Autor Wątek: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30  (Przeczytany 4320 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« dnia: Września 01, 2017, 10:36:36 am »
Witam
Pierwszy sparing Resovii. Dziś o 15.30
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2017, 11:29:07 am wysłana przez A :) »

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 18.00
« Odpowiedź #1 dnia: Września 01, 2017, 10:41:18 am »
Darek a nie 15:30 pierwszy termin na głównej był tak podawany
O 18:00 jest nożna

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« Odpowiedź #2 dnia: Września 01, 2017, 11:29:55 am »
Darek a nie 15:30 pierwszy termin na głównej był tak podawany
O 18:00 jest nożna
Masz rację. Nie wiem czego mi sie ubzdurała to 18.00

 
1 września (piątek) o godz. 15:30 zagramy z beniaminkiem PlusLigii Aluron Virtu Warta Zawiercie
6 września (środa) o godz. 18:00 zagramy z BBTS Bielsko-Biała
Oba te spotkania odbędą się w hali Podpromie.

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« Odpowiedź #3 dnia: Września 01, 2017, 17:04:13 pm »
Może ktoś po sparingu napisać jak tam Resovia i Zawiercie?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« Odpowiedź #4 dnia: Września 01, 2017, 19:54:01 pm »
Było dobrze.
Poza składem (z uwagi na drobne urazy) Dryja i Masłowski.
W pierwszych dwóch setach grali Tichacek e Schoeps. W dwóch kolejnych - Kędzierski i Jarosz.
Ja nie mam wątpliwości, że wzmocniliśmy się na rozegraniu i jest mi obojętne, kto będzie rozgrywał. Na dziś jest to chyba Tichy, ale i Kędzior zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.
Śliwka, Depowski i Rusek przyjmowali w punkt. W ataku błyszczał Śliwka.To jest zupełnie inny zawodnik niż 2 lata temu. Właściwie to dziś był Olo Śliwka Show.
Dominik pewny w przyjęciu. W ataku szuka mocy, ale nauczył się bardzo inteligentnej gry z blokiem przeciwnika.
Miałem duży dystans do niezbędności Możdżonka w kadrze. Po dzisiejszym meczu ich nie mam. Doświadczenie Możdżonka jest trudne do przecenienia.
Schoeps w normalnej formie.
Kuba Jarosz nie miał dobrego dnia w ataku, ale w zagrywce jaki był - taki jest.
Jest to wszystko poukładane.
Ważny dla moich ocen jest fakt, że Zawiercie skonstruowało całkiem niezły zespół. Doświadczony (Pająk, Bociek, Żuk) i już w miarę poukładany.
Fajny meczyk.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« Odpowiedź #5 dnia: Września 01, 2017, 22:55:30 pm »
Statystyki z FB Zawiercia:


Nagranie meczu z FB Zawiercia:
https://www.facebook.com/KSAluronVirtu/videos/1632792420096342/
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2017, 22:58:26 pm wysłana przez barto »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« Odpowiedź #6 dnia: Września 02, 2017, 00:53:36 am »
Ja nie mam wątpliwości, że wzmocniliśmy się na rozegraniu i jest mi obojętne, kto będzie rozgrywał. Na dziś jest to chyba Tichy, ale i Kędzior zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

Kurcze, nic dobrego z tego wyjść nie może - jestem człowiek przesądny, ostatnio jak Repres chwaliłeś nam sypacza to tak średnio to wyszło dla nas i Baranka :P

A tak serio, to cieszę się z tej zmiany, takie przewietrzenie drużyny w tą stronę jest bardzo dobrym ruchem klubu, liczę że nam się chłopak wyrobi i będziemy mieli my i reprezentacja pociechę na lata, trzymam kciuki i liczę że następny sezon reprezentacyjny będziemy grali Kędzierski + Komenda.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« Odpowiedź #7 dnia: Września 02, 2017, 09:57:58 am »
"Ostatnio" czyli 8 lat temu.  :)
A... i jeszcze była taka sytuacja, 2 lata temu, że chwaliłem Tichego, że przy nim gra jest batdziej poukładana. Ale wtedy Tichy robił za strażaka, a później się nadąsał.
---------------------------------------
Cóż, taka moja uroda, że w ludziach dopatruję się przede wszystkim zalet i każdy dostaje duży kredyt zaufania. Bo nad wadami można popracować. O ile się chce.  :)
---------------------------------------
Kurcze, nic dobrego z tego wyjść nie może - jestem człowiek przesądny...
A co "dobrego" masz na myśli? Mistrzostwo? Medal? Puchar CEV?
Właściwie wszystko to "dobre" już przeżyliśmy.
Najlepsze, co nas może spotkać, to wiele wieczorów pełnych emocji, które będziemy wspólnie przeżywać. Tylko od nas zależy, jakie to będą wieczory: fajne czy niefajne. Wyniki? Jakieś będą.
Sezon 2015/16 to srebro mistrzostw Polski, komplet zwycięstw w grupie LM, dobrze zagrany (choć przegrany) F4 LM w Krakowie i... nieustanne narzekania i wzajemne pretensje. Sami to sobie zepsuliśmy. My wszyscy: kibice, trenerzy i zawodnicy.
Wszystko, co nas złego może spotkać, może powstać tylko w naszych głowach.
Bo to w naszych głowach "kupiliśmy sobie kozę i wprowadziliśmy ją do naszego mieszkania" (stary dowcip, którego nie będę przypominał). No to może wyciągniemy z tego jakąś naukę i "wyprowadzimy kozę z mieszkania"?
Z wiekiem nabrałem dystansu do medali i pucharów. O wiele cenniejsze jest dla mnie spędzenie czasu wśród sympatycznych dla siebie ludzi. Wolę spędzić 5 minut w towarzystwie Alka Achrema, który nigdy nie był mistrzem świata niż spędzić te same 5 minut w towarzystwie Michała Kubiaka, który mistrzem świata jest. Bardziej sobie cenię trybuny Akademickich Mistrzostw Europy na Podpromiu niż trybuny Mistrzostw Europy w Krakowie z ich całą bufonadą.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2017, 15:11:03 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« Odpowiedź #8 dnia: Września 07, 2017, 08:06:13 am »
I jak po wczorajszym sparingu? Byłem tylko niespełna dwa sety. Bardzo podoba mi się gra i postawa Kuby Jarosza. Chce się pokazać i bardzo mu zależy na grze. Kto wie, może on z Maślakeim będą nakręcać tą drużynę. Rzuciła mi się w oczy gra Możdżonka na siatce. Fefe może żałować, iż nie miał go w drużynie. Pewnie więcej by wniósł do zespołu niż Wiśnia.

Ps. Brakowało mi jednak spikera. Nie za bardzo wiem kto w Bielsku grał.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Zawiercie piątek 1.09 godz. 15.30
« Odpowiedź #9 dnia: Września 07, 2017, 11:18:28 am »
Jesteśmy podobno po ciężkim treningu siłowym. Jeśli weźmiemy ten fakt pod uwagę to muszę przyznać, że nasza gra w obronie wyglądała imponująco. Podobnie zagrywka.
Bardzo fajnie chodziły skrzydła...Olek i Dominik. Chłopaki nie wstrzymują ręki...chociaż...parę razy Śliwka bardzo przytomnie kiwnął.
Kuba...odniosłem takie samo wrażenie, jak A: )  Niby grał swoje, ale...zaangażowania w zagrywce i atakach Mu nie brakowało.
Marcin zarządzał na siatce, jak chciał.
Faktycznie był problem z nazwiskami zawodników z Bielska, tym bardziej, że odniosłem wrażenie, że gościnnie wystąpił u nich Miljković  :)