Autor Wątek: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017  (Przeczytany 8370 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #20 dnia: Września 30, 2017, 22:03:39 pm »
O meczu zostało napisane już chyba wszystko...
Gratulacje dla całej dRRużyny.

Mi się podobało jeszcze coś co się wydarzyło po meczu: trenerzy Serniotti i Oro najpierw pod siatką podziękowali za mecz Kielczanom a następnie przybili piątki z kibicami (Roberto nawet zapytał bodajże Maćka Pająka czy powinien obejść całe boisko dookoła i podziękować kibicom czy tylko w okolicach Klubu Kibica jest taki zwyczaj).
Drobiazg... Ale między innymi z takich drobiazgów składa się mecz.
Zdaje się, że nowy sztab wie o co w tym biznesie chodzi...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #21 dnia: Września 30, 2017, 22:25:01 pm »
Bo kto by przewidział, że z Polsatu sobie wymyślą transmitować mecz o godzinie 13...

Z tego co wynika:
http://runrzeszow.pl/index.php/3-bieg-na-piatke-o-puchar-prattwhitney-07102017/regulamin-bieg-na-piatke-07102017/Bieg o 12, więc pewnie to wszystko do 14 tam potrwa

A tu trasa:
http://runrzeszow.pl/files/6015/0602/6663/bieg_5km_07-10-2017.png
Czyli dojazd z strony południowej raczej będzie zamknięty.
Będzie dojazd od Szopena na parking. Ale trasa biegnie obok hali. Duże wyzwanie w przygotowaniu organizacji ruchu. Pewnie warto rozważyć pojawienie się wcześniej aby uniknąć problemów.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6932
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #22 dnia: Września 30, 2017, 22:28:13 pm »
Jeszcze żeby zawodnicy zrozumieli, dla kogo grają. Dla zarządu grać nie muszą, bo wiadomo, że kasa będzie się zgadzać.
--------------------------------------------------------
No i gest Grozera! Jednak Dżordż powinien kiedyś wrócić.
Czy ktoś mógłby wrzucić ten obrazek? Warto.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dudi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #23 dnia: Września 30, 2017, 23:04:33 pm »
Ja niestety nie mam zdjęcia tatuażu Grozera, ale w swojej kolekcji mam zdjęcia, które powinny wzbudzać pozytywne emocje u nas.
Na przykład takie ..................

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #24 dnia: Września 30, 2017, 23:30:34 pm »
Te koszulki to jest porażka.  Rozumiem, ze graliśmy w wyjazdowych, bo coś tam ale gdzie są pasy? Dlaczego zarząd klepnał taki projekt?

Meczu nie oglądałem,  czy ktoś mógłby powiedzieć o co chodzi z tym tatoo Grozera? Był na meczu?


Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #25 dnia: Września 30, 2017, 23:38:15 pm »
Było zdjęcie ręki Grozera z tatuażem w którym jest 9 w koronie a nad nią herb Resovii.

Mnie zastanawia czy Grozer zrobił sobie nowy herb a jak grał to był chyba inny. Druga sprawa to pomysł ciekawy tylko nie do zrealizowania przez co najmniej 2 lata. Bo obaj nasi atakujący mają na tyle kontrakt. Informacja, iż może powróci na początku sezonu to tak zupełnie bez sensu.

Rocking

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #26 dnia: Września 30, 2017, 23:40:05 pm »
Proszę bardzo zdjęcie (ze środowego meczu Lokomotiv Nowosybirsk - Dynamo Moskwa, gdyby ktoś się zastanawiał)

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #27 dnia: Października 01, 2017, 00:33:33 am »
Rocking!  Jesteś wielki!  Dzięki!

Noo.  To nowy herb a na 100% jak Grozer odchodził to był stary. Mam pierwszą koszulkę po złocie - ta czerwona z napisem Mistrz Polski - i tam jest stary herb.

Kurczę ale fajnie!

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 608
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #28 dnia: Października 01, 2017, 09:45:55 am »
....
Świetny mecz Lukasa, dokładnie, przez wszystkie strefy, wielka szkoda że Kowal nie miał odwagi żeby wywalić Fabię do kwadratu, mogli byśmy mieć całkiem inne wspomnienia z 2 minionych sezonów.
...
Gramy dużo lepiej w asekuracji niż za Kowal, widac to już po pierwszym spotkaniu.

proszę nie wspominać pana K.... bo mam mdłości na samo wspomnienie  :o

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #29 dnia: Października 01, 2017, 10:57:23 am »
No i zaczęliśmy nowy sezon (z Lukasem na rozegraniu- sorki ale nie mogłem się oprzeć ;) ;D) a mnie po 2 długich latach zgrzytania zębami i "bezjajeczności" znowu chce się krzyczeć i pisać:

MASZERUJ ALBO GIŃ

Już od kilkunastu tygodni czuję i mówię moim znajomym że będzie dobrze. Co ja piszę? JUŻ JEST DOBRZE! Dlaczego? Bo odzyskałem pierwotną radość i przyjemność z przychodzenia na Podpromie. I wiecie co? Mam w nosie to czy Tichy jest stworzony do grania szybkich piłek, czy nie. Mam w nosie to czy Tichy gra/grał dość dokładnie, czy nie. Mam w nosie to czy mamy zawodnika do wysokich piłek, czy nie. Mam w nosie to czy mamy mocniejszy skład niż w ub. sezonie, czy nie. Mam w nosie czy i ewentualnie jakiego koloru medal MP zdobędziemy w tym sezonie. Mam w nosie to jak daleko dojdziemy w PCEV. Itd., itp., etc.
Dla mnie osobiście najważniejszym celem na ten sezon jest odzyskanie radości z przychodzenia na Podpromie, jest radość ze zdobywania każdego punktu (nawet z takimi "ogórkami" jak Kielce) i oglądania DRUŻYNY która w KAŻDYM meczu zostawi serducho na parkiecie, która będzie mieć chaRRakter, która będzie DRUŻYNĄ walczaków a nie siatkarskich mimoz nic nie robiących sobie (poza zdjęciami "selfie") po przegranych meczach. I jestem pewien że taką Resoviacką "bandę" a raczej WATAHĘ WILKÓW w tym sezonie będziemy oglądać. I o to w tym wszystkim chodzi! A wygrane? A medale? Spokojnie :) Przyjdą bo będę naturalną konsekwencją powyższego.
Nie wiem na co każdy z Was z osobna nastawia się na ten sezon, ale KAŻDEMU Z WAS z osobna życzę aby wróciła mu prawdziwa radość i przyjemność z przychodzenia na mecze na Podpromiu, nawet na mecze z takimi drużynami jak Kielce czy BB. Życzę Red. Bogdans aby już nie musiał przychodzić tylko do roboty ale na siatkarskie święto i siatkarski spektakl. SSPS życzę żeby znowu znaleźli chęci oraz inwencję na niepowtarzalne i znakomite oprawy.
Oznajmiam wszem i wobec że po 2 latach ...... nie ważne czego ....... stary Pablo IS BACK ;D 8).
MASZERUJ ALBO GIŃ

I dawać mnie tutaj na tapetę aktualnego (jeszcze) Mistrza Polski. Zjeść, przeżuć i wypluć. To zadanie już na najbliższą sobotę ;D ;). Nie wiem jaki będzie wynik, ale jestem pewien że na parkiecie będzie krew i pot ;). I z tą drużyną tak już do końca.


« Ostatnia zmiana: Października 01, 2017, 11:19:16 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)