Autor Wątek: Resovia - Gdańsk  (Przeczytany 30468 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 08, 2017, 16:38:26 pm »
Bociek masz rację, może wywiady są trochę grzecznościowe, ale glosowanie kibiców już chyba jest jakimś bardziej wiarygodnym źródłem. Nieprzypadkowo wspomniałem o Strzelczyku, ja z meczów też wiele nie pamiętam, bo miałem wtedy kilka lat, ale mówi się o nim jak o wielkim trenerze, i słusznie, ale on miał w składzie reprezentantów kraju i to tych znaczących, na ławce siedzieli reprezentanci kraju, Resovia była wtedy potęgą, jak przez wiele lat Skra. Nikomu nie przyjdzie do głowy aby deprecjonować osiągnięcia Strzelczyka, a Kowala owszem. Kowal wielkim trenerem nie jest (ja nigdy tak nie pisałem ,ale zarzuca mi się że buduję mu ołtarzyk, itp.), ale należy docenić to co osiągnął. Fefe zdobył z Zaksą MP, żadnego znaczącego trofeum w Europie, a robi się z niego "boga", a jako selekcjoner, z niżej notowanymoi reprezentacjami męczył się niemiłosiernie, by w końcu dostać lanie, to ma być trener światowej klasy, to ja już wolę skromnego, ale ambitnego chłopaka z Podkarpacia.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 09, 2017, 14:31:02 pm »
Lewy21 słyszałeś, żeby Chińczycy bili się o Zajcewa, Ngapeta, czy chociażby Sama Deroo, czy np Parodiego, tzn że oni też są gorsi od Perrina ???. Jeśli, jak piszesz, Chińczycy bili się o Kanadyjczyka, to tylko potwierdza, że Kowal jest dobrym trenerem i wykreował Perrina. Po mistrzostwie Turcji z Izmirem, nie słyszałem aby ktoś bardzo walczył o tego zawodnika. Czy to nie świadczy dobrze o Kowalu, że właśnie z Resovii idzie zawodnik do Chin.
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2017, 19:14:32 pm wysłana przez Majer »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 11, 2017, 00:36:54 am »
nie możemy tego powiedzieć na 100%, a mogę mieć chyba swoje zdanie, dlaczego od razu fantastyka ?.

No właśnie możemy powiedzieć na 100% że Depowski i Perrin to gracze z innych siatkarskich światów, i inne zdanie, do którego masz oczywiście prawo to właśnie fantastyka, tu nie ma co porównywać statystyk, jedne jest graczem szerokiej światowej czołówki, drugi jest graczem jakich setki/tysiące, w każdym klubie, w każdej lidze znajdzie się podobny zawodni.
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 11, 2017, 09:43:20 am »
No właśnie możemy powiedzieć na 100% że Depowski i Perrin to gracze z innych siatkarskich światów (...) jednen jest graczem szerokiej światowej czołówki, drugi jest graczem jakich setki/tysiące, w każdym klubie, w każdej lidze znajdzie się podobny zawodni.
Dziwne podejście. Ja oczekuję, że Depowski stanie się graczem "szerokiej światowej czołówki". "Perrin - światowa czołówka, Depowski - przeciętniak. Tak już jest i tego się trzymajmy". Co niby stoi na przeszkodzie, żeby Depowski był graczem szerokiej światowej czołówki? Jego warunki fizyczne? Mentalność?
Jeszcze 2 lata temu Perrin był takim graczem, "jakich setki w każdej lidze". Z całym szacunkiem dla reprezentacji Kanady i dokonań Arkasu Izmir w lidze tureckiej...
Nie twierdzę, że Dominik stanie się "graczem światowej czołówki". Twierdzę, że ma możliwości takim być. To zależy tylko od niego.
Ktoś Perrina wytrenował. Ktoś trenuje Depowskiego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Gdańsk
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 11, 2017, 10:09:00 am »
Trochę mnie Repres uprzedził, właściwie niewiele mogę do jego postu dodać, może tylko tyle że Perrin to gracz bardzo, bardzo szerokiej światowej czołówki ( ja za szeroką światową czołówkę uznaję pierwszą 20-30, a wg mnie on się tam nie mieści) i gdy był w wieku Dominika również był przeciętnym, jakich wielu na świecie. Widzę kael, że jesteś bardzo mocny w dziedzinie fantastyki, a ta przecież niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Statystyki ktoś tworzy na podstawie rzeczywistości boiskowej i tu Dominik wygląda lepiej od Perrina, przynajmniej w dwóch elementach.