--- Koniec cytatu ---

Uważam że to będzie zła, bardzo zła decyzja, chłopaki po pierwsze mieli problemy z kontuzjami, po drugie ta impreza im nic praktycznie nie da, po trzecie z tego co wiem Brazylia i Włochy bojkotują tą imprezę poprzez głupawe Fivb'owskie pomysły, po czwartę zupełnie inna grupa chłopaków wywalczyła awans i jak już mamy tam jechać to niech jedzie Halaba, Semenuik itd...

A :):
A jednak. Nasi działacze są niereformowalni
Szeroki skład reprezentacji Polski do lat 23:

Dominik Depowski, Kamil Droszyński, Jan Firlej, Tomasz Fornal, Norbert Huber, Szymon Jakubiszak, Bartłomiej Janus, Marcin Kania, Marcin Komenda, Łukasz Kozub, Bartosz Kwolek, Bartlomiej Lipiński, Mateusz Masłowski, Jarosław Mucha, Kacper Piechocki, Jakub Popiwczak, Kamil Semeniuk, Rafał Szymura, Aleksander Śliwka, Jakub Ziobrowski.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej