Autor Wątek: Sparingi 2017  (Przeczytany 18034 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #50 dnia: Września 24, 2017, 13:01:43 pm »
Sparing, z którego nic nie wynika. Przeciwnik z gatunku co najwyżej średniaka.
Co mnie martwi:
1. Dużo niedokładności w grze Tichego w dwóch pierwszych setach. Szybkie granie Lukasowi nie służy,
2. Jakość ataku pozostawia dużo do życzenia. Kto nominalnie będzie pierwszym wyborem sypacza na wysokich, sytuacyjnych piłkach?
3. Zagrywka w miarę stabilna i często urozmaicona. Jednak kandydata do zdobywania punktów seriami w tym elemencie na razie nie dostrzegam. No może Depowski momentami trafia piłkę silnie i bez rotacji, co sprawia dużo problemów przyjmującym, ale brakuje mu systematyki w tak wykonywanej zagrywce.
4. Tours wczoraj nie siało spustoszenia serwisem, ale było bodaj dwóch zawodników tej drużyny, którzy potrafili mocniej zagrywać. Wystarczyło tylko trochę podkręcić moc i nasi przyjmujący mieli spore problemy z odbiorem.



Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #51 dnia: Września 24, 2017, 14:19:59 pm »
Sparing, z którego nic nie wynika. Przeciwnik z gatunku co najwyżej średniaka.
Co mnie martwi:
1. Dużo niedokładności w grze Tichego w dwóch pierwszych setach. Szybkie granie Lukasowi nie służy,
2. Jakość ataku pozostawia dużo do życzenia. Kto nominalnie będzie pierwszym wyborem sypacza na wysokich, sytuacyjnych piłkach?
3. Zagrywka w miarę stabilna i często urozmaicona. Jednak kandydata do zdobywania punktów seriami w tym elemencie na razie nie dostrzegam. No może Depowski momentami trafia piłkę silnie i bez rotacji, co sprawia dużo problemów przyjmującym, ale brakuje mu systematyki w tak wykonywanej zagrywce.
4. Tours wczoraj nie siało spustoszenia serwisem, ale było bodaj dwóch zawodników tej drużyny, którzy potrafili mocniej zagrywać. Wystarczyło tylko trochę podkręcić moc i nasi przyjmujący mieli spore problemy z odbiorem.

Czyli w zasadzie wszystko czego można się było spodziewać przed sezonem sprawdziło się w tym sparingu. Oby Serniotti nas pozytywnie zaskoczył w trakcie ligi bo inaczej będziemy ogrywać tylko średniaków.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #52 dnia: Września 24, 2017, 14:44:45 pm »
Pełna zgoda. Czas najwyższy postawić sprawę jasno: wygrywanie setów z Tours do 16 i 18 to KOMPROMITACJA!!!
Nie łudźmy się... Na utrzymanie się w tym sezonie nie mamy najmniejszych szans.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #53 dnia: Września 24, 2017, 15:14:27 pm »
Czyli w zasadzie wszystko czego można się było spodziewać przed sezonem sprawdziło się w tym sparingu. Oby Serniotti nas pozytywnie zaskoczył w trakcie ligi bo inaczej będziemy ogrywać tylko średniaków.

Będziemy ogrywać, albo nie będziemy... Skład mamy na to 4/5 miejsce, ale grupa pościgowa jest na prawde blisko. Ale za to wydaje się że czeka nas emocjonujący sezon pełen walki, a w końcu wielu kibiców sobie tego życzyło.

Jak serwis Tichacka? W statystykach wgląda najlepiej z tych "bijących"
W końcu.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #54 dnia: Września 24, 2017, 15:18:47 pm »
O widzę że po sparingu przed sezonowym medale Plusligi rozdane, ehh no nic może za rok się uda...

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #55 dnia: Września 24, 2017, 15:48:51 pm »
Będziemy ogrywać, albo nie będziemy... Skład mamy na to 4/5 miejsce, ale grupa pościgowa jest na prawde blisko. Ale za to wydaje się że czeka nas emocjonujący sezon pełen walki, a w końcu wielu kibiców sobie tego życzyło.

Jak serwis Tichacka? W statystykach wgląda najlepiej z tych "bijących"

Dołączenie Rossarda może trochę zmienić więc jakbym miał się skusić na prognozy to jednak stawiałbym nas na podium. Oczywiście jeśli Serniotti dobrze to ogarnie. Teraz jednak za wcześnie na klasyfikowanie drużyn bo w tym roku każdy zespół ma tak krótkie ławki rezerwowych, że jedna kontuzja może zmienić zespół o 180 stopni. Tak czy inaczej wady mamy i to było wiadome od początku i nie rozumiem dlaczego mielibyśmy o tym nie mówić.

Gratuluje użytkownikom wog i tomi92, że z postów leona lub mojego wysnuli odpowiednie wnioski. Pozdrawiam.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #56 dnia: Września 24, 2017, 16:02:56 pm »
Dołączenie Rossarda może trochę zmienić więc jakbym miał się skusić na prognozy to jednak stawiałbym nas na podium. Oczywiście jeśli Serniotti dobrze to ogarnie. Teraz jednak za wcześnie na klasyfikowanie drużyn bo w tym roku każdy zespół ma tak krótkie ławki rezerwowych, że jedna kontuzja może zmienić zespół o 180 stopni. Tak czy inaczej wady mamy i to było wiadome od początku i nie rozumiem dlaczego mielibyśmy o tym nie mówić.

Gratuluje użytkownikom wog i tomi92, że z postów leona lub mojego wysnuli odpowiednie wnioski. Pozdrawiam.
Twojego nie brałem pod uwagę  ;) Pozdrawiam.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #57 dnia: Września 24, 2017, 16:18:37 pm »
Dołączenie Rossarda może trochę zmienić więc jakbym miał się skusić na prognozy to jednak stawiałbym nas na podium.

Rossard na pewno da sporo jakość w każdym elemencie względem Depowskiego, ale moim zdaniem kluczowy dla celów na nowy będzie Heniek. Jak by jakimś cudem doszedł do porównywalnej formy jak w sezonie 14/15 i został liderem tej ekipy to faktycznie można powalczyć o wszystko. Z Jarskim walka o 4ke.
W końcu.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #58 dnia: Września 24, 2017, 20:59:38 pm »
Sparing, z którego nic nie wynika. Przeciwnik z gatunku co najwyżej średniaka.
Co mnie martwi:
1. Dużo niedokładności w grze Tichego w dwóch pierwszych setach. Szybkie granie Lukasowi nie służy,
O ...... wa :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
No cóż ....... jedno jest pewne  i ..... pocieszające. Najwidoczniej, ja i Leon byliśmy wczoraj na zupełnie innym meczu. Chociaż jest jeszcze inna możliwość. Leon, zapomniał wczoraj założyć soczewek :P :P ;D ;D.

Gdyby to nie Leon to napisałbym nieco inaczej, ale że to Leon napiszę tak: kto jak kto, ale nie sądziłem że właśnie Ty będziesz tak do szpiku kości stereotypowo myślał i pisał ::). Lukasowi nie służy szybkie granie :o :o :o?? Matko, nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem większego babola :o.
Hmm ....... trza wysłać depeszę do Pireusu: "Fabian wracaj, bo Lukasowi nie służy szybkie granie i jesteśmy na rozegraniu w czarnej d.... ;D ;D ;D"
Dla mnie osobiście jednym z głównych mierników niedokładności rozgrywającego są wymuszone plasiki, kiwki, mijanki, etc. atakujących. Wczoraj nie przypominam sobie takich zagrań w wykonaniu naszych atakujących, a już na pewno w pierwszych dwóch setach.
Boże, ile ja bym dał żeby Drzyzga w ostatnich2 sezonach grał tak niedokładnie jak wczoraj - zdaniem Leona - Lukas.

Leon, "rynce" mnie opadły po same kostki
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2017, 21:02:41 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Sparingi 2017
« Odpowiedź #59 dnia: Września 24, 2017, 21:16:13 pm »
Chłopaki grali bez ciśnienia ;) Zaskoczeniem na plus było dla mnie mierzenie prędkości zagrywki przez sztab szkoleniowy - coś jest na rzeczy :P

Bardzo negatywnie zakoczył mnie (oraz sąsiadów z trybun) D.Dryja, który odmawiał dzieciom autografu, a siedział za bandą ;/ Takie zachowanie wciąż razi...

Ponadto uważam, że mecze treningowe przy obecnym spadku zainteresowania siatkówką powinny być dostępne dla wszystkich chętnych za darmo ;)
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::