Poza parkietem > Kosmos

Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017

(1/10) > >>

Paweł:
W dniu 21 października (sobota) organizowany jest wyjazd na mecz z Jastrzębiem, połączony z integracją kibiców  ;) 8).
Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt transportu to 70 zł, (bilety we własnym zakresie, rezerwacja ruszyła w dniu dzisiejszy https://abilet.pl/impreza/jastrzebski-wegiel-vs-asseco-resovia-rzeszow-4027. Zainteresowanych proszę o prywatną wiadomość.

Nexter:
Byliby zainteresowani na wyjazd z Wrocławia :)?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

dafu:
Mamy jeszcze kilka miejsc. GoRRąco zapraszamy.

Slawko:
Po zakończeniu audycji, w której brałem udział,  naszło mnie pytanie; ile w nas kibicach Asseco Resovii jest Resovii, tej prawdziwej Resovii. Skąd u mnie takie pytane, taka wątpliwość?
Otóż, w poprzednich latach , gdy były organizowane wyjazdy na mecze z czołówką tabeli nie było problemu z zapełnieniem, busa czy nawet autokaru.Ba, brakowało miejsc po godzinie od ogłoszenia o wyjeździe .  Można powiedzieć, że wtedy były gwiazdy: Marko Ivovic, Gavin Schmitt, Piotr Nowakowski, Fabian Drzyzga. Była inna gra, inne cele.
Ile wtedy było w nas Resovii?  Prawdziwe resoviactwo wychodzi z nas teraz, kiedy ta, teraźniejsza, nasza drużyna potrzebuje kibiców. Mówił o tym Maślak, tydzień temu w audycji RC . My kibice jesteśmy naszym chłopakom potrzebni. Tylko czy, my kibice jesteśmy na dobre i na złe? Przyszły dwie porażki, to już ciężko zebrać 22-u osobowy bus na wyjazd do Jastrzębia. No tak, po co się "wstydzić" za ewentualny łomot.
A może pomimo, tego że nasza drużyna w tym meczu faworytem nie jest, powinniśmy tam w Jastrzębiu być. Proszę  pokażmy chłopakom, że pomimo (chwilowych mam nadzieję) niepowodzeń Oni na nas mogą liczyć. To jest nasz obowiązek, jeżeli chcemy stanąć przed lustrem i powiedzieć JESTEM RESOVIAKIEM  .
Dlatego nie usprawiedliwiajmy się plasikami, balonikami, niedokładnościami, tylko wesprzyjmy naszych swoją obecnością na wyjeździe w Jastrzębiu. Jest jeszcze kilka miejsc w busie. Zapisy u Pawła. Proszę pokażmy , że WSZYSCY JESTEŚMY RESOVIĄ.

PS. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mogą jechać z różnych powodów. Ale Ci co mogą, a nie mieli do tej pory ochoty jechać proszę, aby jeszcze raz taką ewentualność rozważyli.
PozdRRawiam i do zobaczenia w sobotę na szlaku do Jastrzębia :)

Pablo - EWP:
SLAWKO, porwales mnie. Po ostatniej Lodzi powiedziałem sobie NIGDY WIĘCEJ.
W Jastrzebiu nigdy nie byłem. Co tutaj pisać po proznicy?  JADĘ i tyle. Proszę na private o dane gdzie oraz ile mam wpłacić na ten wyjazd.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej