Autor Wątek: Resovia - Gdańsk  (Przeczytany 30465 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #10 dnia: Października 28, 2017, 20:09:06 pm »
Grzybek regularnie serwujący z wyskoku - noooo woow !!! 8)

My nie mamy po prostu zagrywki - jak Marcin pocisnął zagrywką to od razu kilka punków wpadło. Lukas podobnie.
Znajdźmy tą pier....oną zagrywkę to i wynik będzie lepszy :)

KK i reszta fajnie doping szedł  ;D

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #11 dnia: Października 28, 2017, 20:15:47 pm »
Generalnie oprócz zagrywki leży kwiczy też przyjęcie, obrona i atak a i rozegranie z piłek pępkowych być dobre nie może. Trenejro też jie błysnął -  zmiana Michała za Lukasa nie pomogła...

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #12 dnia: Października 28, 2017, 20:23:17 pm »
Nad dzisiejszymi popisami CAŁEJ RESOVII wypadałoby miłosiernie spuścić zasłonę milczenia.
Można by powiedzieć: takie mecze się zdarzają, zapominamy, idziemy dalej. Można by jakby nie to, że... po tych sześciu meczach, przyglądając się niektórym... sprawom (tak eufemistycznie bo na siatkówce się nie znam), przypomniał mi się cytat Mistrza Stefana Kisielewskiego:

Cytuj
"To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać!!!"

Resovio, OBUDŹ SIĘ!!!
Nikt mnie nie przekona, że potencjał tej drużyny to taka gra jak w sześciu pierwszych meczach. KAŻDY, absolutnie każdy zawodnik może i POWINIEN GRAĆ DUŻO LEPIEJ. Jeżeli każdy zagra tylko na miarę swojego potencjału to... jeszcze wszystko jest możliwe!!!
---------------------------------------------------

Wie ktoś czy Dominik Depowski ma jakąś poważną kontuzję czy to coś innego o czym nie wiemy (sprawy pozasportowe)?
Słyszałem, że w tym tygodniu za dużo nie trenował. W tym tygodniu. A na boisku podczas meczu ostatni raz widziany był koło trzy tygodnie temu. Nie wierzę, że jest w aż tak słabej formie żeby...
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2017, 20:29:25 pm wysłana przez wog »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #13 dnia: Października 28, 2017, 20:34:15 pm »
Cytuj
Generalnie oprócz zagrywki leży kwiczy też przyjęcie, obrona i atak a i rozegranie z piłek pępkowych być dobre nie może.
Czyli jesteśmy w d...,d...,d..... krok do przodu, dwa kroki do tyłu.
Przyjechałem zupełnie zdruzgotany.
Gdańsk podobno przeżywający takie trudności finansowe pokazuje nam miejsce w szeregu. Czyżby Mika, Nowakowski, Grzyb i inni grali za frajer?
A może potrafimy grać tylko co drugi mecz?

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #14 dnia: Października 28, 2017, 20:43:18 pm »
Dołączam do pytania o Dominika - urwało mu nogę?

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #15 dnia: Października 28, 2017, 20:56:49 pm »
A ja w sumie jestem optymistą. Wygraliśmy za 3 pkt dwa najważniejsze mecze, z Bielskiem i Kielcami.  Myślę, że spokojnie pokonamy kogoś z trójki Będzin, Szczecin, Zawiercie i w zasadzie plan w tym sezonie będzie zrealizowany. Pierwsza 10 jest, realnie rzecz biorąc, raczej poza naszym zasięgiem. Po prostu nie ma z kim i czym, a zwycięstwo z JW, znajdującym się w ewidentnym kryzysie, tylko wypaczyło obraz naszej prawdziwej wartości...

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #16 dnia: Października 28, 2017, 22:42:15 pm »

Dlaczego Piter nie dostał nic w podziękowaniu za ostatnie sezony? Zawsze coś takiego było.

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #17 dnia: Października 28, 2017, 23:10:20 pm »
Nasi trenerzy chyba nie do końca ogarniają limit obcokrajowców, dziś po zmianie Śliwka -> Krastins chcieli wpuścić Jochena, ale sam zareagował i pokazał, że będzie czterech; wcześniej na meczu z Zaksą wejście Krastinsa zatrzymał (dosłownie, bo go złapał) Mateusz Przystaś. Przed sezonem gdzieś słyszałem, że Tichy miał się wykupić i grać jako polski zawodnik, coś wiadomo na ten temat?

Nie wiem z czyjej inicjatywy były zawsze wręczane byłym zawodnikom Resovii jakieś kwiaty itp., ale tym razem ktoś dał ciała.

A co do meczu, to popełniając 29 błędów własnych nie da się wygrać.

Dołączam do pytania o Dominika - urwało mu nogę?
Dominik stał w kwadracie i miał wszystkie kończyny na swoim miejscu.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #18 dnia: Października 29, 2017, 00:00:58 am »
Cytuj
Coś co zdecydowanie trzeba zaznaczyć - widać ogromną chęć walki o pierwszą szóstkę na pełnym dystansie (czyli też w side-out) Mateusza Masłowskiego - jak jest przerwa na odpoczynek to gdy wszyscy siedzieli to Masłowski najpierw z Oro wystawiał z głębi pola do skrzydeł piłki przez niego dogrywane, a później z Dryją ćwiczyli krótką zza linii trzeciego metra, po czym gdy skończył się wczorajszy trening to gdy inni już się rozciągali to Masłowski został z Oro ćwiczyć przyjęcie, dziś podobnie, ale nie wiem czy po treningu też został. Wczoraj w ogóle nie pojawił się Dominik Depowski, dzisiaj pojawił się pod koniec i robił tylko ćwiczenia indywidualne, bez piłki, nie wiem co mu jest.

FLPman, cytat z siatka.org

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #19 dnia: Października 29, 2017, 01:46:08 am »
Myślę, że po sześciu kolejkach powoli należy "parasol ochronny" z tego zespołu zdejmować.
Nasza zagrywka jest nie do zaakceptowania. Serwis to element niezależny od nikogo...poza samym zawodnikiem. Jeśli w całym zespole nie ma ani jednego chłopa, który umie ten element wykonać na przeciętnym plusligowym poziomie, to...nie ma czego bronić.
W dzisiejszym meczu wszystko było nie tak...Leżały po kolei: zagrywka, przyjęcie, atak, rozegranie, blok i obrona...a nawet reakcje trenera. Roberto kompletnie nie czuje systemu challange. Do tego nasz sztab gubił się przy limicie obcokrajowców w I szóstce. Takie sytuacje są niedopuszczalne. Mnożą mi się cały czas pytania:
1. Dlaczego nie wykorzystujemy wszystkich możliwych szans (brak zmian)?
2. Dlaczego kiepsko grającego Jarosza nie zastąpił Jochen?
3. Dlaczego Depowski jest od kilku już meczów niewykorzystywany?
4. Dlaczego permanentnie gramy na...w sumie to trzech libero...ale dobra...poprzestańmy na dwóch, skoro ten system nie przynosi nam korzyści, a sami zawodnicy na niego narzekają?
5. Dlaczego Śliwka dopiero dziś i to w trzecim secie pokazał, że potrafi zagrywać silną zagrywką? (niektórzy pewnie sobie przypomnieli, że On to potrafi, choć niedawno, bo przecież w poprzednim sezonie w Olsztynie tak zagrywał),
6. Ile musimy czekać i czy w ogóle doczekamy się na lidera w tym zespole?
7. ...wreszcie...czy my umiemy walczyć?
Tak Panowie, czas zadawać sobie te pytania. Jeśli któremuś w Was wydawało się, że granie na Podpromiu nie będzie wiązało się z presją...to źle Wam się wydawało. To hala i publika, która chce męskiej siatkówki. Chcecie ją ruszyć? Zacznijcie grać po męsku! Dziś kibice zrobili wszystko, żeby Was poruszyć. Warto zadać sobie pytanie, czy Wy zrobiliście wszystko?! Doceniam ten gest Kuby Jarosza po efektownym bloku w kierunku kibiców. Tak trzymać Kuba! Mimo, że publika nie odwdzięczyła się...poderwaniem, to...namawiam Cię...kolejnym razem nie zawahaj się. Próbuj dalej. Kiedyś to odpali i będziemy mieli z tego pożytek. Ale ten pożytek objawi się wtedy, gdy...zaczniecie grać siatkówkę na przyzwoitym, męskim poziomie. A dziś...dziś należy uderzyć się w piersi i powiedzieć...gramy fatalnie. Tak nie może być! Ilość popełnionych błędów...poraża. Tyle podwójnych odbić, ile dziś zanotowaliśmy...ja nie pamiętam w nowożytnej historii Resovii. To jest skandal, żeby zawodnicy takiej klasy popełniali tyle błędów. To był najsłabszy mecz w wykonaniu Resovii od wielu lat! 
Jako kibic jestem mocno rozczarowany Waszą postawą.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2017, 01:57:09 am wysłana przez leon »