Autor Wątek: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017  (Przeczytany 20476 razy)

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #20 dnia: Października 21, 2017, 17:43:10 pm »
A ja narzekać nie będę napiszę tylko Mamy To
Zwycięzców się nie sądzi  8)
Gratuluję i Dziękuję

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #21 dnia: Października 21, 2017, 17:55:08 pm »
Mecz zwycięski ale gra nadal mizerna. Jastrzębie było przez pierwsze 2 sety tak rozbite i słabo grające, że wystarczyło utrzymać średni poziom gry i nie popełniać błędów a 3-0 byłoby pewniakiem. Nie wygranie trzeciego seta było jawnym grzechem, a jednak postanowiliśmy go popełnić.  Nasza zagrywka poza wyjątkami woła o pomstę do nieba. To nie myśmy dziś wygrali, tylko przegrał zespół gospodarzy swoją nieudolnością. Panie Serniotti zrób Pan coś z tą zagrywką niektórych graczy i więcej taktyki poproszę jak na Włocha przystało - czyt. cwaniactwo (zagrywka float w libero kompromitująca).

Zgadza się, ale po przegranych 2 setach Resovia się podniosła i wygrała 5 seta z rozpędzonym JW, a to już dobry prognostyk :)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #22 dnia: Października 21, 2017, 17:56:23 pm »
Rusek jako libero jest tragiczny, czy Masłowski jest jeszcze gorszy w przyjęciu? Zagrywka Śliwki jest kompromitująca, jako zawodnika z aspiracjami reprezentacyjnymi

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #23 dnia: Października 21, 2017, 17:57:44 pm »
Dziękuję chłopcy. Zwycięstwo smakuje i nie narzekam.
Widziałem dzisiaj Rossarda, prawie jak grał w poprzednim sezonie.
Kuba też nieźle.
Bałem się o ten trzeci set(ta przerwa 10 minutowa robi swoje), a potem o wynik całego meczu; jako że jak się nie wygrywa 3:0 to można przegrać cały mecz 2:3, ale wróciliśmy do gry w 5 secie i po "ptokach" było.
Jest poprawa w grze i teraz powinno już być tylko lepiej. Pozdrawiam Was wszystkich, bo radość zawitała w me serce.

A pro po kibiców Jastrzębia; wydaje mi się, że KK Jastrzębia usadowił się za blisko parkietu (przy samej bandzie)  i przeszkadza jak się da zawodnikom zagrywającym przeciwnika.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6930
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #24 dnia: Października 21, 2017, 18:51:54 pm »
Liga jest boska, to znaczy: Bóg jeden wie, jak kto zagra. Jastrzębie zagrało słabiutko.
Tichy powinien popracować nad swoją motywacją: gra super, po czym wpada w dołek i wystawia tam, gdzie się wszyscy spodziewają. Idzie na łatwiznę.
Lukas, na Zeusa, w meczu nie możesz sobie pozwolić na takie emocjonalne przestoje! Nie mamy grajków, którym można postawić piłkę i "niech sobie radzą". Dobrze kombinujesz, to kombinuj przez cały mecz. Przez 2 sety byłeś MVP. Co Cię później przytkało?
Jedno jest pocieszające: Tichy dobiega do piłek jakby miał 20 lat i wystawia z palców. Nie utkwiła mi w pamięci ani jedna wystawa z dyszla. Może się rozemocjonowałem.
Rossard chyba pozbył się poreprezentacyjnego kaca.
Kuba Jarosz usiadł na ławce w meczu z Zaksą. Dla mnie była to decyzja nieprzekonująca. Według statystyk - zrozumiała, ale... ja bym go wtedy zostawił na parkiecie. Cieszę się, że dziś dał radę.
Nasza zagrywka nie nadaje się na poziom europejski. W kraju też nie będzie lekko.
Praca trenera? Jakiś sens w tym widać.
Przed meczem wynik brałbym w ciemno. Widząc tak słaby JW, trochę szkoda punktu.
Dobrze, że jest zwycięstwo. Ważne zwycięstwo.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #25 dnia: Października 21, 2017, 20:29:26 pm »
Szkoda że Dryjka jest kompletnie bez formy/trener mu nie ufa, przy słabej formie Możdżona, słabej zagrywce zespołu i średniej sile ognia na skrzydłach ofensywny środkowy mógł by być jakimś wyjściem.
W końcu.

cytrynowy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #26 dnia: Października 21, 2017, 23:03:19 pm »
Pytanie do osób obecnych na meczu w Jastrzębiu:

https://twitter.com/tad_teddy/status/921771492156805120

prawda to?

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #27 dnia: Października 21, 2017, 23:44:33 pm »
W życiu czasem zdarzają się starcia. Za co mają przepraszać?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #28 dnia: Października 22, 2017, 00:44:21 am »
Pytanie do osób obecnych na meczu w Jastrzębiu:

https://twitter.com/tad_teddy/status/921771492156805120

prawda to?
Szukanie sensacji.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #29 dnia: Października 22, 2017, 09:06:47 am »
Cytuj
Tichy powinien popracować nad swoją motywacją: gra super, po czym wpada w dołek i wystawia tam, gdzie się wszyscy spodziewają. Idzie na łatwiznę.
Piszę z perspektywy kibica. Wydaje mi się, że Tichy nie daje rady na pełnym dystansie i ma przestoje. Gra super a potem (po 2-ch setach), gra już bardzo przewidywalnie, może zmęczenie daje znać o sobie. Według mojej oceny powinien być zmieniony i dać pograć Kędzierskiemu, i ewentualny powrót po pewnym czasie. Na siłę trzymanie Go na całym dystansie, to nie jest dobry pomysł.
Cieszy mnie coraz lepsza gra Rossarda. W nim upatruję poprawę mocy Resovii w zagrywce, jak również siły ataku.