Autor Wątek: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017  (Przeczytany 8369 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Października 01, 2017, 11:35:21 am »
Jeszcze dwa słowa o meczu z Kielcami:
1/ dla mnie najjaśniejszymi postaciami wczorajszego meczu byli ..... nasi trenerzy. Matko, ten Serniotti to wydawał się do tej pory taki trochę flegmatyczny, spokojny. Nic bardziej mylnego. Żyje meczem i mocno przeżywa zwłaszcza długie wymiany. Po jednej z takich akurat przegranych wymian to myślałem że ołówek który trzymał w ustach przegryzie na pół i zje. Jeszcze Roberti trochę się "czai"  aby dać upust swoim pozytywnym emocjom, ale może już w sobotę jak będzie inna ranga przeciwnika i meczu puszczą hamulce i może to właśnie nasz Trener (a nie np: Mateusz) będzie tym pierwszym katalizatorem grającym z publicznością na Podpromu. Szczerze liczę na to.
2/ za żadne pieniądze NIGDY PRZENIGDY nie oddam swojego miejsca na Podpromiu. Jak wiele (zresztą nie pierwszy raz) można obserwować ciekawych rzeczy. Nareszcie mamy też Asystenta z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko "stolik do laptopa". Żeby nie wzbudzać niepotrzebnych teorii spiskowych nie będę tutaj opisywać pewnej sytuacji podczas pierwszego time-out na życzenie Kielc, ale kto widział ten wie co mam na myśli i jaka była reakcja Asystenta i przekaz do jednego z naszych zawodników. Nie ma "mniętkiej gry" i nie ma "świętych krów" ;). I bardzo dobrze.
3/ Zagrywka. Spokojnie, spokojnie. Mam jakieś dziwne przeczucie graniczące z pewnością że zagrywka wróci. Nie od razu Kraków zbudowano. Potrzebujemy tylko na to trochę czasu i powrotu ..... Tibo do pierwszej 6tki ;D ;). Wieść gminna (a raczej plotki) niesie że wczorajsza zagrywka to była przemyślana i świadoma taktyka ze strony naszego sztabu szkoleniowego. Chodziło o to aby dać grać Kielcom i tym samym na żywym organiźmie przećwiczyć pewne schematy w obronie. Przyznam że taka argumentacja do mnie osobiście przemawia i ma sens.

Ps: A na mnie ten tatuaż Grozera żadnego wrażenia nie zrobił i nie robi. Skoro tak bardzo kocha Resovię to  ........ Nie ważne. Pewnie znowu będę w mniejszości, ale jeżeli kiedykolwiek pojawi się temat powrotu Grozera do Resovii będę pierwszym który głośno będzie krzyczeć VETO. Nie wiem jak Wy ale ja mam już serdecznie dość w Rzeszowie siatkarskich emerytów, nawet jeżeli na nazwisko mają Grozer.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2017, 11:39:03 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Października 01, 2017, 12:17:05 pm »
Daj Boże każdemu klubowi, reprezentacji takiego emeryta jak Dżordż, ME dobitnie to pokazały

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Października 01, 2017, 12:20:58 pm »
Daj Boże każdemu klubowi, reprezentacji takiego emeryta jak Dżordż, ME dobitnie to pokazały
Moze i każdemu,  ale za wyjatkiem Resovii
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Października 01, 2017, 13:43:21 pm »
proszę nie wspominać pana K.... bo mam mdłości na samo wspomnienie  :o
Eeee no trochę szacunku!!!
Na wspomnienie Mistrzostwa też masz mdłości?!?
Skończyło się jak się skończyło, ale co dał Klubowi i nam kibicom, to trzeba pamiętać i szanować !!!

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 608
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Października 01, 2017, 18:10:21 pm »
Eeee no trochę szacunku!!!
Na wspomnienie Mistrzostwa też masz mdłości?!?
Skończyło się jak się skończyło, ale co dał Klubowi i nam kibicom, to trzeba pamiętać i szanować !!!

Te mistrzostwa nie były "dzięki" tylko "pomimo" :)
ciekawe co z drugim "ojcem sukcesów" - "Ogonem"... nikt nie dostrzegł jego talentu?  ;D
przecież najlepsze teamy powinny się zabijać za takim fachowcem

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Października 01, 2017, 18:46:22 pm »
Eeee no trochę szacunku!!!
Na wspomnienie Mistrzostwa też masz mdłości?!?
Skończyło się jak się skończyło, ale co dał Klubowi i nam kibicom, to trzeba pamiętać i szanować !!!

Daj spokój z Kowalem, jedyne co mu zawdzięczam to to, że zepsuł piękno siatkówki i zniszczył masę talentów jakie były za jego kadencji, tyle w temacie.
Prezes-Ignaczak

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Października 01, 2017, 20:14:51 pm »
Daj spokój z Kowalem, jedyne co mu zawdzięczam to to, że zepsuł piękno siatkówki i zniszczył masę talentów jakie były za jego kadencji, tyle w temacie.
Jak przy każdym trenerze są piękne chwile i słabe. Kowalowi należy się szacunek, ponieważ to za jego rządami zdobyliśmy upragnione mistrzostwo. Zapisał się w historii Resovii jako jeden z dwóch trenerów którzy zdobyli MP z Resovia.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Października 01, 2017, 21:09:07 pm »
Tylko, że to przy Kowalu Resovia grała najpiękniejszą siatkówkę: 07/08, 11/12 i 14/15.
Życzę Serniottiemu, żeby obecna Resovia grała tak pięknie jak w tamtych sezonach albo i jeszcze piękniej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Kogut

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Assceco Resovia - Społem Kielce 30.09.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Października 01, 2017, 21:25:37 pm »
Zapisał się w historii Resovii jako jeden z dwóch trenerów którzy zdobyli MP z Resovia.

Trzech:
Jan Strzelczyk 71', 74', 75'
Władysław Pałaszewski 72'
Andrzej Kowal 12', 13', 15'