Poza parkietem > Kosmos

Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30

(1/3) > >>

A :):
Witam
Pierwszy sparing Resovii. Dziś o 15.30

sliwaone:
Darek a nie 15:30 pierwszy termin na głównej był tak podawany
O 18:00 jest nożna

A :):

--- Cytat: sliwaone w Września 01, 2017, 10:41:18 am ---Darek a nie 15:30 pierwszy termin na głównej był tak podawany
O 18:00 jest nożna

--- Koniec cytatu ---
Masz rację. Nie wiem czego mi sie ubzdurała to 18.00

 
1 września (piątek) o godz. 15:30 zagramy z beniaminkiem PlusLigii Aluron Virtu Warta Zawiercie
6 września (środa) o godz. 18:00 zagramy z BBTS Bielsko-Biała
Oba te spotkania odbędą się w hali Podpromie.

LideRR:
Może ktoś po sparingu napisać jak tam Resovia i Zawiercie?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

repres1:
Było dobrze.
Poza składem (z uwagi na drobne urazy) Dryja i Masłowski.
W pierwszych dwóch setach grali Tichacek e Schoeps. W dwóch kolejnych - Kędzierski i Jarosz.
Ja nie mam wątpliwości, że wzmocniliśmy się na rozegraniu i jest mi obojętne, kto będzie rozgrywał. Na dziś jest to chyba Tichy, ale i Kędzior zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Śliwka, Depowski i Rusek przyjmowali w punkt. W ataku błyszczał Śliwka.To jest zupełnie inny zawodnik niż 2 lata temu. Właściwie to dziś był Olo Śliwka Show.
Dominik pewny w przyjęciu. W ataku szuka mocy, ale nauczył się bardzo inteligentnej gry z blokiem przeciwnika.
Miałem duży dystans do niezbędności Możdżonka w kadrze. Po dzisiejszym meczu ich nie mam. Doświadczenie Możdżonka jest trudne do przecenienia.
Schoeps w normalnej formie.
Kuba Jarosz nie miał dobrego dnia w ataku, ale w zagrywce jaki był - taki jest.
Jest to wszystko poukładane.
Ważny dla moich ocen jest fakt, że Zawiercie skonstruowało całkiem niezły zespół. Doświadczony (Pająk, Bociek, Żuk) i już w miarę poukładany.
Fajny meczyk.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej